mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 11:48:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 435096 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #825 : torek, 03.01.2006 : 15:26:02 »

A nisem vedla. Ta vikend mi ne bo zneslo, pridem pa gledat tekme. Prideš tudi ti?

Seveda, to nedeljo bom sigurno v kranjski gori, že od jutra. Bom pa gor pri umetnih jezerih nekje.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #826 : torek, 03.01.2006 : 15:27:32 »

Ne psa nismo prijavili smo pa lastnike obvestili, sicer smo tudi z njimi v zelo dobrih odnosih in so nam ponudili da nam v celoti krijejo stroške zdravljenja. Na žalost ima kuža zelo slabe izskušnje z drugimi psi, ne z našim, doslej sploh ni niti enkrat zarenčel nanj. Imajo pa naši drugi sosedje dva psa, ki se še isti trenutek ko ju spustijo iz hiše potepeta od doma  Angry, ta dva ga vedno izivata in trpinčita, ko je bil še mlajši star cca. 1 leto dni sta mu revežu blazinice na tačkah pregrizla in od takrat naprej je agresiven do samcev katerekoli pasme. Prav zaradi tega ga lastniki niti ne spuščajo, so ga pa po nesreči zdaj. Sosedovi psi me večkrat razjezijo še bolj pa me sosedje s svojim nonšalantnim vedenjem Angry Angry Angry. Ta dva sta že večkrat pasji prepir zakuhala, sicer se njim zdi zelo fajn kako sta pogumna in oh in oh. Tudi že na našega sta se spravla vendar sem jaz vmes stopla pri tem jih je še sosed slišal, njihov kvazi kraški ovčar pa se je zagnal celo na svoje lastnike, en se mu je smejal drugi pa ga je "vzgojno" s coklo po glavi. Angry Skratka psa sta socializirana v nulo, naj******mo pa drugi.  Angry Rana je sanirana in se celi, malo pa bo trajalo glede njegovega ponosa in najbrž bo od zdaj imel NO še "raje" ko prej, ne z njimi res nima sreče. Do tekm v Kranski gori bo že skoraj stari Lars, sam zarad britja zaradi katerega bo nekaj časa kot kaka golovratka, bo okoli vratu nosil šal in bo zato največji car med tekmovalci in gledalci Grin
Logiran
sever
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #827 : torek, 03.01.2006 : 19:13:12 »

hehe midva sva pa iz Trzina, a potem prideš na državno prvenstvo v Kranjsko Goro? iz kje bolj natančno-gorenjske pa si Grin
[/quote)
oklica bleda...povsej verjetnosti uletimo mal pogledat.... Tongue....kuk pa je tvoj kan star.....pa kako slikco frišno bi loh flikalna gor,da vidm,če sta si res tuk podobna k pravš... Tongue
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #828 : torek, 03.01.2006 : 19:37:59 »

Shivas me veseli da je Kan bolš. Smiley

Našga Hulka je tud včeri sosedov pes ugriznal,sam ga je na srečo čis mal tok,da ma prasko.Pa je ati klical veterinarja pa je rek da ga ni treba pripeljat če sta oba psa cepljena proti steklini.

A so vaši huskyi tud tk napadalni do drugih psov?Naš Hulk se stepe z vsakim ki ga vidi.
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #829 : torek, 03.01.2006 : 20:16:22 »

Lp! Kan je star skoraj 7 mececev :)slike pa lahko pogledaš na: http://shivas.moj-album.com
Ne moj Kan ni nič agresiven, vedno bi rad povohal vsakega psa in se z vsakim igral, samo jaz mu tega seveda ne pustim, če ne poznam psov ali pa če ni zraven lastnikov, ker nikol ne veš. Samo ne vem kaj imata zdej z Albo ker včasih se zelo čudno "igrata" Huh Cheesy
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #830 : torek, 03.01.2006 : 20:20:31 »

aja za nedeljo bom pa probala dobiti prevoz da se mal srečamo z našimi huskyji Wink
satin držim pesti da se bo Lars pozdravil pa ne izpostavljaj ga sosedovim psom! Tongue Wink
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #831 : torek, 03.01.2006 : 21:26:22 »

hej ho! Cheesy

kako ste kaj zakorakali in zatulili v novo leto? Wink midve super Smiley
živa je iz dneva v dan večji otrok, danes sva se skoraj dve uri lovili po snegu in se igrale.živa je skakala v zrak, se kotalila, valjala po hrbtu, uglavnem razigrana je bila ful  Cheesy ne morm verjet da bo leto 2006 že živino 6 leto življenja... no sej so tudi nove slikice v albumu...
drugače pa upam da pridem v nedeljo v kranjsko, čeprav imam drug tedn kolokvij  Wink
shivas... me veseli da je kanči bolš Smiley

lep pozdrav Smiley
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #832 : sreda, 04.01.2006 : 08:15:02 »

Gal je gledal skozi okno od avta, ko smo šli gledat "metanje denarja v zrak" ob polnoči. Pa prav z zanimanjem je gledal vse tiste rakete.

V nedeljo pa se bo Gal pripeljal z Lizzy(terenc z imenom), tko da nas boste kr hitro našli, tisti, ki pridete v kranjsko goro. No tm okoli drugega jezera bomo, v prvem je preveč rac in tudi okoli je preveč ljudi. Race pa Gal "obožuje", čeprav je bil v soboto tepen od dvometrskega gosaka(ko se je raztegnil je bil širši od dveh metrov). Je bil priden, pa je hotel novoletno gosko domov prinest, da bi jo spekl - preveč romantične filme gleda!

Koliko naj bi 6 mesečni psiček na dan pretekel. Men hoče že sedaj tm okol 10km prelaufat.
Zadnjič smo navezal sanke na avto in smo se vozili, pa je hotu na vsak način ob sankah laufat, po 10 kilometrih se je šele pustil ujet, ker je hotu mal vode pit, drgač pa ko si ga hotu ujet je kr stran zbežal.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #833 : sreda, 04.01.2006 : 09:10:00 »

Teče mislim, da lahko že veliko, ni pa mu pametno privezati sank z veliko težo ali pa ga pustiti, da te vleče s kolesom  Grin Grin. Sicer pa sam najbolj ve, kdaj je utrujen.
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #834 : sreda, 04.01.2006 : 09:38:15 »

Zanimivo je pa nanj privezat 5 kilske prazne sanke - kr čaka kdaj bodo navezane nanj, da bo lahko norel z njimi.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #835 : sreda, 04.01.2006 : 09:56:40 »

Ja to pa Smiley. To je edini način, da je Alba lahko spuščena in res ne gre nikamor.
Logiran
sever
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #836 : sreda, 04.01.2006 : 20:51:42 »

lp vsem skupaj...shivas...ma veš da sta si najna dva cucka res čis podobna.... Grin....upam daa maš srečo,da si nista tud karakterno..... pol si loh predstavlam kaku pestro je pr vas doma...a si vidla unga našga smrdota ku je bil še čis mali na uni slikci....hehe sama  Angry :Pzloba ga je bla že takat...zj pa sm še rase....pa rase.. ; Angry
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #837 : sreda, 04.01.2006 : 23:07:47 »

Helou husky lovers Smiley
Ze dolg me ni blo tle gor, tko da sam en lep novoletni pozdravcek!
Naj vam povem, da sva z Majo sle v Ameriko po psicko, zakon! Teta tam ma 35 huskyev, pa  mladicke, sva si ogledale eno ogromno razstavo njihovo in se veliko naucile od nekoga ki ze skoraj 50 let vzreja huskye, je z njimi tekmovala in je med najboljsimi vzreditelji te pasme na svetu! Seveda so to psi z rodovniki, tko da 'nebivedu' zamizi Smiley
Ce bo kdo na razstavi v Ljubljani naslednji vikend (14,15.1.) naj me pocuka za rokav, mislim da bom razstavljala Indya (nekje na 9 strani je slika od psa).

Drugace pa imam namen pridet pogledat vprego v Kranjsko goro, sam se ne vem ker datum. Lahko bi se husky lastniki zmenil, pa se dobimo tam, sam ne tko k lani, k se je ena psicka gonila, pa so sle sanke za njo namesto po progi! Wink
Ce ma kdo zeljo, idejo, kdaj bi se dobil (men bi prvi vikend v februarju skor bolj ustrezal), pa pridemo in kaksno recemo o vzgoji pa veselju s huskyi Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #838 : četrtek, 05.01.2006 : 00:22:15 »

ojla shivas...hvala za link s slikcami. Potem je tvoj samo dva meseca mlajši od moje zverinice;). Tako Kan kot Alba sta prava cukerčka Smiley..lp
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #839 : četrtek, 05.01.2006 : 09:20:27 »

Cac tudi meni bi bolj ustrezal termin v februarju. Upam, da se dogovorimo in vidimo tam, ker bi rada slišala kakšno poučno zgodbico o vzgoji iz Amerike. Mislim, da pridem pogledat tudi razstavo v LJ, ali mogoče veš kateri dan bodo huskyji?
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines