mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 03:36:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: kako odvaditi skakanje po ljudeh?
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: kako odvaditi skakanje po ljudeh?  (Prebrano 55771 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Malko
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #105 : četrtek, 09.02.2006 : 22:29:56 »

Z našim se sedaj odvajava tega. Drugače je če slabih petdeset kil skače po tebi, ali drugih.
Za enkrat z ignoriranjem skakanja, samo bo potrebno še kaj vpeljati. Ampak je bolje, kot je bilo. Je pa še mlad volkec.  Tongue
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #106 : četrtek, 09.02.2006 : 23:00:17 »

Mojo pa sem odvajala skakanja tako kot to delajo psi (mi je v mali šoli to inštruktorica to svetovala) in to tako, da sem se ko je skočila name sem se lepo obrnila in ji pokazala bok in ignorirala njeno dejanje, pa je ugotovila da to njeno početje ni ravno najbolj pametno. No sej res redkokdaj še skoči od veselja pa še to ob igri ko se igrava.  Sem jo navajala, da me lepo pozdravi sede. lp

Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #107 : petek, 10.02.2006 : 09:15:03 »

jaz sem pravzaprav obupala. v treh mesecih mi ni uspelo niti ene osebe prepričat, da jo ignorira ko skače ( razen mame, očeta in enega prijatelja), drugače pa jo vsi gledajo, se ji smehljajo, jo božajo, govorijo z njo... saj imava pa še en problem... ugotovila je, da se vsem grozno smili, če cvili. in tu tudi ne morem nobenega prepričat, da jo pusti pri miru. razen mame in istega prijatelja kot prej. še oče ne sodeluje več, ker je to taaaakoooo lušno, da cvili... jaz pa potem to poslušam ves dan... Angry drugič bom imela enega res grdega psa, ki ga noben ne bo hotel pobožati, pa bo!  Grin
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #108 : petek, 10.02.2006 : 11:14:46 »

Pri nas imamo pa srečo, da mala ne zna prav nič prisrčno cviliti. Včasih je prav groza poslušati tisto njeno zavijanje.
Varja samo tale tvoja Annie je pa res od sile. Sem tudi v drugih temah brala kakšna barabica je Cheesy.
 
lp
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #109 : petek, 10.02.2006 : 18:36:58 »

hehe, če bi iskala tako, kot je annie, je sigurno ne bi našla!  Grin
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #110 : petek, 10.02.2006 : 23:32:13 »

Varja ne obupat, saj jo bo minlo, pocakaj se malo, da bosta sle v solo, potem ko bo druge stvari obvladala, jo je taksne tudi lazje odvadit, vsaj moja izkusnja je taksna.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #111 : petek, 10.02.2006 : 23:47:15 »

Varja  ni samo tvoja tak vražiček, imaš pač bolj živahno psičko, ki jo vse zanima in počne mal neumnosti, katere nam niso ravno všeč , da jih pač počnejo tele naše zverinice. Sej moja tud kej ušpiči.  Moja tud še kdaj pa kdaj zmot pa skoč na kakega človeka,  sej nekaterim se ne a dopovedat, da bi ignorirali to. Nikar ne obupaj, bomo tud mi naše zverinice v red spravili. Moja gre z marcem spet lepo naprej v šolo...lp 
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #112 : četrtek, 23.02.2006 : 13:33:07 »

Kaj pa če bi rad oz. te ne moti da skače po tebi in domačih, nočeš pa da pes skače po drugih ljudeh, kot so, ljudje ki jih srečaš na sprehodu, ali pa obiski dom itd?
Logiran
_Bučka_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 78


« Odgovor #113 : sobota, 25.02.2006 : 20:48:38 »

Jaz sem mojega pesjankota naučila, da če se vrti okoli mene, skače, skratka je nemiren, samo prekrižam roke na prsih, mirno stojim in ga gledam (nič ne rečem), on pa se potem vrže na rit  Smiley.
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #114 : petek, 24.03.2006 : 12:45:39 »

joj, midve imava še kar isti problem, pravzaprav je vedno huje. v šoli pa mi tudi nič pametnega ne znajo svetovati...
annie je čisto obsedena z ljudmi, pomaga čisto nič, nobena klobasa, igračka... pa dosti vadiva. ko pa vidi ljudi, pa je konec.. jaz sem samo še megla, sili in vleče k vsem, ljudje jo potem še vedno veselo kličejo, vabijo, kljub mojim prošnjam... pa je anni na povodcu, ni spuščena...

ne  vem več, kaj naj... ti sprehodi so čisti stres  Cry

pa saj, ko po meni skače, jo ignriram. a glede na to ,da to delam že več kot 4 mesece, je mala hudo vztrajna... drugi ljudje na sprehodu pa so pač bolj pametni in delajo po svoje!  Angry se mi včasih prav zdi, da uživajo, ko vidijo, da se matram oni pa nagajajo...

na vsakem sprehodu hoče k vsaki osebi, ki jo vidi! in potem cvili za njimi, če je ne pozdravijo. pa hoče tečt za vsemi...  Undecided 

res več ne vem, bova morali k kakemu strokovnjaku, da mi pomaga... greva obe k psihologu, vsaka k svojemu!  Grin
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #115 : petek, 24.03.2006 : 12:55:17 »

aja, morda izgleda, kot da se ne ukvarjam z njo, pa se pač zdaj pritožujem... samo ni tako, mala je res hudiček ( samo taki luškani )...  pa saj so baje skoraj vsi kavalirji taki, neskončno prijazni do tujcev...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #116 : petek, 24.03.2006 : 22:08:57 »

. pa saj so baje skoraj vsi kavalirji taki, neskončno prijazni do tujcev...
očitno bo že držalo, hehe!
Zadnjič v Zagrebu sem počepnila pred kavalirko in ta je z veseljem skočila name in mi dala prisrčnega ljubčka Smiley
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #117 : petek, 31.03.2006 : 11:43:30 »

A po tebi tudi še vedno skače? Jaz sem imela probleme s tem, da je lajal in skakal, ko sem prijela vrvico, da greva na sprehod. Potem sem šla pa v drugo sobo in hodila ven toliko časa, dokler se ni umiril. Sedaj že ve, da se mu ne splača noret, ker s tem ne dobi sprehoda takoj. Tako jo lahko odvadiš, da ne bo več dkakala po tebi. Če bo lahko skakala po tebi bo tudi po drugih.
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #118 : petek, 31.03.2006 : 15:33:49 »

po meni ne sme skakat....  Sad pa se zato nad drugimi izživlja  Grin
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #119 : sobota, 01.04.2006 : 20:51:56 »

Potem moraš pa vaditi na prijateljih, ki razumejo da vama bodo s tem pomagali.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: kako odvaditi skakanje po ljudeh?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines