mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 06:51:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 433188 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #75 : sobota, 24.07.2004 : 14:07:33 »

Citat
pa čohala huskya od bajki
Liza, saj mu je ime Bajki!!! Grin

Če koga zanima, bodo naredili profesinalne slike prvih štirih psov v vsakem razredu, celotno dogajanje pa bodo tudi snemali!!

Komaj čakam!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #76 : sobota, 24.07.2004 : 14:14:14 »

Aja točno! ;DHuh...skleroza Tongue

No jaz bom vzela digitalca s seboj (samo upam,da ga ne pozabim) pa malo fotkala.
bajki,mogoče veš,če si bo dalo to,kar bodo snemali kje ogledat?
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #77 : sobota, 24.07.2004 : 14:32:59 »

To bo v okniru razstave v Gorici???

Lp,Pia
Logiran
hrva
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #78 : sobota, 24.07.2004 : 14:36:46 »

Ljubitelji husky-a,
prije par mjeseci upoznao sam gospodina(nažalost mu se ne mogu sjetiti ime) koji se bavi uzgojem Sibirskih husky-a, koji je vrlo opširno(detaljno) predstavio tu pasminu. Takodjer mi je pričao o utrkama sa zapregom koju vuku husky-ji, a na kojima je on nastupao. Vrlo interesantno, od na primjer koji psi su naprijed, a koji odozada kad se zaprega vuče. Šaljem Vam njegovu stranicu:
**
lep pozdrav
hrvoje
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #79 : nedelja, 25.07.2004 : 16:32:56 »

To bo v okniru razstave v Gorici???

Lp,Pia

Pia,ne to ne bo v okviru razstave v Gorici,ker bo ta razstava 15. avgusta,specialka pa 4. septembra.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #80 : ponedeljek, 26.07.2004 : 17:20:44 »

... in ta specialka bo še prav daleč, sem pogledaja, Bajki, kar dobrih 530 km... A greš za par dni, pa združiš prijetno s koristnim Grin?
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #81 : ponedeljek, 26.07.2004 : 18:34:10 »

Ne Arieb, zjutraj, bolje rečeno ponoči tja, zvečer pa nazaj! Grin
Ampak če jih bo res toliko se splača! Cool
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #82 : sobota, 14.08.2004 : 20:57:35 »

hehehe..
Midva pa nimava bazenčka, pol se pa v vsaki luži namakava, pa se takole smejiva Lili, ko se jezi! Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #83 : ponedeljek, 16.08.2004 : 15:52:06 »

Ja, Lili, če je kaj lepega, potem ta slika gotovo je! Brez besed Wink
Logiran
Aska
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 2


« Odgovor #84 : torek, 31.08.2004 : 16:49:00 »

Lep Pozdrav!

Mam eno vprašanje sej mogoče je že kje odogovor samo ga nisem zasledil! Sem tudi ponosen lastnike male husky-ce 6 mesečne aske, pojavljajo se mi isti problemi kot so že navedeni v forumu tko da ene par odgovorov sm že dobil. Moja Aska ima ful dolge kremplje skor kot mačje in ko skače in  se igra ali trmari za kakšno stvar te vedno močno popraska kar počasi začenja že boleti, še posebej ljudi ki niso navajeni tega praskanja sej vem da noče nč slabega ko ti ponudi taco al pa ko skače od veselja samo prijetno res ni!

A jih je treba dat postrižt ali je to normalno pri teh psih, pravjo mi da bi mogla več laufat in hodit da bi se ji znucali sam gre vsak dan 2x na dan ven in veliko teče in hodi tko da res ne vem kok bi jo mogu ganjat okol da bi se mal izrabil!

Hvala za vsakršen odgovor Cool

p.s. kako kle kkšno sliko vstavim a jo morem met na netu al lahko od doma vstavim in je pol gor??
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #85 : sreda, 01.09.2004 : 12:54:13 »

Aska!
Mislim,da bi bilo treba Aski postrišti kremplje,ker vem,kako zna biti nadležno,če ima kuža predolge kremplje.V trgovini za male živali lahko kupiš klešče za ščipanje krempljev s katerimi je ščipanje dokaj enostavno.Pazit pa moraš,da kremplja ne zastrižeš preveč (če pogledaš krempelj vidiš,da je pri korenu na vrhu roza barve,krempelj pa lahko postrižeš do tam,kjer se začne barva (živec) ,če zastrižeš preveč,kužata lahko zelo boli in običajno mu teče kri).
Tudi meni so svetovali,naj psici obrabim kremplje tako,da čimveč teče po asvaltu,kar pa sem kmalu ugotovila,ni preveč fino,ker si je enkrat krempelj super zatrgala in je potem tri dni šepala,ker jo je bolelo,pa tako ali tako zelo malo hodiva po asfaltu zaradi blazinic,tako da sem se raje odločila kar za ščipanje in ni težko,samo psa moraš počasi navajat.Praviš,da Aska sama od sebe daje taco...to lahko izkoristiš in najprej klešče približaj,da jih povoha in nato lahko postrižeš kremplje.Če se preveč upira,jo poskušaj zamotiti tako,da med striženjem je kakšen priboljšek ali kaj podobnega.
Veliko sreče Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #86 : ponedeljek, 06.09.2004 : 14:51:44 »

No,sva z Bajki obiskali specialko huskyev v Italiji in je bilo res veliko pesjančkov,mislim,da je bilo prijavljenih 83,se mi zdi,da so bili vsi italijani,Bajki pa edini tuj kuža.Fotke sledijo...
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #87 : ponedeljek, 06.09.2004 : 20:35:00 »

LIZA: A nisi ti meni rekla, da boš kupila huskyja?  Huh Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #88 : torek, 07.09.2004 : 05:18:59 »

jessy,jap sem res razmišljala,ampak potem nekako ni zneslo... Undecided
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #89 : četrtek, 09.09.2004 : 17:45:34 »

Evo še moje poročilo!
Prijavljenih je bilo 83 psov oz.33 razstavljalce, sami italijani in en slovenski kuža. MOJ! Wink Vzdušje neverjetno , lokacija čudovita, če bi le razumela te italijane al pa bi se oni naučili angleško! Roll Eyes Bili smo med gorami, na 1400 nadmorske, zgledalo je pa nekako tako, kot če bi ušli vsi volkovi iz živalskih vrtov!
Meli smo malo smole, ker nismo našli razstave in smo precej dolgo lutali in na koncu skoraj zamudili  Huh
No, nismo se imeli časa ne počesat, ne lulat, tako smo v ringu jokali in skakali (smo pač bolj scrkljane sorte  Roll Eyes) in smo neocenjeni zapustili ring.  Undecided Po opravljeni mali in veliki potrebi, je naš kuža hitro postal dobre volje in z zanimanjem spremljal dogajanje okrog sebe.  :DKužki so bili vseh sort, nižji, višji, temni, vsi pa so bili kot iz škatlice! Uspelo mi je ujeti celo enega razstavljalca, kako je lišpal svojega psa. No ja, tako daleč mi še nismo!
Edino kar sem pričakovala, je bilo strokovna ocena vsakega psa, pa sem se uštela, saj so liste z ocenami in opisi prjeli le prvi (3 ali 4) zmagovalci! Nekaj psov, ki niso bili resni kandidati v zelo hudi konkurenci, pa je bilo zelo hitro izločenih. Presenetilo me je še finalni izbor, saj so izbirali tudi absolutnega zmagovalca  med najlepšim psom in psico v vseh razredih, tudi med mladiči in najmlajšimi!
Upam, da grem drugo leto spet! Zdaj že poznam pot! Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines