mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 06:32:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 200 201 202 203 204 [205] 206 207 208 209 210 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 350361 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3060 : sobota, 16.02.2008 : 21:20:54 »

Arieb, pa kaj te zdaj panika grabi zaradi filmčkov od Westminstra? Ženska, Westminster je v Ameriki, ti greš pa ja v Anglijo, na Crufts!  Roll Eyes

Glede tipa šiperk ne vem. Ampak, ko sem bila na Cruftsu (kot gledalka), se mi ni zdelo, da bi bili razstavljalci ne vem kako izurjeni handlerji. Sicer so obvladali, ampak nič pretresljivega.

NEHAJ GLEDATI WESTMINSTER! Tam so samo najhujši ameriški skrajneži, ki bodo glihkar začeli po luftu letet od hudega hendlanja. Roll Eyes

Na Cruftsu ni tako. Tam so ANGLEŽI. So bolj prizemljeni od Američanov.

Se opravičujem, ker se derem na tebe, ampak se mi zdi da RABIŠ! Kiss

Skratka, nehaj paničarit. Ker boš itak razturala kot vedno. Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3061 : sobota, 16.02.2008 : 23:05:04 »

Arieb, nic skrbet. Ce te bo panika zagrabila, bom tam tudi jaz. Grin V kavbojkah in puloverju (kaksno krilo neki, lepo te prosim Cheesy) bom cist spadala med ostale.  Smiley En krog po ringu - se kaj bolj "travmaticnega" sem dozivela. Ti sam reci, grem takoj not. Grin Grin Grin Itak me nihce ne pozna. Wink

Sicer ti je pa ze Kalsang lepo napisala. Westminster je nekaj cisto drugega kot Crufts. Ne mores Americanov primerjati z Anglezi.

Poglej te tetke, nobena nima krila:
http://baguette.moj-album.com/album/2515287/?os=2515459

In niti ena siperka ni lepo sama od sebe stala na mizi. Vem zato, ker sem jih slikala in niti ena slika ni bila lepa. Pa tudi vsi tisti ljudje, ki so razstavljali...bogpomagaj, nekateri so bili se bolj nerodni od mene.  Grin

Barbka, vi tudi pridete? Fajn, nas bo vec navijalo. Cheesy lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3062 : sobota, 16.02.2008 : 23:54:50 »

Kaj se zgodi, ce vrzem v pralni stroj hlace v katerih pozabim priboljsek?
 Roll Eyes

http://www.moj-album.com/slike/54923/TjyWpqyaul52cMFw.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/54923/nY92v7ogOWe5y8DV.v.jpg
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3063 : nedelja, 17.02.2008 : 00:10:50 »

Oh, draga moja dekleta Wink dobro da vas imam Cheesy HVALA! In sreča do obstojajo forumi, da se lahko malo izjokamo, izlajamo in nasmejemo... Super, res ste me pomirili! In še enkrat hvala, ker sem bila že "čisto preč". Potem pa še Kajina slikica žensk v hlačah, pa z ne preveč vzgledno stoječo četico šiperk Wink

Simon, če greš z avtom, če imaš plačano prijavnino, če imaš rezerviran hotel... ne sviraj, ne puščaj Bay doma! Ti bo žal, boš videl. Midva sva ravno danes doma na to temo klepetala - pa sva ugotovila: greva na razstavo, kužkov nimava komu pustiti, pa jih mimogrede še razstaviva. A ni fajn Smiley

Na Cruftsu ni tako. Tam so ANGLEŽI. So bolj prizemljeni od Američanov.
Se opravičujem, ker se derem na tebe, ampak se mi zdi da RABIŠ! Kiss
Ja, res sem rabila - še enkrat hvala, in ti se kar deri, če oceniš, da je potrebno Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3064 : nedelja, 17.02.2008 : 00:14:23 »

Aja, najvažnejše sem pozabila - Kaja, zadni dve fotki sta super! Blagor tebi, ko imaš tako predpranje; pri nas se to opere, in da ti ne govorim, kakšno sr**je je potem po celem perilu. Z vrečkami za kakce pa, ki jih pri nas tudi peremo, ni problema Grin
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3065 : nedelja, 17.02.2008 : 00:21:47 »

Arieb, oooo, si spet nazaj?  Cheesy

Kako te je lepo spet brati, tako ta pravo! Kiss

Mi bomo od tu navijali zate, čeprav bi raje v živo, ampak ne bo šlo. Pričakujemo pa popoln report.  Cool

Ne, Cruftsa se ti ni treba bat. So zelo človeški!

Kajino predpranje pa res klapa! Hmmm, bom še moji smrklji to probala naučit...  Roll Eyes

Arieb, prazne ali polne vrečke za kakce? Tongue
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3066 : nedelja, 17.02.2008 : 01:25:57 »

Arieb, prazne ali polne vrečke za kakce? Tongue
Ni važno, ni važno...  Cheesy Cheesy

No, fajn da si mi dala take pozitivne misli, ker jih sedaj prav res potrebujem  Cheesy

Simon, sem ti prej pozabila odgovorit: Ja, jutri (ali že danes), bomo v Logatcu na agilityu 4fun - pa še tam kakšno "pametno" rečemo Cheesy Cheesy
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #3067 : nedelja, 17.02.2008 : 09:24:50 »

Kar se trajekta tiče, pravi izkušena razstavljalka Cruftsa, da se karte ne izplača naročati, da oni vedno tam kupijo, ker nikoli ne veš kdaj prideš na mejo. Rabijo pa z avtom več kot 24 ur (s postanki, trajektom...).
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3068 : nedelja, 17.02.2008 : 09:53:18 »

Taksnega predpranja se ne da nauciti. To ali imas ali pa nimas. Grin Zal pa moji dve predpralki ne znata nakazat papirnatih robckov, denarja, zvecilnih.... Cheesy

Pa se njun bigbrother, ki se je vceraj na sprehodu lepo obnasal in je lahko dirjal spuscen:

http://baguette.moj-album.com/slike/54923/uKHINN_oX7GwId6D.v.jpg
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3069 : nedelja, 17.02.2008 : 12:31:11 »

Joooj za en dan grem na obalo, pa se toliko dogaja da sploh ne dohajam!  Grin Arieb res je kot vsi pravijo.... tistile americani sploh niso realna slika. Psi so sicer super lepi s krasno dlako, ampak po moje jim manjka tista prava iskrica v oceh. Anglezi niso tako disciplinirani  Wink ..... dalec od tega. Mislim, da bos ti se najvecja profi v ringu. Sicer pa ne skrbi, ker bos imela celo slovensko ekipo za sabo!!


Kaja, kolk sem se nasmejala tisti slikici s pralnim strojem  Cheesy .... kaksne luskane ritke!

Aja Arieb, cudila si se ameriskim Schipperkam brez repov, hja tam se bo ta slika ponavljala se dolgo casa, ker oni se vedno veselo rezejo. V Angliji bo predvsem v skupini mlajsih ze veliko repkov.

lp
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #3070 : torek, 19.02.2008 : 09:55:04 »

Nadja,
v bistvu so te ze drugi "potolazili" pa naj ti se jaz povem izkusnjo, ki mi jo je ravno vceraj povedal znanec, ki ima izkusnje tako z ameriskimi kot angleskimi razstavami (Crufts). Pravi da ni primerjave, da je v Angliji razstava veliko bolj normalna tudi v primerjavi z nasimi, kar se tice priprave psov, pa tudi handlanja. Baje bodo letos na Cruftsu odvzemali vzorce dlake in pregledali, če je kakršnakoli kemikalija na njej in če bo, bo pes diskvalificiran. Tudi kar se tiče handlanja, imaš več možnosti (spet odvisno od sodnika) da pokažeš gibanje, tečeš lahko tudi 3 kroge.
Amerika je pa čisto nasprotje, bog ne daj da ena dlaka ni na svojem mestu... Pes (in to border) pokaže gibanje v pol kroga, ker več ne tečeš.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3071 : torek, 19.02.2008 : 10:38:43 »

 Smiley Wink Cheesy Grin ugotavljam, da je vseeno bolje tako, da se najprej človek prestraši, doživi skoraj kap ob svoji lastni odločitvi, potem pa se počasi hladi, hladi, hladi... in celo brez panike odide tja, kamor je namenjen Grin

Torej, Simon, vidim, da sem dobro prebrala v enih izmed pravil o dlaki in pripravi edino z vodo Wink Priznam, nisem še vsega, te bom obvestila. Ampak, jaz bi rada videla "bobtajla" z vodo Grin Grin Ti ga boš imel srečo videt, v soboto, pa mi boš povedal Wink
Včeraj sem pisala na VURS - še ni odgovora. Manja mi je res dala mislit, ko je rekla, da se ničesar ne boji kot samo kakšnih zapletov s papirji na meji.

Ory, a veš da sem res mislila, da so tudi v Ameriki "sprostili" repke - pravi "neandertalci" iz prazgodovine so  Cheesy
Kaja, do kdaj pa vi ostanete na Angleških tleh?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3072 : torek, 19.02.2008 : 10:57:32 »

Citat
ugotavljam, da je vseeno bolje tako, da se najprej človek prestraši, doživi skoraj kap ob svoji lastni odločitvi,

Nadija, nekaterim se to redno dogaja. Grin Recimo meni..... Wink

Americani se vedno kupirajo vse pasme (repe in uhlje) in verjetno se dolgo ne bodo odnehali. Lips Sealed

Midva se domov vracava v soboto zvecer, pa vi? Jaz zal ne morem dobiti se kak dan dopusta vec. Ampak je tudi tri dni cisto dovolj. Bomo potem malo dlje v Stockholmu. Grin Wink Greste? Cheesy
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3073 : torek, 19.02.2008 : 11:15:01 »

Mi naj bi iz Anglije "pobegnili" kar hitro (verjetno isti ali naslednji dan), ker se bomo raje po EU zadrževali. Vse skupaj najmanj do nedelje.

Hja, svetovno, jaz bi, ja. Branko ne, ker ima v tistem terminu regate. Jaz pa bi šla, če bi se organiziralo tako, kot npr. Rusi organizirajo in pridejo k nam (samo vseeno malo bolj komot varianto, ne iz avtobusa v ring, pa iz ringa domov - te variante niso zame, jaz bi hotela še kaj videt in doživet).
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3074 : torek, 19.02.2008 : 11:24:22 »

Midva bova sla za en teden. Tako, da bova gor (vsaj tako zdaj planiramo) od petka (ko je prva grupa) do nedelje. Potem pa odvisno ali gremo ze v ponedeljek domov ali pa v torek. Mi smo zdaj naceloma trije (in en pes), ce bi sel se kdo se lahko najame tudi avtodom. Gremo pa skupaj z enimi, ki imajo avtodom. Bolj pa se bova s svetovno zacela ukvarjat ko prideva nazaj iz Anglije. Smiley
Logiran

Strani: 1 ... 200 201 202 203 204 [205] 206 207 208 209 210 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines