mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:21:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Intra
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Intra  (Prebrano 13743 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« : nedelja, 20.01.2008 : 21:02:32 »

Živjo.

Bom tudi jaz prilepila nekaj slikic naše razvajene lepotičke, ki skoraj cel dan prespi na večer pa ima mačje dirke po stanovanju. Intra je drugače zelo prijazna in zaupljiva mucica. Hitro se je privadila na nov dom, takoj začela uporabljat mačje stranišče. Za spanje sem ji kupila  tudi mehko blazinco vendar je niti podrazno ne zanima ona raje spi na pisalniškem stolu. Ko pa zjutraj zvoni ura se pretegne in obvezno pride na posteljo se pocartat in malo poprede.

http://bp0.blogger.com/_wAxhg7JcJ5c/R5OnYDHDB0I/AAAAAAAAACU/3CMZkO7bpz4/s1600-h/Mici%26Mica.jpg
http://bp1.blogger.com/_wAxhg7JcJ5c/R5OokTHDB1I/AAAAAAAAACc/zSA2OaYWFvQ/s1600-h/Micispi1.jpg

Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #1 : nedelja, 20.01.2008 : 21:06:17 »

Nekaj ne štima.

Na strani:

http://rgorazd.blogspot.com/

si lahko ogledate njeni slikici.


LP M
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2 : nedelja, 20.01.2008 : 21:53:35 »

Lepo, da ste se javili  Wink Ce dovolite, bom jst prilepila vase slikice, ker je maca res lepa  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #3 : nedelja, 20.01.2008 : 22:19:27 »

Ni problema. Slike na blogu niso avtorsko zaščitene, tako da se jih lahko komot z desnim klikom shrani kot.

LP M&G
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #4 : nedelja, 20.01.2008 : 22:27:48 »







Res, res lepa muca je ratala. Meni je na zacetku zgledala tako raztrancirano bitje, da si nisem predstavljala, da se bo sestavila v to lepoticko  Cheesy  Wink
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #5 : ponedeljek, 21.01.2008 : 16:57:18 »

Kako lepo, da ste se javili! Vidim, da muca zelo uživa v novem domu, še naprej se imejte skupaj tako lepo Kiss!
Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #6 : ponedeljek, 21.01.2008 : 20:50:18 »

Oooo, lej jo lepotico. Se vidi, da se ji dobro godi, je prava razcrtkana lepotička ratala.....Moja Liza pa zdej full pogreša vse tri (Intro, Dono, Lotusa).....
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #7 : petek, 25.01.2008 : 00:40:07 »

Ja res je totalno razcartana. Včasih kar neve kako bi se še naštimala da bi ji bilo bolj udobno. Saj bom prilepla še kakšno lepo slikico, ko mi jo bo uspelo slikat.
Zdaj sem ji začela dajat antibiotike in upam, da bodo pomagali.
Vsekakor bom pa sporočila če je bilo zdravlenje uspešno.
Lp M&G
Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #8 : petek, 01.02.2008 : 14:07:35 »

Ooooo, miška mala, me veseli, da uživa.
Upam da se ji še tist prehlad pozdravi do konca.
Tudi druga dva, Dona in Lotus, uživata v novih domovih Smiley...........jaz pa še zmeraj pogrešam vse tri. Cry
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #9 : petek, 01.02.2008 : 15:01:32 »

Živjo,

tabletke so že zelo izboljšale njeno stanje skoraj nič več ne kiha. Vendar ji jih bom dajala do konca. Me veseli da Dona in Lotus tudi uživata v novem domu.
Se mi pa zdi da je Intra tudi ratala kar samosvoja, če hoče te sliši ko jo kličem pride, čene se pa nardi kot da ni nč.

Lep pozadrav M&G
Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #10 : ponedeljek, 04.02.2008 : 16:13:09 »

Ma super, me veseli. Upam, da se ji povsem popravi.  Cheesy
A praviš, da je ratala smosvoja......to ma muca itak že v svojem značaju..............sam upam da se razumete.  Wink
Počohaj jo še 1x v mojem imenu...
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #11 : ponedeljek, 04.02.2008 : 18:19:21 »

Ja mi se razumemo 100/h. Saj je crtljiva sam, ko ga kaj ušpiči pa jo mal kregaš se dela da te ne sliši in še naprej dela kar hoče.
Drugače je pa izredno pridna muca, ki nič ne teži in je vse kar ji daš. Je pa tudi zelozelo čista muca, ki uporablja wc že od začetka in se umiva večino dneva.

LP M
Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #12 : torek, 05.02.2008 : 20:40:35 »

Ja itak, saj je vendar muca...... Wink
Me veseli, da se razumete......... Cheesy
A zrasla je kaj?........no saj vem da je, sam me zanima kakšna je, al se je kej spremenila...
Prilepi kako slikco, če lako Wink
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #13 : petek, 15.02.2008 : 10:21:43 »

Živjo,

mi smo pojedli vsa zdravila vendar še vedno tu in tam kihne. Slikice bi radevolje pripela samo mi jih nikakor ne uspe, lahko pa mi napišeš tvoj e-mail pa ti jih pošljem.
drugače je pa vsak dan bolj igriva in samosvoja, saj če nebi bla samosvoja pa nebi bla muca Grin Najraje se podi za žogico in se igra z gumicami, rada pa tudi taca po mokri banji in se igra s curkom vode, kar mi je kar nenavadno saj kolikor je meni znano muce niso glih ljubiteljice vode  Cheesy

Se še kaj javimo.

LP MG
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #14 : petek, 15.02.2008 : 10:26:29 »

hehe to z vodo tudi naša dela in obožuje ko ji odpremo vodo ona pa s tačko lovi.
Tudi meni je to nenavadno. Imamo posebne muce Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Intra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines