mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:45:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 433181 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #60 : sobota, 29.05.2004 : 19:06:45 »

pa se ena slikca Smiley



tukaj pa zares pozira po krtacenju in kopanju... hehehe...  Cool

*** LEP POZDRAV VSEM LJUBITELJEM HUSKYJEV!!! ***
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #61 : ponedeljek, 07.06.2004 : 09:12:58 »

hello! Cheesy

BAJKI, malo sem brskala po netu in bila tudi na Hydrargium spletni strani o huskijih. Zanima me samo, ce je tvoj Bajki GLACIER BAY HYDRARGIUM? Torej poznas Majo in si pri njej kupila svoja huskija?

Kako kej drugace? Kje ste pa ostali lastniki huskijev kupili svoje huskije? EN LEP POZDRAV VSEM!!! Smiley

Majchy*
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #62 : ponedeljek, 07.06.2004 : 19:53:45 »

Majchy, jp, naš Bajki je Glacier Bay Hydrargium, Whisky pa je Future King Hydrargium!  Cheesy

pozdravček!
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #63 : sobota, 19.06.2004 : 18:18:08 »

Kakšen lepotec  Wink

Zadnjic pa je mene na sprehodu ustavil nekdo in mi rekel da oddaja svojo psico, (husky) staro dve leti !?! Mislim, kako lahko oddaš psa, potem ko ga nekaj časa že imaš - samo zato ker si se ga očitno naveličal??? Človeku se očitno pač ne da več ukvarjati z njim. Zakaj se potem sploh odločijo za psa, če niso odgovorni?? Hujše kot kakšni majhni otroci.

P.S. Pri tem ne mislim na zgornji post, kjer gre za razstavnega psa, ampak le na primer, ki sem ga doživel.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #64 : ponedeljek, 21.06.2004 : 10:44:36 »

Sem včeraj v Portorožu malo gledala naokoli,če bi kje srečala koga od vas in vaših lepotcev,pa nisem imela pretirane sreče...Sem pa razstavljala 9 mesecev staro huskyco in dobila polno žuljev  Grin Grin Grin
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #65 : ponedeljek, 21.06.2004 : 16:27:42 »

Liza, jaz sem te pa videlain moram priznati, da si jo odlično krotila in sem te prav pošteno občudovala! Se javim za kakšne učne urice! ;)Mislim, da si bila s to psičko trenutno peta slovenska razstavljalka, sem pa tudi jaz pogrešala kar nekaj tujcev! Verjetno je psom vroče in so odvrgli dlako, a če bo slo tako naprej, bodo kmalu dobili zimsko.. Undecided
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #66 : ponedeljek, 21.06.2004 : 16:55:04 »

 Grin Grin Grin BAJKI, bravo!!!!
Mi tam vsi črnuhi smo včeraj v PRT tako stiskali pesti, da je pomagalo! Prvo mesto, ej, a si misliš? Sicer pa, res sta bila lepa; pa tudi pasma je taka atraktivna.

A v TRB boš imela oba? Da bom še bolj zmedena, ker tako in tako ne vem, kdo je kdo... Huh
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #67 : ponedeljek, 21.06.2004 : 17:38:20 »

Citat
Da bom še bolj zmedena, ker tako in tako ne vem, kdo je kdo...  

Pokličeš enega psa, pa itak priletita oba, jaz pa bom imela priponko.. Grin

Hvala za stiskanje pesti, res je pomagalo! Res pa je, da ni bilo ravno "atraktivnih" pasem! Wink
Zdaj smo mi na vrsti, da vam držimo pesti!
lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #68 : ponedeljek, 21.06.2004 : 20:12:08 »

bajki:sem po postu v temi o Portorožu še jaz pogruntala katera si in še enkrat čestitke Kiss
Tudi tista psička je menjala dlako,tako da je okoli mene krožil oblak dlak,da o mojih hlačah ne govorim Grin
Drugače moram reči,da je bila psička v ringu veliko bolj pridna kot na vaji,ampak brez priboljškov pa nebi šlo... Roll Eyes
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #69 : petek, 25.06.2004 : 14:40:28 »

Ena slikca mojega Sky-ja

http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=lastup&cat=1&pos=3
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #70 : petek, 25.06.2004 : 14:44:35 »

Živjo,

upam, da mi bo lahko kdo pomagal. Iščem nove lastnike za čistokrvnega sibirskega huskija brez rodovnika. Njegov lastnik, moj oče, je umrl. Rem je še dokaj mlad (15 mesecev). Zrasel je skupaj s še enim mešančkom. Zvečer sta vedno prosto tekala naokoli. Zdaj sem ga vzela v Ljubljano in kaj takega seveda ni mogoče. Žal ga ne morem obdržati. Že tako je težko, ker ne vem kam z njim, ko me ne bo poleti. Upam, da mi bo uspelo najti ljudi, ki se spoznajo na pasmo do novembra. Potem grem v tujino za 4 mesece.
Rem je na splošno ubogljiv, morda zato, ker je moral vedno 100% ubogati mešančka. Navajen je živeti zunaj in notri. Ni navajen biti predolgo sam. Čez dan v glavnem spi, potem ko gre zjutraj za eno uro ven. Zvečer pa za dve, po možnosti eno uro teče ob kolesu. Toliko potrebuje, da ima vsaj približno dovolj. Ne upam pa si ga spustiti z fleksija, ker če bi zavohal kakšno sled, bi se vrnil šele čez par ur. Je izredno učljiv, po kakšnih petnajstih ponovitvah, si zapomni skoraj vsako vajo. Do zdaj se je naučil sedi, lezi, čakaj, bum (se uleže na bok), prinesi, pusti in podobno. Rad se igra tako, da se mu skriješ, on te pa potem išče. Je res strašno prikupen pes. Potrebuje nekoga, ki ima čas, da se bo ukvarjal z njim, imel stik. Kadar ga moram pustiti cel dan samega je grozno nesrečen in grize svojo blazino. Bilo bi škoda, če ga ne bi še naprej učili. Potrebuja nekoga, ki bo dosleden v ukazih, saj so huskiji znani kot trmasti. Vem pa, da je kar hudo, če si sam pri tem psu, saj potrebuje veliko gibanja in 3 ure dnevno si en človek sam težko privošči.
Če se najde kdo, ki bi rad vzel Rema, se lahko dogovoriva in v času dopustov ali nujnih obveznosti, bom z veseljem poskrbela zanj. Rem je res poseben kuža.

Lep pozdrav!

Kopirano iz:
http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=3989


lp, jessy
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #71 : petek, 23.07.2004 : 20:24:49 »

Ne vem, ali vam je tako vroče, da ni ne duha ne sluha ali ste vsi na dopustih?! Prvi vikend septembra je v Italiji specialka za huskije, pričakujejo okrog 100 prijav. Če koga zanima, gre lahko z mano, v zameno za pomoč pri nošenju prtljage, navijanje, čohanje.. Grem pa v soboto, 4.9. zgooodaj zjutraj, vračam pa se pozno ponoči.
Aha, zaželjeno poznavanje italijanščine, ker znam jaz samo CIAO, za italijane pa je itak splošno znano, kako obvladajo angleščino..
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #72 : sobota, 24.07.2004 : 08:58:17 »

Bravo Bajki, buon giorno, come va.... Kje pa imaš specialko? 100 psov.... Kako si želim enkrat srečati vsaj 50 moje-vrste-psov. Komaj čakam poročila. Kam si rekla, da greš?

Če ne bi jaz sedaj tako "euforično" razmišljala (in planirala) o mojih razstavah, bi kar šla - za čohanje in navijanje.

Distinti saluti!
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #73 : sobota, 24.07.2004 : 09:34:25 »

Borno! Ja, jaz si tudi sploh ne predstavljam, kako to zgleda! Noro!
Lp, se vidimo v Trbovljah, kajne?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #74 : sobota, 24.07.2004 : 10:16:26 »

No po vsej verjetnosti bom lahko tudi jaz občudovala 100 kosmatincev pa čohala huskya od bajki :)Mogoče bi morali pa potem posneli še risanko 101 husky? Grin :PAmpak si tudi jaz ne predstavljam 100 huskyev na kupu Shocked
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines