mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 05:14:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 172 173 174 175 176 [177] 178 179 180 181 182 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 350346 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2640 : nedelja, 25.02.2007 : 21:53:02 »

Porocilo iz Celja? Najprej, srecala sem zizo, pravzaprav Vesno, brez zize, pa se nekaj ostalih forumovcev (kot ponavadi  Grin). Siperke ni bilo nobene, sem pa spoznala enega novega seltija. Kiss Letos ni  bilo taksne guzve kot jeseni, ko nisi mogel nikamor stopit brez da bi pohodil kaksnega psa. Prav v redu razstava. Me je spet kar prijelo, da bi kaj razstavljala...no, če dobro pomislim me itak ze ves cas drzi. Grin
Cestitke za diskvalifikacijo, Arieb, pa za skupno drugo mesto, pa zizi za prvo, pa Bisu in Niki za lepe slike. Cestitam pa tudi bagi, ki je pozabila na sovrastvo do nasprotnega spola in zjutraj skoraj zapeljala sosedinega pekinezerja. ocitno so tisti dnevi. Grin lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2641 : torek, 27.02.2007 : 21:01:51 »

Hja, tudi mene že malo preganja to moje "nerazstavno" obdobje Angry Sploh pa, ker prav nič ne treniramo in potem je hoja v ringu... ajaja... Undecided
Sedaj smo prijavili Luxembourg za konec marca in jutri v 1. roku (da bo ceneje) Euro Zagreb za junij, če ne grem v San Marino bom sigurno šla še v Portorož, pa v Hrušico (če se le ne bo pokrivalo s čim "pomembnejšim").

Hvala za čestitke ob diskvalifikaciji, saj tudi to ni vedno enostavno Grin Sedaj so me prepričali, da moram na naslednji startat v 2, to pomeni takoj na naslednji tekmi disk, ker sem slišala govoriti, da je sodnik, ki sodi naslednjo tekmo, poznan po postavljanju zelooo težkih parkurjev Cry Sicer pa, pustimo se presenetiti Grin Grin Grin

Aja, Nika, avto... jutri ga prevzamem, takega kot ga imam, samo da bo malo bolj sodoben, pa malo bolj temen, pa kakšno stvar več bo imel... in nalepko zadaj! Veš, jaz sem s tem Picassojem prav izredno zadovoljna Cheesy
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2642 : sreda, 28.02.2007 : 16:49:03 »

Zivjo... pa sem se spet tudi jaz oglasila... Smiley Sem bila full pridna in sem obnovila stran in dodala velikoooo novih slikic povsod, tako da ste vsi lepo vabljeni na ogled in tudi kakrsnihkoli komentarjev bova z zizo zelo veseli! Smiley Res gredo pa zahvale iztoku za lepe slikice, pa ta vikend bodo se nastale slikice vseh trikov, ki jih Ziza zna, ce bo le lepo vreme in se bo iztoku dalo fotografirati!?

Ja, jaz sem tudi sla firbcat v Celje... pa sem tanjo srecala in smrk smrk, brez Bagi! Undecided No pa da se se pohvalim malo, sva z Ziziko v soboto odtekli dva teka brez napak in tako zmagali, s skupnim sestevkom 70 tock sva tudi zmagali v skupnem sestevku zimskega pokala-lani sva bili drugi! Smiley Smiley Smiley Drugace pa iskrene cestitke tudi tebi Nadija in za vajino skupno 2. mesto!!!!! Smiley Pa najlepsa hvala za tako lepe darilce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, da bodo se drugi vedeli; sem dobila majcko na kateri je Zizina glava in zadaj in iz strani se Zizine ocke-tiste, ki so tudi na moji strani! Smiley

Lep pozdravcek vsem!

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2643 : četrtek, 01.03.2007 : 18:36:15 »

He, Vesna, sem ti napisala par besed. Predvsem pa me je "zmotilo", da so vedno črni slikani na posteljah (Bagi, Bis, Žiža...).

Ena novica, niti žalostna, niti slaba, niti grda, pa tudi ne vesela in ne lepa in ne dobra.... kaj jaz vem Undecided Sem na zvezi z veterinarko (mojo carico iz Klinike v LJ) in v dogovorih za čiščenje zob - obema! In takoooooo me je strahhhhhh Cry Bom poročala.

Vesna, tebe menda nisem vprašala: Kaj misliš, bi prešaltala v 2 (tako mi večina svetuje) ali naj še počakam to leto? Drugi rečejo, da naj se odločim po mojem počutju -  Grin jaz počutja nimam Grin torej se ne morem odločiti  Grin. Naj bo glas ljudstva Wink
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2644 : četrtek, 01.03.2007 : 19:07:20 »

Zivjo... hm, tudi za Zizo sem ze razmisljala da bi ji dala mal zobke scistit amoak sprednje ima se tako ciste, le na zadnjih se ji je kar malce nabralo kamna, tako da bom verjetno se kaksno leto, dve pocakala, saj je bila Zizi ze nekajkrat pod narkozo in... no saj ves, nasa ljubezen do kuzkov je pac prevelika da bi jih takole "matrali"!

Hm, kar se tice dvojke, so tudi zame vsi govorili da naj grem, pa sem potem po enem letu sla ampak mi je bilo malce zal-zimski pokal bi komot se v enki tekla, ker se je pokazalo da se nisva bili "zreli" za dvojko in to se je tudi kazalo na tekmah, ko sva bili vsako drugo tekmo disk; saj si videla najino knjizico! Ravno tako mi zdaj nekateri pravijo zakaj se ne grem v trojko s tolkmi pogoji... ampak zaenkrat enostavno se nisva priprevljeni za prestopitev in bom tako letos se ostala v dvojki, kaj bo pa drugo leto, bomo pa se videli... tudi jaz ti bom rekla, da raje se malo premisli ali pa pojdi se kaksno tekmo kot predtekmovalka in se sama prepricas, ker najslabse je da se odlocis na podlagi drugih mnenj in "pritiskov", ker dokler ne bos pri sebi bila povsem prepricana, potem... no, saj pravim, mislim da sta oba z Bonom povsem sposobna v dvojki teci ampak, prespi se malo in se odloci-lahko gres pa nasledno tekmo se enkrat kot predtekmovalaka, k kot si rekla, bodo proge malce tezje, glede na sodnika in bos morda tudi tako lazje ocenila... No, pa sem se razpisala in en stavek petkrat okoli obrnila... Wink

Pa hvala za lep vpis na strani! Ja, tiste sosolke sem se pa res razveselila, ker res ze nekaj let ni bilo ne duha ne sluha o njej... Smiley

Pozdravcek!

Vesna & Ziza

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2645 : sobota, 03.03.2007 : 10:39:31 »

Da ne bodo siperke samo na postelji slikane: Wink

http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=6939667

Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2646 : sobota, 03.03.2007 : 10:46:25 »

Sem cisto pozabila na tole slikco. Predstavljam Tobija, ki se je v Slovenijo preselil iz Rusije. Sicer ni siperka, ampak sem prepricana, da mu ne boste odrekli gostoljubja v tej temi. Wink A ni luskan?

http://baguette.moj-album.com/album/585384/?os=6939689
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2647 : sobota, 03.03.2007 : 11:05:21 »

Aha, Tobi, tvoja ljubezen Wink Veš da mu ne bomo odrekli gostoljubja, četudi ni črn, upam da se oglasi "in diretta" v temo. Sem se prav nasmejala, ko si napisala o gostoljubju Grin Nas je tako malo, da sreča da je tu Ory, pa Žiža, pa še kakšen... sicer bi vse skupaj izpadlo kot monolog, ko bi pa delovalo, kot da nas je cela "četa", bi bili samo ti, Bis in jaz Undecided

Pri slikici Don & Bagi pa bi to komentirala:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=6939667
Skeptiki, ki mislijo da je v šiperki nekaj špica! Pogledali bi to slikico in ugotovili ter potrdili, da je šiperka tudi po izgledu samo in izključno ovčar (karakter pa tako poznamo).

Žižaaaaaaaaaaaaaaaaa, sedaj si me pa čisto zmedla! Ma saj ne rabim zmag, pride dolgčas ko so eni in isti tam Cheesy! Nekako so mi tudi s tem utemeljevali, da sem jaz že toliko napredna in uspešna, da se moram umakniti in dati veselje začetnikom, temu da je tudi 1 namenjena, v 2 pa da sem lahko do smrti Grin
Ti pa, bi komot šla v 3, saj si tekla kot predtekmovalka in si videla, kako je dobro šolo. Pa res je že dolgčas gledat medium dvojko... Vedno isti (ista) zmaga Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2648 : sobota, 03.03.2007 : 13:32:19 »

Glede na predhodni tvoj teks bi rekal, da sem mislila napisat, da so slike odlične (ta Bos je res fotogeničen, za razliko od mojih), da sem vesela da je lepo okreval, in da mi je pi srcu (saj veš, on je bil prvi, ki mi je dal ljupčka)... Kiss
Glede Bisove fotogeničnosti je pa tako,odkar sem se začela ukvarjati s fotografijo je tudi Bis začel biti pozer. Ampak seveda to ne gre kar tako da se on postavi pa mi slikamo pa je. Nee tukaj treba malo volje in domišljive,pa Bisa je treba navdušit nad nečim da je potem tako lep na slikah. Nadija če si za lahko tudi en dan poslikam tvoje pa boš imela potem nekaj "boljših" slikic. Ti samo povej,jaz sem za Wink

Nadija ampak ne moreš reči,da je Bis vedno na posteljah slikah. Sedaj je že par slik iz narave Grin! Napredujemo Smiley

Ena novica, niti žalostna, niti slaba, niti grda, pa tudi ne vesela in ne lepa in ne dobra.... kaj jaz vem Undecided Sem na zvezi z veterinarko (mojo carico iz Klinike v LJ) in v dogovorih za čiščenje zob - obema! In takoooooo me je strahhhhhh Cry Bom poročala.
Za tole te pa res ne rabi bit strah. Bis je že dal to skozi,pa Ira verjetno tudi. To je bilo še najmanj kar me je bilo strah ko smo dali Bisa pod narkozo. Sicer pa mi je Lara iz Izole rekla,da za čiščenje se psu da samo pomirjevalo in ni nič kaj takega. Raje se to prej opravi,dokler se ne vnamejo dlesni. Naš veterinar je rekel da je imel Bis kar že zapacane zobke. Sedaj pa ima tako snežno bele  Smiley

Kaja a je ta Tobi tvoj?! Ali je to samo kuža v katerega si se zagledala?!
Meni je tako srčkan da tudi brez vprašanja o gostoljubju bi ga sprejela. Joj kakšen majhen srček Kiss
Pa še res je to kar pravi Nadija,da se točno vidi da so Schipperke ovčarji. Tanjina slika je dokaz kako je v Bagi skrit mali ovčarček Smiley

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2649 : sobota, 03.03.2007 : 21:01:30 »

Citat
Sicer pa mi je Lara iz Izole rekla,da za čiščenje se psu da samo pomirjevalo in ni nič kaj takega.
Undecided Undecided Undecided ja, to sem tudi jaz mislila, pa so mi na Kliniki v LJ povedali, da tam dajo narkozo sram Zato sem se ob temu odločila še za en dober in razširjen kontrolni pregled, od krvi naprej in nazaj Huh
Pa še urin, če nam ga bo tisti dan od obeh uspelo ujeti Grin (za Irinega ne dvomim, smo ga zaradi kristalčkov, ki jih je imela, že pred leti večkrat jemali, a pri Bonu se prav vidim, kako ga lovim in imam vso roko polulano Roll Eyes)

Ja, hočem dobre slike! Nika, a hodiš k fotokrožku?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2650 : sobota, 03.03.2007 : 22:14:42 »

Bisko, Tobi ni moj. Ni pa veliko manjkalo, da bi ga Ales ukradel, pa sta ga lastnika imela ves cas na oceh. Grin Ce zelis pogledati se nekaj slik, klikni na http://www.sheltiko.com/ in poisci album Tobi.

Ja, ja, Bagi resno verjame v to, da je mali ovcar. Po vsakem sprehodu tako lepo pospravi Dona v pesjak, kot bi spravljala ovcke. Bojim se le, da bo enkrat ta mali ovcarcek "skrit" v Donu, ker jo bo pohrustal. Grin Grin Grin Saj se hecam. Don jo ima (za razliko od kaje) pravzaprav rad in jo nerodno vabi k igri, pa tako nezno jo ovohava, medtem ko mu bagi grize znablje. Roll Eyes Grin

Arieb, mislim, da si se prav odlocila, da greste v Ljubljano. Pred novim letom je mojpes.net organiziral predavanje dr. Erjaceve (ki dela tam kamor hodis ti), ki se je zelo potrudila z razlago o ciscenju in popravilu zob. Razlog zakaj dajo kuzka v narkozo je v tem, da mu le tako lahko postimajo zobe kot je treba, scistijo (tudi pod dlesnijo) in popravijo, ce je kaj za popravit.  Meni je pred dobrim letom in pol poskrbela za zobe moje kaje in sem bila res zelo, zelo zadovoljna. Mislim, da je edina, ki bi ji se zaupala zobe svojih psov (in seveda zobe moje glodalske zalege  Wink) ...njej ali pa dr. Pavlici. Tudi kontrolni pregled pred narkozo se mi zdi dobra investicija. Nasi brez tega ne gredo vec pod narkozo in ravno na fakulteti so vec kot pripravljeni prisluhniti mojim zeljam brez, da bi me prepricevali kako nepotrebno in neumno je to. Pri vas pa Ira ni vec med najmlajsimi in se mi zdi vec kot pametno, da gre na temeljit pregled. K sreci ima nasa bagi se vedno lepe in bele zobke. Malo se ji je sicer nabralo na zadnjih zgornjih kocnikih, vendar ni krize. Smiley Bomo drzali pesti za vas....urin pa lovi z gumijasto rokavico na roki, da ne bos polulana. Mene je namrec enkrat Don tako zalil, da se brez posebnih pripomockov ne grem vec tega.... Wink lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2651 : nedelja, 04.03.2007 : 19:00:38 »

Ja, hočem dobre slike! Nika, a hodiš k fotokrožku?
Ti samo povej kdaj imaš čas. Pa da jaz najdem fraj. Saj skoraj vsak dan imam kakšno uro.
Ne hodim k fotokrožku,imam pa prijateljico ki rada fotografira in je še mene čist notr povleklo. Tako da ponovem
ne grem nikamor brez fotoaparata.

Bisko, Tobi ni moj. Ni pa veliko manjkalo, da bi ga Ales ukradel, pa sta ga lastnika imela ves cas na oceh. Grin Ce zelis pogledati se nekaj slik, klikni na http://www.sheltiko.com/ in poisci album Tobi.
Tanja ti si pa žleh veš Grin! Kaj mi kažeš take pse. Joj čist navdušena sem nad Šeltiji. Hmm mogoče ga bo pa Nika kdaj imela. Bom imela Schipperko in Šeltija. He,he.
Upam da se tebi izpolni želja in da boš kmalu doma imela eno tako dlakasto kepico Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2652 : nedelja, 04.03.2007 : 20:28:16 »

Hvala Bisko, tudi jaz upam, da se mi kdaj izpolni zelja po enem taksnem, cisto posebnem, seltiju. Wink Enkrat bo sigurno. Potem pa se tebi enega zrihtamo. Wink Samo bo Nadija huda, ker sva obe pasmo zamenjali. Grin Grin Grin Nadija, saj ves, da se Ales siperkam ne bo odpovedal, tako, da se nic ne boj....... Wink Grin

Danes smo imeli krasen soncen dan in smo ga izkoristili za potep. Nekaj novih slik je v mojem albumu.
http://baguette.moj-album.com/album/54981/
Logiran

ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2653 : ponedeljek, 05.03.2007 : 18:45:22 »

Zivjo... sicer zelo tezko tipkam-Nadija ze ve zakaj ampak se bom potrudila, da sporocim najnovejse novice... Vceraj smo se tudi mi potepali, smo sli na veliki vrh-1768m in smo se imeli full fajn, slikice bodo se sledila ko jih dobim, vendar se je zame izlet zal predcasno koncal, ko me je gorska resevalna sluzba prisla iskat... malo pod vrhom, ko smo se ze sracali, se mi je ugreznilo v sneg in sem nogo zataknila v neko vejo, ki je bila vzpodaj in sem izgubila ravnotezje in padla, a se zal nisem mogla vec pobrati in sem tako vedno z vecjo brzino drvela navzdol, kjer pa je k sreci stal kolega iz agilitya in mi tako rekoc resil zivljenje, ko se je nastavil da sem se zaletela vanj, saj druge moznosti za ustavitev ni bilo, razen nekaj metrov nizje, skalovje... sram Glede na dogodek sem jo odnesla zelo ugodno... ramenske vezi imam nategnjene, kljucnica in vrat me bolita (v petek imam se eno rentgensko slikanje), zob sem skrusila in se mi maje, nekaj prask in modric imam po glavi, prebito ustnico in pogrizen jezik...

Tako, toliko zaenkrat, Zizika uziva na sprehodih z ocijem, jaz pa pocivam in se trudim tudi kaj zaspeti, vendar me prevec boli da bi lahko v miru spala!!!

Pozdravcek vsem, pa pazite nase, saj nesreca nikoli ne pociva, pa ce si se tako pazljiv!!!!

Vesna & Ziza

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2654 : ponedeljek, 05.03.2007 : 23:01:44 »

Ajoj, še enkrat, Vesna, sreča da si živa! Veš, prav res si "uni teti" malo pogledala v oči Undecided A sreča, v nesreči spoznaš prijatelja... in hvala mu, da se ti je nastavil Wink

In potem... Kupim Mojega psa, in... saj ni res ... pa je Shocked. Prejšnji mesec je bila uganka, katera pasma je predstavljena, pravilen odgovor pa je bil seveda šiperke. In glej ga zlomka, kdo je bil izžreban - fam. Hudales iz Izole, ki ima Gioveta, in familija od Bagi iz Trbovelj... pa to ni res Grin Le kdo je tisti "revček" iz Žirov, mu bo treba hitro šiperko zrihtat Wink
Imam občutek, kot da so samo trije pravilni odgovori prišli, pardon, Vesna mi je tudi rekla, da je poslala, se pravi štirje pravilni odgovori... in ker je bila Vesna izžrebana prejšnji mesec je izid tak. Haaa, haaaa, bravo skrbniki šiperk, ki tako lepo skrbite, da mali črnuhi ne bodo lačni Eukanube Cheesy, reučki, prav vse si morajo sami zaslužiti Grin
Logiran
Strani: 1 ... 172 173 174 175 176 [177] 178 179 180 181 182 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines