mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 18:02:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 435864 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #765 : sreda, 21.12.2005 : 23:11:02 »

hmm shivas samo da bo vse v redu s kanom Smiley, a maš mogoče kako sliko teh izpuščajov da vidim... ? Kake vrste tablet je to dobil Huh a so to tut za ljudi al samo za pse :S ? Petra men se zdi da je teža perfektna  Smiley, jaz sibu ne čistim zob saj ima še kar nekaj mlečnih....krtači se pa z užitkom in nič ne skače  Grin Smiley



lp
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #766 : četrtek, 22.12.2005 : 12:00:29 »

Slikce bom dons al pa jutr urihtala,ker sem imela zdaj velik dela, prosti čas pa sem potem posvetila Gaji tako da jih še nisem uspela uredit. ;)Drugače pa tako ali tako nisem ne v Celju ne v Mozirju dobila zobne krtačke :(in je božiček prnesel ležišče,ki se mi zdi da bo bolj ali manj za okras,mogoče pa tudi ne ,pa neki igrač pa novo oprstnico,ki je boljša od prve je taka podložena :)No lepo se mejte pa bom poskusla slikce čim prej gor dat,da vidite mojo princeso. Smiley

     En lep pzdravček P&G
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #767 : četrtek, 22.12.2005 : 18:35:54 »

a mogoče kdo od vas ve ka bi lahk blo narobe z mojim hulkom da ga tk duši.tk težko diha včeraj sm se prav vstrašla da mi bi ga zadušilo ko je tk počasi pa težko dihal :'(zgleda skor tk kot da bi imel asmo,a je to možno?
  lep pozdrav V&H
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #768 : četrtek, 22.12.2005 : 18:49:53 »

*vesna* zakaj pa ne pelješ hulka k veterinarju? drugače pa prvič slišim da bi mel husky astmo...  Huh
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #769 : četrtek, 22.12.2005 : 18:57:24 »

sej ga bomo jutr pelali.dans je sicer bil bolš sam ga bomo vseeno pelali.mogoč ma pa kake posledice ko je bil bolan,ko je bil mali.nevem bom jutr vidla ka bo.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #770 : četrtek, 22.12.2005 : 19:10:15 »

no kul, sporoči kako in kaj bo. kaj pa je bil hulk bolan ko je bil majhen?
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #771 : četrtek, 22.12.2005 : 20:17:24 »

Da vam povem kaj se je zgodilo včeraj... Moja najlubša sestra je imela ćas in je rekla da bo pelala siba na sprehod in da mu bo pesjak spucala ... Vse lepo in prav ampak pol zaslišm čez ene pol ure uzuni k se sib igra s sestro... Sestra je metala skokico malo večjo kot pink ponk žogico... pa ji rečem a si nora ? bo pojedu pa bo kej narobe... ona pa : sej ne bo pojedu še dotaknu se je ne bo, ker mu ne bom pustila in se bo odbijala od tal... Pa tko vidm čez 3 minute sestra prilaufa not čist panična da je sib skokico pojedu  Angry...lol ... ful je težko dihu... takoj sem ga pregledu če lahk diha pa use pa se je vidl da težje diha pa še ful vode je popiu... Takoj smo klical veterinarja pa je reku da ga pripeljemo da mu bo dal inekcijo da bo pobruhu če pa nau mogu bo pa operacija potrebna :S  ! Jest valda takoj mami klicu v službi da nas pelje k veterinarju, sestra pa pol reče ej ELVIR jest bom plačala sam pou operacije, ker je to tvoj pes in ne moj... Skratka ful sem biu jezen na njo  Sad Angry ! Pol sm siba še enkrat potipu pa sm začutu skokico v grlu tko da sm ga takoj prjeu za sprednje tace in ga nagnil proti tlem in ga stresal... Pa sm pol vidu da jo je mel že skor v gobcu pa sm sam pol s prsti vn nekako dubu... Res sreča da je bilo vse v redu... Tko da ne puščajte svojih pesjanov samih z noro sestro pa ne mečte malih žogic  Smiley !

lp
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #772 : petek, 23.12.2005 : 09:23:15 »

Hehehe. Pr nas ma eno velko kuro za igrat se, pa z njo teži cele dneve. Drgač pa danes bo Gal prvič videl morje, ker gremo mal na vikend pogledat. A imate kak predlog, kaj narest ko bo ves od slane vode? A ga sprati, al pa mal pustimo sol na njem da ostale zajedavce in kake druge stvari spuca dol?
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #773 : petek, 23.12.2005 : 11:06:33 »

Pozdravček vsem,včeraj sem hotla slikce uredit pa  nimam programa za urejanje slik Sad,sva z sestro vse pregledale pa ni in ni Sad,zdej ga morm pa nekje staknit.Drugače pa Elvir jaz vem kako je to, če puščaš psa z sestro,sicer še ni bilo kaj tako ekstremnega ampak moja Gaja je potem, ko je z Matejo čist podivjana Smiley,pa če se peljeva z avtom sami je vse vredu ,ko pa gre z nama še Mateja je pa cel žur Cheesy.Tako da jaz ne vem kaj one dve delata ko sta same Undecided,očitno samo norita Smiley.

     S(mejte) se ,pa pozdravček od P&G
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #774 : petek, 23.12.2005 : 11:11:57 »

ko sm ga js kupla mi je on gospod ko mi ga je prodal rekel da bo mel najbrž kake 3 dni drisko zaradi spremembe okolja js sm mu pa seveda verjela ker se nism preveč spoznala na bolezni psov ker doma še nikoli nismo meli psa.pol pa ni blo nč bolš sm ga mela že en teden pa ni blo bolš.pol sma ga pa z atijem pelala k veterinarju je pa rekel da sma ga zadnji čas pripelala da bi drugače dehidriral.pol je pa dobu ene inekcije pa nekaj tablet pa je rekel veterinar da če nebo bolš da ga morama takoj nazaj pripeljat ker lahko drugače dehidrira in bi poginil! Cry pa seveda ni blo bolš sma ga pa z atijem takoj nazaj pelala pa je dobu spet ista zdravila kot prvič.pol pa še drugič ni blo bolš tk da sma ga morala še enkrat pelat.no zdaj je pa na srečo bolš. Smiley

      en lep pozdrav
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #775 : petek, 23.12.2005 : 11:24:35 »

ko sm ga js kupla mi je on gospod ko mi ga je prodal rekel da bo mel najbrž kake 3 dni drisko zaradi spremembe okolja js sm mu pa seveda verjela ker se nism preveč spoznala na bolezni psov ker doma še nikoli nismo meli psa.pol pa ni blo nč bolš sm ga mela že en teden pa ni blo bolš.pol sma ga pa z atijem pelala k veterinarju je pa rekel da sma ga zadnji čas pripelala da bi drugače dehidriral.pol je pa dobu ene inekcije pa nekaj tablet pa je rekel veterinar da če nebo bolš da ga morama takoj nazaj pripeljat ker lahko drugače dehidrira in bi poginil! Cry pa seveda ni blo bolš sma ga pa z atijem takoj nazaj pelala pa je dobu spet ista zdravila kot prvič.pol pa še drugič ni blo bolš tk da sma ga morala še enkrat pelat.no zdaj je pa na srečo bolš. Smiley

      en lep pozdrav

In opisala si pasjo kugo....
Vsak mali pes, če je v ogabnem(svinjarija, neurejena prehrana in podobno) okolju lahko dobi pasjo kugo. Še lažje pa če ni umaknjen v okolje, kjer razen psice ni nobene druge živali. Psica mora sama poskrbeti za mladiče, vsi skupaj pa morajo bit vsaj malo izolirani od drugih psov in živali.

A lahko poveš, kje si dobila tega kužka?
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #776 : petek, 23.12.2005 : 13:27:51 »

Ja tablete so tud za ljudi, vsebujejo samo cink ker mu teg primankuje...slik pa nimam ker je preveč živahen da bi ga lahko slikala tako blizu Cheesy bom probala pa spooročim Wink
Lp
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #777 : petek, 23.12.2005 : 15:03:20 »

dobila sm ga na rogli.
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #778 : petek, 23.12.2005 : 15:06:42 »

a ma lahk zdaj slučajno kake posledice če je mal pasjo kugo?
Logiran
AndrejZ
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


WWW
« Odgovor #779 : sobota, 24.12.2005 : 20:12:48 »

Vesel Božič Vam in Vašim sibircem. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines