mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 06:14:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 350357 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1245 : nedelja, 28.08.2005 : 12:21:56 »

Ory,kako kaj Billy?! Kako se razumeta z Ory?!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1246 : ponedeljek, 29.08.2005 : 10:24:34 »

Ory, verjela ali ne: celo noč nisem spala, ker sem samo razmišljala, kako bom z 2 divjakoma po dežju... (pri nas je bil namreč velik naliv), brez parkiranja oz. parkiranje daleč. Brez veze, škoda da nisem spala.
Ko smo prišli v Trb, ni več deževalo. Zahvaljujoč Kaji dobili čudovit "park-plac", namestili smo se na tribune na suho, pod streho... in bilo je super!
Res je bil teren razmočen in blaten, a to skoraj nobenega ni oviralo. Preživeli smo res en lep dan!
Kaja, hvala za vse!!![/color]
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1247 : ponedeljek, 29.08.2005 : 10:27:42 »

ARIEB,sem slišala da je Iva tekmovala v junior handlingu z BeIro Wink?! Kako jima je šlo?!
Kako sta se odrezala naša bratec in mamica?!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1248 : ponedeljek, 29.08.2005 : 10:33:46 »

No, potem ste se imeli pa vseeno lepo  Smiley. Tu pri nas je deževalo cel dan in se mi niti s hiše ni dalo  Sad.
Malo mi je pa vseeno žal, da nisem prišla.... biscuit, malček se Ory boji (ker je zelo glasna babnica) in se kar malo trese, ko jo zagleda  Roll Eyes.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1249 : ponedeljek, 29.08.2005 : 10:35:51 »

.... biscuit, malček se Ory boji (ker je zelo glasna babnica) in se kar malo trese, ko jo zagleda Roll Eyes.

A tako praviš,da se malček Ory boji...ampak mislim,da se jo bo navadil in pol
bosta oba naglas "klepetala" Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1250 : četrtek, 01.09.2005 : 11:22:25 »

Citat
ARIEB,sem slišala da je Iva tekmovala v junior handlingu z BeIro

To sem sicer že anpisala pod temo Trbovlje. Pa še enkrat, ni problema:
res je, obe sta bili perfektni (in blatni) in čudoviti, Iva je zmagala v mlajši skupini Cheesy - še enkrat čestitke

Drugače, pa, poglej:
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=601&pos=37
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=601&pos=43

Pa še to iz Szombathleya:
http://www.dogline.hu/dogshow2005/szhely2005/szombat/vetbis2.jpg
http://www.dogline.hu/dogshow2005/szhely2005/szombat/fci01_2.jpg
http://www.dogline.hu/dogshow2005/szhely2005/szombat/tp2.jpg

Držite pesti za soboto, skupaj je 8 šiperk... Lepa konkurenca, pa četudi bo samo lepa predstavitev SLO šiperk je že zelo dobro, odlično Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1251 : četrtek, 01.09.2005 : 12:44:44 »

Hvala za ponovno poročilce s slikami Wink

Kam pa ste namenjeni v soboto?!
Bomo držali pesti...ti pa nam obljubiš dolgo poročilo in slike Wink?!

Pa da še malo pohvalim Bisa in mene Wink
Začela sva malo šolanja(ampak tako neobvezno)!! Včeraj sva malo probala sedi v gibanju in naju je mimoidoča gospodična ki ima tudi psa zelo pohvalila...sva bila z Bisom oba ponosna Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1252 : četrtek, 01.09.2005 : 13:02:05 »

Lepe slikice ARIEB Smiley..... bomo držali pesti (čeprav res ni potrebe, glede na pretekle uspehe  Grin). Kam pa greste?

biscuit, Bisko je očitno naravni talent..... upam, da bom kakšen dan v bližnji prihodnosti našla malo časa za obisk naše obale in si ogledala vajine podvige  Wink. Letos sploh še nisem namočila prstov v morje  Shocked...... biscuit, šoooola se je začela!! Ampak ti si pridna, zato verjamem, da to zate to ni ne vem kakšen šok  Wink...

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1253 : četrtek, 01.09.2005 : 14:45:02 »

Ory,Bis je res naravni talent Wink...saj se ni nobene osnove naučil v mali šoli!!
Vse smo ga sami s pomočjo enega zelo super priročnika,ki pa nevem kako se imenuje!!
Seveda,da moreš priti še kaj na obalo...naslednji teden bodo naši divjaki in diamantki praznovali 2.leti!!Joj,kako hitro čas beži Undecided Wink!!!
Še včeraj se mi zdi da je bil majhna kepica....ne pa da ima že 2 leti!!

Uf,šola...no meni res ne dela težav...bomo se pa morali letos še malo bolj potrudit da bom lahko vpisala na željeno šolo!!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1254 : nedelja, 04.09.2005 : 21:11:30 »

Spet je naša tema opuščena Undecided!!!
Kje ste vsi....Arieb(kaj ni bila s5 na razstavi),Kaja(ona rešuje činčile in pomaga vsem....res je zlata..jaz bi ji kar viktorja dala za osebo leta Wink)...Ory(ti pa greš z Billyjem v šolo ne?!)

Bi pa prosila za eno uslugo!!
Mi lahko kdo napiše pot iz Kopra proti Ljubljanski kliniki!! V torek se bi šel moj oče pozanimat za oprecijo....pa me zanima na koga se more obrnit!!
Hvala že vnprej!!
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #1255 : nedelja, 04.09.2005 : 21:40:01 »

Mi lahko kdo napiše pot iz Kopra proti Ljubljanski kliniki!! V torek se bi šel moj oèe pozanimat za oprecijo....pa me zanima na koga se more obrnit!!

Sej misliš kliniko veterinarske fakultete? Potem se gre v LJ na ven na izvozu za Center, nato v emmm 2. semaforiziranem križišču levo, in je klinika po cca 500m na levi strani (piše)

Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1256 : nedelja, 04.09.2005 : 21:55:45 »

Se malcek prej, par km za cestnino, ko se obvoznica razcepi, zavijes za "Ljubljana-zahod" in je "center" mislim da drugi izvoz Wink potem naprej pa po sirtaki-jinih navodilih Smiley

Biscuit kdaj nas bosta prisla kaj pogledat na agility in tudi vidva sprobat? Mislis, da Biskotu ne bi bilo vsec?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1257 : ponedeljek, 05.09.2005 : 08:39:03 »

Cakam, da se Arieb javi, pa nic ne kaze, da je ze doma. Huh

Bisko, tistega Viktorja pa kar za koga drugega prihrani. Jaz najraje vidim, da me pustijo cisto pri miru. Wink lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1258 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:56:38 »

Sirtaki,Lililt hvala Kiss
Mi lahko povesta samo še na koga se moramo obrnit?!

Lillit,saj vaju bova prišla pogledat!! Doma mu je že oče naredil že prvo oviro za preskok!!
Pa mu je kar šlo Wink!! Samo jst morem Bisa prvo spoznat z vsemi temi "nevarnostmi" Wink!! In če bodo vsi psi okoli bodo seveda oni bolj zanimivi!! Ampak obljubiva da vas pridemo pogledat Wink

Oh,Kaja...pol pa nič Undecided!!!
Kje pa je bila Arieb?!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1259 : ponedeljek, 05.09.2005 : 17:20:00 »

biscuit, sem videla da so ti že ostali prijazno odgovorili na vprašanje glede klinike  Wink. Torej gre Bis kmalu na operacijo? Nič ne skrbi, ker sem sigurna, da bo vse o.k.
Jaz sem trenutno bolj malo na internetu, ker se učim..... glede Billija grem pa v sredo k dr. Stariha,  glede njegovega strahu pred kužki. Sva se zmenili, da ga bo najprej ona pogledala, če morda le ni boljše, da še ne gre med celo množico psov in šele Oktobra na igralne urice. Je prav hecen. Ničesar se ne boji in gre lahko po najbolj prometni cesti, mimo cele množice ljudi in najglasnejših tovornjakov.... potem pa pride en majhen Shih-Tzu in revež popolnoma zmrzne od strahu  Sad.
Bis se torej spoznava z Agility stezo?  Smiley Krasno.... upam, da mu bo všeč!

lp
Logiran
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines