mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:53:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: Potrdilo o uveljavljanju šampionata
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Potrdilo o uveljavljanju šampionata  (Prebrano 13117 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #15 : ponedeljek, 04.02.2008 : 09:07:20 »

Tinkara dobis ti cacib potrditev, tako da brez skrbi, ne rabis nic posebej navajat.
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #16 : ponedeljek, 04.02.2008 : 09:08:08 »

Ce je tvoj pes dobil r.Cacib pod psom, ki je ze INT CH, dobis domov avtomaticno potrjen Cacib s strani FCIja. Samo pocakas, pa prej ali slej pride po posti. Wink

Jah, jaz sem nazadnje pri Hrvatih cakala 1,5 leta za Cacib potrditev....je bilo pa res evropsko vmes. Itak ni druge kot pocakat. Cheesy
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #17 : ponedeljek, 04.02.2008 : 09:39:33 »

Hvala vsem še enkrat!
Ma nič,jaz sem pobasala,kar sem imela doma in poslala na KZS,kar bo pa bo...
Če se čaka tako dolgo,kot ste napisali nekateri,bom lahko psa namesto v šampion razred prijavila kar  veteranom Tongue
Ja,po novem se šampionat plača-jaz nisem pri Mii plačala še nič za mladinskega,čez par mesecev pa sem pri prevzemu rozete in diplomce( za SLO CH  hčerine grifonke) gospodu poštarju morala prej plačati nekaj več kot 10 eur....
Glede rez.CACIBA,če je pes s CACIBOM že šampion-dobiš avtomatsko domov potrdilo z FCI-ja-mi smo ga dobili pri Macku iz San Rema-kdaj,je pa drugo vprašanje Huh
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #18 : torek, 12.08.2008 : 15:48:30 »

Brskam, brskam... in kot bolj kot bi rada našla, nič ne dobim... Angry
A je še vedno za Avstrijski šampionat (za pse brez delovnega izpita) potebnih 4 CACA, pa klasika ostalo (različni sodniki, mednar. razstave, pa 365+1 dan).
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #19 : torek, 12.08.2008 : 16:07:44 »

ja, arieb. Zakaj naj bi se pa spremenilo? Huh
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #20 : torek, 12.08.2008 : 16:12:41 »

Hvala Bina! Saj ne, da bi se spremenilo, samo sem iskala in nič našla... Moram pa poštimat Bonove papirje - ima tako neurejene, sploh nobenega šametnega šampionata (razen Luxa, pa Italijanskega) ker še sploh nisem nič pošiljala, In sedaj sem se odločila, da uredim vse manjkajoče (inter, slo, cro, a, svk, hung...).
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #21 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:38:40 »

Za Inter če ni kartončkov veljajo kopije ocenskih listov.
Inter se menda nič ne plača, Slo Ch pa so meni lansko leto zaračunali 10 Eur. Zraven sem dobila diplomo in eno rozeto (barva pa meni nič privlačna za rozeto - bordo).

Za inter pa so me opozorili, da se čaka zelo, zelo, zelo dolgo, he he.

Eva
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #22 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:44:48 »

Za Inter smo dobili iz Belgije potrdilo v treh mesecih. Meni se niti ne zdi dolgo Wink
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #23 : ponedeljek, 10.11.2008 : 13:39:51 »

Nekdo mi je rekel da je čakal 8 mesecev, zakaj pa ne vem.

Meni osebno je tudi 3 mesece predolga doba.  Huh

Eva
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #24 : ponedeljek, 10.11.2008 : 23:01:16 »

Danes sem še diplomo dobila po pošti, lepo v tulcu. Torej - 14.08. sem na KZS poslala dokumentacijo, pred dnevi že prejela potrditev, 10.11. pa še original diplomo Wink
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #25 : torek, 11.11.2008 : 06:58:15 »

Mi smo dobili v približno 2 mesecih, s tem, da sem moral dopolnjevati vlogo (se ni videlo kateri sodnik je bil na pašnem izpitu). Se mi je zdelo kar hitro, še posebaj ker sem to urejal poleti ko so dopusti.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #26 : torek, 11.11.2008 : 07:56:50 »

Tudi mi smo po dveh mesecih dobili potrdilo za inter šampionat za Berry.Slovenski je bil kar hitro potrjen.Mene je pri interju bolj skrbelo,ker sem bila brez kartončkov od FCI.Za Zagreb iz leta 2007 so mi kartonček izgubili,ker smo se vmes preselili.Sicer sem klicala na HKS,ker naj bi vsi nedostavljeni kartoni prišli nazaj,pa našega ni bilo vmes,isto se mi je zgodilo z kartončkom za Lendavo 2007,letošnji iz Portoroža pa tako še ni prišel.Ampak ni bilo nobenega problema.Včeraj je prišla diploma.Samo poštarja moram ob priliki skur...i,ker mi je futrolo stlačil v nabiralnik,tako da je diploma vsa zmečkana.Vsekakor bo fantastično izgledala zraven Lojzove inter diplome na steni.
LP Tjaša
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #27 : torek, 11.11.2008 : 09:49:50 »

Super, potem lahko tudi jaz pričakujem potrdilo tako hitro, he he.  Wink

*Slovenskega sem jaz dobila v 15 min, kolikor je bilo potrebno za vpis v PC

Eva
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: Potrdilo o uveljavljanju šampionata
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines