mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:07:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 235 236 237 238 239 [240] 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 343513 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3585 : sreda, 31.03.2010 : 09:36:33 »

Tanja, ne bodi tako vesela  Wink te bo pojedla  Tongue So rekli, da je zelooooooo dominantna (Nicole je celo malo strah, kako bo šla z našimi vkup), igriva, pretepaška... No, tako kot sem jaz želela Grin Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3586 : sreda, 31.03.2010 : 09:41:46 »

Potem ni nic po teti.  Grin Teta je bila najbolj priden mladicek, nikoli ni grizla ali kaj podobnega... Bila je srednje igriva, pa tudi dominantna ni pretirano. Smiley
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3587 : sreda, 31.03.2010 : 09:49:40 »

Kaj, to mi je pa novo Wink A ni bila dominantna? Jaz sem pa vedno mislila, da je. In da je bila pridna... hja, ko je uspela na posteljo pridet. Pa sedaj, a je pridna, ko mora v varstvo hodit Shocked Pa drugim psom ušesa čisti.. pa take. Ehehehe hehehe, kako hitro hvalimo naše  Grin Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3588 : sreda, 31.03.2010 : 10:19:39 »

Taprava punca!!! Taksne morejo bit, da fante v red spravijo  Wink .... saj za Bona se sploh ne bojim, da ga ne bi nadvladala, pri mami Iri pa zna bit problem hehe.  Wink

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3589 : sreda, 31.03.2010 : 10:36:22 »

Ja, Ory, točno tako sem jaz razmišljala Wink Ira je pa že tako pametna, izkušena in zrela punca, do bo z eno besedo vse povedala in ostala "alfa" doživljenjsko Kiss

Zanimivo, sem razmišljala, da se je (bo, v kratkem) število šiperk v Slo povečalo za 33 oz 40%, ampak skrbnikov pa ostaja isto število  Cry
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3590 : sreda, 31.03.2010 : 14:04:56 »

Nadija, bi rekla, da je precej sefovska do mackov ali do drugih psov, vendar bi se pustila podredit (koliko bi bilo to zanjo stresno je pa druga stvar). Ni pa tko, da bi si poskusala podrejat pse, samo ne mara jih. Smiley
Ja, meni se zdi, da je bila dokaj priden mladicek. Saj je lulala noter in se ni in ni hotela odvadit. Ampak ce se zdaj spomnim za nazaj je bila pridna. Zgrizla je res minimalno...tudi povodca ali hlacnic ni nikoli grizla (Kaja jih je...), lajala je res minimalno (Kaja je precj vec)... Kiss

OK, priznam, da kljub vsem neumnostih, ki sta jih s Kajo poceli, sta bili se vseeno ful pridni. Verjetno zato ker sta moji in potem kar malo pozabis kaj vse sta uspicili.  Kiss Smiley

Za jutranje varstvo sem pa malo sama kriva. Ta prvi dan bi jo morala lepo samo pustit in kar bi bilo bi bilo. Tako pa sem se 14 dni se selila gor in dol in jo jemala s seboj, ker gor se nisem imela vsega. Pa se lazje mi je, da jo imam pri mami, ker je to cisto zraven moje sluzbe. Potem jo pa poberem in greva na sprehod. Smiley. Se ji pa vidi, da ni bila nikoli sama, ker je imela Kajo. Zdaj ko Kaje ni vec je pa sama, saj je z macki se ne upam spustit. Zato je tudi jokala.  Sad Je pa zdaj vcasih po dve ali tri urce sama in je pridna. Smiley
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3591 : sreda, 31.03.2010 : 15:04:20 »

Tanja, saj te samo malo "zk-zk" (hecam). Seveda so črnuhci pridni, ker so pametni kot strela in dojamejo takoj. Upam, da bo tudi z Zano tako - bom poročala (upam, da ne v stilu: danes je pojedla lončnico, ponoči pregrizla kabel, po zajtrku uničila čevlje in strgala nogavice, ugriznila Bona, uničila nogo od mize, razbila vazo, potegnila ves toaletni papir, razgrizla kožo na tleh....).
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3592 : sreda, 31.03.2010 : 16:33:25 »

Ja tezko je predvideti take zadeve.  Sad Ory je zgrizla pol kuhinje (moja krivda, ker je nisem nikoli zapirala v boks), prejsnja labradorka podboje na vratih  Roll Eyes, Billy pa niti ene same samcate zadeve. Sem ga na zacetku v ograjico zapirala, pa je bilo popolnoma brez potrebe. Sam caka brez problema tudi 8 -  9 ur in nikoli niti luzice ali karkoli drugega.... oh upam, da bo tudi z naslednjim tako  Wink.
Joj zdaj pa res se komaj cakam slikice in porocilo.... se malo pa bo!!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3593 : sreda, 21.04.2010 : 11:42:09 »

Cakamo podrobne novice Arieb!  Wink Smiley Nekaj slikic sem sicer ze videla, ampak si ne morem pomagat, da ne bi se kaksno...... dokler je se tak majhen medvedek  Cheesy. Kako se je navadila na novi dom?

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3594 : sreda, 21.04.2010 : 12:49:06 »

Ajpj, Ory, sem šele sedaj videla, da sem zadnjič pisala še preden sem šla v Belgijo ponjo. Uf, za me tepst, ti rečem  Roll Eyes
Prvič smo jo videli 6. aprila, pa potem vsak dan, v SLO pa je prišla 9. aprila 2010.

Nekaj podatkov

ime: Je-suis-ZANA des Crocs Mignons, skotena 10.02.2010
oče: Ch. Brioche BRI
mama: Diddlina des Crocs Mignons
vzreditelj: "Des Crocs Mignons" – Nicole Tits

Pri prevzemu je tehtala 1,50 kg. Bilo je 5 mladičkov, 3 punce in 2 fanta, ena je šla v SLO, en v FR, ostali so ostali v B.

Bon in Ira sta prvi dan ustanovila "pakt" o indiferentnosti, drugi dan, ko sta ugotovila, da se je ne bosta več rešila, sta šla v pakt o skromnem napadanju (s tistim grrr grrrr), potem pa sta jo sprejela, bolj ali manj ne ravno igrivo, a sedaj so že tako lepo prijatelji, da Zana poležava ob Iri, z Bonom pa uživata na travniku. Zelo sem zadovoljna, mislila sem da bo huje. Mala je izredno dominantna, trmasta in igriva punca!
Doma je bila že prvi dan čista, brez lulanja in kakanja, smo pa zato imeli ponoči cirkus, ker me je vsaki 2 uri budila... potem pa še najmanj pol ure ropotala z mrežico in cvilila. Tisto je bilo pa res obupno. In potem "pametni" popusti in sem se jaz preselila k njej v dnevno sobo na kavč, in sedaj že dve noči spimo brez ustajanja in brez cviljenja. Zaenkrat ne dela nobene škode, razen kar vleče po dnevni vse ovčje kože, ki so na tleh, a to me niti najmanj ne moti. Je pa res, da sama doma še ni bila.

Slikice bodo, imam jih "malo" (ali veliko) morje, a jih imam še vedno v fotopaparatu, ker stalno nekja slikam. Bom dala gor, obljubim  Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3595 : nedelja, 25.04.2010 : 18:30:14 »

Uf to pa so podrobnosti  Wink! Kaaaj, a je res tako majhno bitje? 1.5kg je se manj kot ima Billy, koliko pa tehtata njena starsa?
Vidim, da karakter ima, te je ze na svojo stran spravila..... ni neumna punca, si je verjetno rekla "ce ze jaz ne smem v spalnico, bom pa spalnico k sebi pripeljala"  Grin. Tukaj je verjetno za debatirati kdo je tisti pameten hehe . Ti mislis da si pametna, ampak ona je se pametnejsa Wink!
Veliko veselja z vsemi tremi in nestrpno cakamo kaksno fotko.... se posebej kaksno z obema strejsima clanoma druzine.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3596 : petek, 31.12.2010 : 16:42:02 »

Kakoooo smooo akttiiiivniiiii  Sad Dobro, da je novo leto  Grin

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3597 : torek, 15.01.2013 : 12:46:01 »

Moja BeIRA je v nedeljo praznovala 16. rojstni dan Wink Mala pikica je še vedno "alfa" v našem krdelu Wink

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3598 : torek, 15.01.2013 : 14:10:25 »

Vse najboljše, Beira Kiss!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3599 : torek, 15.01.2013 : 14:17:29 »

To je pa lepa obletnica. Vse najboljše! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 235 236 237 238 239 [240] 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines