mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 23:37:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Črnogorski planinski gonič (Crnogorski Planinski Gonic)
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Črnogorski planinski gonič (Crnogorski Planinski Gonic)  (Prebrano 18467 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #30 : četrtek, 31.07.2008 : 22:11:04 »

Ma ljudje so danes tako potrošniško usmerjeni. Do vsega. Za zjokat.

Pač mi ni všeč, si grem izbrat drugega. Naj bo žival, partner, verjetno bi kdo še otroka če ne bi bile strožje kazni glede tega. Nobenemu več se ne zdi vredno malo potrudit za kakšno stvar.

OK, ne rečem če te mož zbuta vsak večer ko nacejen pride domov, ampak saj tale bogi kuža verjetno ni vsakemu obisku riti odgriznil pa tebi vsako jutro obraza raztrgal al kaj. Kam si ga pa dal? Mislim, si ti od teh ljudi vzel dva psa, oni pa tvojega?
Logiran
Bor 1
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #31 : četrtek, 31.07.2008 : 22:48:03 »

Moonbeam, punca me ne bo nikoli zamenjala, ker sem tak kot si napisala. Smiley
Jaz tebe razumem, in sem tiho, ti pa me kritiziraš čeprav ne veš čisto nič o meni.
Zala, kar pa se tiče potrošniško usmerjenih ljudi, športni kinologi prodajajo mladiče od 700 € - 1500 €, lovski psi se prodajejo od 200 € - 500 € in kdo je bolj potrošniški.
Sicer smo pa danes v krutem kapitalizmu.
Življenje je dosti bolj kruto kot si vi lahko sploh predstavljate.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 31.07.2008 : 22:51:37 »

Poglej malo v Kajin kotiček, s krutim kapitalizmom/življenjem se soočamo iz dneva v dan. Nam ni treba nič predstavljati.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #33 : četrtek, 31.07.2008 : 23:00:55 »

Moonbeam, punca me ne bo nikoli zamenjala, ker sem tak kot si napisala. Smiley
Jaz tebe razumem, in sem tiho, ti pa me kritiziraš čeprav ne veš čisto nič o meni.

To se lahko hitro spremeni veš... bolezen, nesreča...  Pa ne, da ti želim kaj slabega, ampak...tudi ti si zamenljiv.   

Sicer pa... obstajajo takšni, ki se borijo za živali... in pa takšni kot si ti, ki pač zamenjajo žival  Lips Sealed

In s tem, ko človek napiše kaj počne in na kakšen način, s tem pove še preveč o sebi!
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Črnogorski planinski gonič (Crnogorski Planinski Gonic)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines