mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 07:23:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 433191 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #45 : četrtek, 22.04.2004 : 16:53:03 »

moj angelček...



 Smiley           Cheesy             Cool           Kiss
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #46 : nedelja, 25.04.2004 : 17:04:11 »

Majchy, mi smo zaenkrat še vedno na puppy briketkih. Ker pa bo naš starejši drug teden dopolnil eno leto, se že veselimo novih dogodivščin. Zdaj se namreč začne tekanje!!! Z mano peš, na rolerjih, z fantom ob kolesu... Cheesy
Tako da mu bomo začeli počasi dodajati tudi hrano za bolj aktivne pse. Je pa že od malega bolj vitek, tako da se že zdaj hudičevo matramo, da mu kile preveč ne padejo!  Undecided
Lepo se imejte!
PS: Mi že komaj čakamo sonce in morje, kako pa se vaši počutijo v vodi?
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #47 : ponedeljek, 26.04.2004 : 12:00:21 »

čao!!!

moja huskyca ne obožuje plavanja, vendar se vedno noro zapodi v bližnji potok, reko ali pa mlako. nekaj časa nato čofota po vodi, a se je kaj kmalu naveliča. Smiley

glede umivanja...  sram živa ne mara kopanja in umivanja. vedno naredi kislo faco in me milo prosi naj je ne namočim. a ji to bolj malokrat uspe Smiley

kako pa kaj drugi huskyji reagirajo na kopanje? Smiley

LP, MAJCHY***
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #48 : petek, 30.04.2004 : 07:18:34 »

Maychy: Sky bo čez dober mesec ( 3. junija) star 2 leti. Je pa še vedno full otročji  Huh in bi rad že videl da se umiri.

Tudi on ne mara kopanja, ko greva na sprehod do potoka, samo malo noge namoči da se ohladi, ampak ni šans da bi se cel zmoči. V petek sem ga skopal, ker je blo res treba zaradi odpadajoče dlake, in mu ni bilo preveč všeč, kot zmeraj. Ampak je preživel, na koncu je pa za nagrado dobil lepo kost in tako je bil vol sit in koza cela. Grin Wink

Jaz mu dajem brikete Biomill - Adult medium, enkrat na dan. Mislim da nima potrebe po energijski hrani, ker ima ves čas konstantno težo, tudi dovolj dodatkov dobi, včasih mu pa celo ne paše jesti ali pa poje le del obroka. Drugače pa ni ravno izbirčen.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #49 : nedelja, 02.05.2004 : 08:25:30 »

No tokrat pa še jaz pošiljam eno slikico huskya,ki smo ga srečali tudi na sprehodu Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #50 : ponedeljek, 03.05.2004 : 20:41:28 »

Takole pa zgleda srečen kuža:

[attachment deleted by admin]
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #51 : sreda, 05.05.2004 : 21:34:05 »

Evo, še  ena, ko je bil Bajki še mala kepica! Joj, kako hitro je zrastel!! Roll Eyes Huh Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #52 : petek, 07.05.2004 : 19:12:40 »

BAJKI!

ful lepi slikci Smiley Smiley Smiley iiiiiii... ali imaš huskija v stanovanju? predvidevam da že izgubljata zimsko dlako... Ali imaš ful dlak po stanovanju?

Jaz sem ravno danes pokrtačila Živo, vendar zimska dlaka še kar odpada in ko skoči na mojo posteljo, tam ostanejo dlake. vendar  na srečo ni tako hudo... Drugače je pa v pesajaku, tako da ni takšen problem s tem. Samo me zanima kako je s tem v stanovanju?

LP, Majchy***
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #53 : petek, 14.05.2004 : 21:26:18 »

Joj, sorry, ker nisem prej pisala! Imamo ful štalo, pa samo na hitro pogledam kaj se na planetu pesjanarčkov dogaja, za pisanje pa ni blo časa!!
Ja, če si alergičen na dlake, potem husky nikakor ni primerna izbira! Pri nas so cunjice, ravnokar oprane, polne dlak!! Da o črni barvi ali kakšnem flisu ne govorim!! Smo se pa pri nas (pa tudi naši domači) že navadili, da je v kosilu kakšna dlaka, pa malo špukamo, pa je!! Grin Grin

Je pa zdajle res grizno, ko oba zgubljata dlako! Lahko jima jo cufaš in to v celih šopih!! Grin

Zdaj pa je naš mali štrukelj prvič zarenčal na psa! Undecided In to na sosedovega, ful prijaznega kužka (mislim, da je mešanec z AST-om), ki je enako star kot Whisky. In ker se z Whiskijem poznata že od malega, sta valjda ful frenda. In ko gremo z našima frajerjema na WC in en krog okrog bloka, srečamo sosedovega Rona. Vmes je bila ograja, z ravno toliko velikim razmikom med rešetkami, da so psi lahko skoznje porinili svoje kosmate buče. In seveda se začneta Ron in Whisky igrat ( kar je blo precej smešno , ko sta rinila tace in glave skoz ograjo) in izvajat razne skoke in akrobacije, zraven pa sta spuščala neke prav hecne zvoke in mahal z repki. Cheesy Grin In naš maleni zarenči. Undecided Ker je pa to itak neko malo gobezdalo (še dober, da ni ženskega spola, ker potem ne bi imeli miru pri hiši!!), najprej nisem vedela, ali samo gunđa ali misli resno. Pa ponovi, le da tokrat pokaže zobke. Angry In seveda ga nisem več pustila zraven! Sem bila pa čisto šokirana, saj se je do sedaj z vsemi psi dobro razumel, Whisky pa je bil navadno tisti, ki je renčal (le kadar je bil zraven Bajki!) Vmes se je že nabralo nekaj občudovalcev, ki so z zanimanjem spremljali to predstavo. In začnemo razglabljat, če ni naš črnookec ljubosumen? Huh Shocked Bajki je vmes nekajkrat hotel Whiskija zagrabit za zadnjo taco (tako se igrata), pa mu nisem pustila. In kaj naredi naša mala tečka? Zagrabi vrvico od Whiskija in začne psa na vso moč vleči stran!!!! Grin In ga je zvlekel skoraj do avta, šele potem je spustil! Potem pa uhlje nazaj in gremo se igrat!! Mi pa v smeh! Cheesy
Lp,
Lili & banda
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #54 : četrtek, 27.05.2004 : 21:21:02 »

hello.
našemu tud ful odpada dlaka. Kar kosmi dol padajo, tko da ga zdej ful pogosto krtačm. Ampak opažam da mu sploh ni vroče, če ne nori. V pesjaku se kr na sonce uleže in se greje kot martinček. Cheesy

Ta zgodbica je bla pa full zanimiva. Si kr predstavljam.  Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #55 : petek, 28.05.2004 : 16:53:12 »

Bo v nedeljo kdo od vas prišel v hrušico s svojim huskyem?Za enega vem,da bo tam,kaj pa ostali? Wink
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #56 : petek, 28.05.2004 : 17:42:10 »

Ne, Liza nas ne bo, se pa vidimo v Portorožu!  Smiley
Vem pa za kar nekaj huskijev, vendar lastniki niso na forumu. Zakaj sprašuješ?
lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #57 : petek, 28.05.2004 : 18:19:53 »

U krasno,potem pa v Portorožu :DNič kar tako me zanima,če bi mogoče imela priložnost kakšnega od vaših navihancev spoznat,ker so mi huskiji vedno bolj všeč Roll Eyes Grin
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #58 : sobota, 29.05.2004 : 14:04:29 »

hello!!! Smiley

kako ste kaj? LIZA jaz bi z veseljem prisla, ampak imam trenutno maturo in se moram ful ucit, tako da imam bolj malo casa... ampak samo se en mesec potem bom pa 3 mesece frej Smiley Smiley Smiley pol se bove pa z mojo huskyco pripravljale na Ljubljanski maraton Smiley

Lep pozdrav vsem --> MAJA  Kiss

Hov, hov  --> ZIVA  Grin
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #59 : sobota, 29.05.2004 : 19:03:31 »

eccola... ena slikca od moje lepoticke od tega tedna Smiley



 Tongue SMILE TO ALL !!!  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines