mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 06:10:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 350355 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #825 : petek, 20.05.2005 : 16:12:41 »

Citat
...mednarodno vojno pravo in res nimam casa za neumnosti!
Ej, Kaja, pa kar po pravici povej, če bi imela čarobno palico in bi se morala sammo za enega med tema dvema odločati:
mednarodno vojno pravo - gradivo za vodnike za psa spremljevalca
 Wink
se mi kar zdi, kaj bi raje Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #826 : petek, 20.05.2005 : 16:28:17 »

Jaz bi po mojem izbrala vojno pravo,ker mislim da je v sedanjem življenju
bolj pomembna izobrazba....mislim,da imata Bagi in Tanja še časa za B-BH izpit Wink...no pa s5 dajem Tanji potuho Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #827 : petek, 20.05.2005 : 17:02:40 »

Kaja, čim bolje opravit, da bosta potem nam vsem pokazali kaj sta se naučili  Wink. Vso srečo in čim manj živčnosti....to želim predvsem tebi, ker vem iz izkušenj da psi to še predobro čutijo. Bagi se bo itak ravnala po tebi. Ona že ve kaj mora delat, bo pa vseeno opazovala vsak tvoj gib.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #828 : sobota, 21.05.2005 : 08:12:14 »

Tanja in vragec Bagi že držimo za vaju pesti Kiss Kiss Kiss
Srečno!!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #829 : sobota, 21.05.2005 : 14:47:47 »

No, midve sva koncali. Izpit sva seveda naredili se kar uspesno (89 tock), lahko bi bilo bolje, ce bi nasa dama med odlaganjem zelela lezati na mokri travi. Roll Eyes Ostalo je naredila bolje kot na treningih, le to nesrecno lezanje.... Ze tako je enkrat vstala sama od sebe, potem pa je se sosolec, ki je takrat delal odpoklic, zavil kar do nje in jo spodbujal k igri. Seveda je dvignila svojo ritko!
Zdaj je Bagi za nagrado sla v hribe, jaz pa za knjige (samo Bini grem se cestitat v sosednjo temo)! Grin lp
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #830 : sobota, 21.05.2005 : 14:53:00 »

No, midve sva koncali. Izpit sva seveda naredili se kar uspesno (89 tock), lahko bi bilo bolje, ce bi nasa dama med odlaganjem zelela lezati na mokri travi. Roll Eyes

BAGI, PIFLARKA, PIFLARKA! Ti pa drugič dekico s seboj vzemi, ne pa da mučiš ubogo Bagico, da moral ležat na mokri travi. Mučiteljica malih črnih kužkov! Wink. Lp Neža

P.S.: Seveda čestitamo in pozdravljamo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #831 : sobota, 21.05.2005 : 16:48:28 »

Bravo, bravo Bagi!! Zdaj pa absolutno morata demonstrirati svoje znanje na pikniku v Juniju!!  Grin

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #832 : sobota, 21.05.2005 : 19:39:32 »

TANJA IN BAGI ČESTITKE Kiss,kar tako lepo naprej Wink
Ory,seveda na pikniku nobeden vragec ne uboga Tongue,kaj ko je vse drugo bolj zanimivo Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #833 : sobota, 21.05.2005 : 21:45:54 »

Sem prej pozabila napisat, da je nekaj tock odletelo tudi zato, ker sama ne morem iz svoje koze in sem seveda glasovne ukaze nekajkrat podkrepila se s kretnjami, kar je bilo seveda popolnoma nepotrebno in kot je dejal sodnik "nedopustno"! Wink

Agnes, saj najin sosolec je imel pod ritko eno staro jakno (pa vseeno ni hotel lezat), ampak moja Bagi ze ne bi lezala na cem podobnem! Verjetno bi jo zulil kaksen knof ali kaj podobnega.... Cool

Smo pa vsi naredili izpit, kar pisana paleta pasem: labradorka, dve zlati prinasalki, dva nemska ovcarja, veliki svicar, basenji, siperka, bbh pa se en mesanec, nemska ovcarka in beardie. Manjkala je le bokserka Sally, to pa zato, ker sta se njena Neli in Borut raje potapljala v (upam da  Grin) mrzlem morju!

Hvala vsem za cestitke. Smiley lp
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #834 : nedelja, 22.05.2005 : 20:52:04 »

Agnes, saj najin sosolec je imel pod ritko eno staro jakno (pa vseeno ni hotel lezat), ampak moja Bagi ze ne bi lezala na cem podobnem! Verjetno bi jo zulil kaksen knof ali kaj podobnega.... Cool

Ti pa tudi ne razumes občutljive narave male štručke, no. Prinesi njeno dekico, pa bo. Banda, ne pa da mora ležati na travi, ki je še mokra po vrhu. Sadistka. Upam, da te bo ARIEB orenk za ušesa. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #835 : nedelja, 22.05.2005 : 22:13:20 »

Bravo Bagi in njena šefica Tanja Wink Cheesy Cheesy

Bagi, Bina ti sporoča, da res ni fino ležat na mokri travi Wink In da je ona naredila isto napako sram Tongue

 Grin Grin Grin

A jeseni pa B-BH Wink

Lp Jana
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #836 : ponedeljek, 23.05.2005 : 08:50:57 »

Agnes, ko smo preracunali kdaj bomo na vrsti in kje bo takrat sonce, smo vsi mislili, da bo trava tam suha. Zal pa so prostor za odlaganje prestavili na drugo stran! Grin Grin Grin Bagi, obcutljiva strucka? Potem bi morala videti najinega sosolca basenjija (ki je mimogrede tudi opravil izpit  Kiss), ki ga mokrota ze tako ne privlaci! Wink Zato pa je dobil jakno! Grin

Bina, zaenkrat bova cez poletje obiskovali agility, kaj bo pa jeseni bo pa odvisno od mojega prostega casa! lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #837 : ponedeljek, 23.05.2005 : 09:16:14 »

Dragemu mojemu najbolj verificirano pametnemu potomcu…
ČESTITKE, PRIDNA!

Agnes, sem pa takoj, ko sem v soboto po izpitu dobila SMS
Upam, da te bo ARIEB orenk za ušesa
vedela, da ga je nekaj »biksala«, ker poznajajoč njene prejšnje uspehe in ocene (na društvenem jih je imela menda 98, torej skoraj 100% - za primerjavo, Bon jih je imel 80) bi morala imeti več  . A seveda, saj Bagi ni kriva, da je bila mokra  trava, pa da je bil sošolec zeloooo zanimiv, pa da ja Kaja neprestano nekaj mahala z rokami… Grin Grin Wink


Mi smo vikend preživeli zelo dimanično (v dveh dnevih dva piknika in dva pasja obiska), zvečer so leglo kot ubiti… A »glejga« zlomka, pri nas ne sme biti vse mirno. Včeraj zvečer banda še enkrat na travnik, tam nekje je bilo nekaj zanimivega (oba sta lajala kot odštekana), kar naenkart civ-civ … (kaj se je dogajalo, še sedaj ne vem)… prilaufa Bon, z vsem rjavim učkom, srce 500 na minuto… panika, naročje, kopalnica… Oko je imel polno blata in kamčkov… smo mu sprali, kolikor se je dalo, bogi ga je bolelo, in sedaj se mu stalno čisti, in teče ven blato in kamčki. Smo tudi dali mazilo (ki ga je imel že od prej, ko je imel vneto). Kaj se je zgodilo, NE vem in sploh ne vem, kaj bi bilo. Branko je rekel, da je morda padel na glavo na zemljo (bila je mokra, ker smo zalivali), ampak kako? Tako se je danes še prav slabo počuti, in bomo videli, kaj bo popoldne… Spet smo žalostni Cry Kakšen nasvet Huh
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #838 : ponedeljek, 23.05.2005 : 13:26:10 »

Nadija,mislim da so vsi tvoji potomci pametni,in da ne glede
kdo hodi v šolo in kdo ima izpite....to ni najbolj prav Undecided

Kdo pa sta bila tale dva pasja obiska Cool?!
Uf,pri vas je pa zmeraj pestro,enkrat Ira drugič Bon Cry!!
Upam,da bo z Bončijem čimprej vse vredu Kiss
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #839 : ponedeljek, 23.05.2005 : 15:25:20 »

Citat
Nadija,mislim da so vsi tvoji potomci pametni,in da ne glede
kdo hodi v šolo in kdo ima izpite....to ni najbolj prav
Ja, to jaz vem, da so NAJBOLJ PAMETNI in PRIDNI a zato sem napisala "verificirani" Grin Wink Cheesy Smiley in to je samo in edino Bagi!

Pasji obisk v soboto je bila YT Kika ti. kilerica (morda jo poznaš iz Skipperja), v nedeljo pa čistokrvni mešanček Tiki (napol Tikica, kastriran, njega poznaš) - bilo je kar pestro, a brez probelmov.

Bončiju se čisti - ne vem, kje je uspel spraviti v oko toliko blata in kamčkov Cry, sedaj kamilica, mast... pa bo (upam!!!).
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines