mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 00:57:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mona Terminator
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mona Terminator  (Prebrano 30559 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #30 : torek, 01.04.2008 : 19:54:18 »

Ja, da se mamo radi... Grin Grin..ne morš verjet, a ne, Mona, kaj lubezen dela, teli naši na dveh nogah-sej niso najbolj pametni, so pa na svoj način taki...no, luštkani, jih morš met RAD!!!Si kr ne morš pomagat,nede... Wink Mam jst glih take doma... Cheesy Cheesy
Mara
Logiran
kobilica
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #31 : torek, 01.04.2008 : 21:29:57 »

Mona, ti si zakon!  Cheesy Grin Grin Grin
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #32 : sreda, 02.04.2008 : 10:25:38 »

Horjulčani imajo očitno pred odhodom v nov dom en tak hiter tečaj o prevzgoji in vzgoji novih lastnikov. Njihova mentorica Wink je tako uspešna, da sploh nimajo težav, kako se nas ovije krog šapic.
Mona je pa vse še malo nadgradila Cheesy saj ima zvesto pomočnico Fino.
Punce uživajte
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #33 : sreda, 02.04.2008 : 10:57:24 »



  Pol, na sprehodih sem pa ke besno zatuli "FUJ TO"
  Kaj pravte, kaj bi to pomenil? Wink
  Jasno, slastno svinjarijo, ki si jo našel ,moraš probat čimhitreje požrt, predno šefica prsopiha do tebe. Smiley
 

A ne, svinarija je super, jaz sem se že tolk strenirala, da tud, ko sem na povodcu tak hiter požrem kakšno stvar, da sploh ne dojamejo in ko me moja šefica prime, da mi bo vzela tisto iz gobca, ostane praznih  rok, ki ponavadi smrdijo kot hudič  Cheesy  Grin

lp
Pia
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #34 : sreda, 02.04.2008 : 11:37:34 »

Jaz pa sem zverzirala tako hitro valjanje po svinjariji - jem ne takih packarij, samo mačji briketi mi dišijo. Zato sem pa ekspresna v svetlobnohitrostnem valjanju po packariji, po kateri potem seveda dišim in ne smem v bajto. Kdo bi vedel ...
Smetulja je bolj damske vrste in tega ne počne - po moje samo zato, da se prilizuje gazdarici, packa ena ...
Te pozdravlja,

Lana
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #35 : sreda, 02.04.2008 : 16:34:33 »

Mona, ti si faca! Cheesy Spet si me nasmejala Tongue Grin
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #36 : torek, 13.05.2008 : 11:30:47 »

Mona prosim, kaj kmalu še kaj napiši...  Smiley
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #37 : sreda, 21.05.2008 : 08:53:05 »



  POTRES

  Ko je prišla živet k nama, je bila Mona plašna.
  Blago rečeno.
  Od paničnega skrivanja pred tujimi ljudmi, do skakanja 2m v luft, če sem med tem, ko je jedla, malo prenaglas
  zadihala Smiley
  No, pa se je že skoraj čisto skulirala Smiley Zdaj lahko med večerjo tolčem s pokrovkama tik ob njeni glavi, pa še
  trznila ne bo  Smiley 
  Samo še ene stvari se panično boji in to mislim, da ji bo ostalo.

  Zadnjič lepo spimo, noč, tema.
  Ob ene 3h, 4h me zbudi nizek bobneč zvok in močno tresenje - postelja je kar poskakovala.
  "Potres!" je bila moja prva misel.
  Ker so ob takih nečloveških urah nevtrončki v mojih možganih še malo zlepljeni, sem lepo ležala z zaprtimi očmi , po glavi
  pa so se mi leno valile naslednje misli:

  ... ok potres, ampak ne bom vstala, ker mi je zvečer en copat padel za fotelj in se mi ga res ne da iskat...
  ... viš, fajn, bom vsaj vidla, če je tale moja hiša protipotresno zgrajena....
  ... nekam dolgo se tole trese...
 
  Potem sem se pa le malo zbrihtala in malo pošpegala okoli sebe.
  Monči se je stiskala med Fino in mano in se tako tresla, kot da je priklopljena na štrom.
  Zunaj je deževalo, se bliskalo in grmelo.
  Ne bi verjela, da lahko zaradi enega ne prevelikega psa cela postelja šklepeta, kot da smo najmanj sedma po Rihterju.

 Ja. Nevihte so pa res edina reč, za katero mislim, da se jih bo Mona vedno bala.


 P.S. (za morebitne aktiviste proti mučenju živali izjavljam, da NIKOLI ne tolčem s pokrovkami ob Monini glavi kadar je)
   
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #38 : sreda, 21.05.2008 : 10:17:31 »

Cheesy
Mona, naj ti povem, da nisi edina. Ko je nevihta, zgleda pri nas takole.
Bum!
Prva pesjanka (Smetulja) poskoči in se skrije pod posteljo (ki je zelo pri tleh, kako ji to rata, ne vem, jo pa moram potem vedno ven reševati).
Bum!
V otroški sobi začne cviliti ta druga, ki se ji uspe pretolči pod sinov kovter.
Bum!
Odprejo se vrata otroške sobe in k nama z možem priteče 1 otrok in 1 pes, oba brez kompromisno skočita med naju in se zavlečeta pod kovter. in ko misliš, da je vsega hudega že konec ...
Bum!
Priteče še maček Muri, ki pa bi pač rad bi del te vesele godlje in se ne pusti prepričati, da spanje NA glavi človeku pač ne gode ...

Običajno se vesela druščina odfeclja proti jutri, ko eden od odraslih protestno zapusti spalnico in se zavleče v edino prazno postelj v bajti - v otroški sobi Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #39 : sreda, 21.05.2008 : 13:11:24 »

Ojej, tele zgodbe so mi pa poznane. Ko se vse pike tresejo, da zgledajo kot zmazki Cool Roll Eyes.... razlogi: veterina in grmenje in nevihte Sad.

Hja, draga mona in smetulja, pri nas vas vsi razumemo in upamo, da bo tega čim manjkrat v vašem življenju. Kiss

Pa veliko čohcev, draga mona!

Lp polonak
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #40 : ponedeljek, 16.06.2008 : 10:11:12 »

Evo, ta teden bo naokrog eno leto, odkar imam Mono.   
   Plašna? Kje je že to.
   Danes je Mona ena prijazna, radoživa, radovedna, crkljiva, igriva, nežna, divjaška, zabavna in vesela psička
   Moj klovn, moja lubica, moj razbojnik, moja muca.
   Krasna kužica je in vsem še enkrat hvala, da jo lahko imam.



   

   Ja no, FUL je blo grozn Shocked Shocked
   Glih sem se prbližn navadla Smetke in Horjula, pa me enga lepga dneva kr na lepem men nč-teb nč zabrišejo v
   prtljažnik od avta, skupaj še z eno ful važno goldenko, ki je prov čukast gledala, kaj je zdej to. Huh

  Trauma, vam rečem.

  In pol smo se kr odpelal.
  Celo pot sem se tresla in bruhala od groze, tole se zihr ne bo dobr končal - sem si misnla.
  Sam čakala sem, da se vrata spet odprejo, pa da skliznem, kolkr me noge nesejo.
  Joj, me je blo strah.
  No - in pol smo se končno ustavl. Srce mi je razbijou kt nor, ZDELE , ZDELE mam edino šanso, sem si rekla.

  Vrata se odprejo, se zaženem ven, sam gasa, sam stran, sam bejžmo....

  Ampk jasno, sem pozabla na štrik, nikamor nisem mogla, čeprav sem se metala na vse strani kt riba na trnku....
  Ej, mešal se mi je od groze...


  No in pol....pol je pa tanova ženska pokleknla k men in me objela.
  In me držala dolg, dolg časa.
  In to.... TO je pa neki, kar mam jest čist tanajrajš na celmu svetu. Smiley

  In ko sem se stisnla k nej in ji zarinla glavo ke nekam v trebuh, sem VEDLA, da bo od zdej naprej vse OK.






  In je blo.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #41 : ponedeljek, 16.06.2008 : 10:19:05 »

meni je nekaj čist mal v uč padl zdajle....
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 16.06.2008 : 10:22:13 »

meni je nekaj čist mal v uč padl zdajle....
Ne bi mogla bolje zapisati Kiss

Pa tako dolgo sem razmišljala in matrala, kaj naj neki napišem  Roll Eyes

Mona&Co - carji ste Kiss Cheesy
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #43 : ponedeljek, 16.06.2008 : 10:24:04 »

Evo tud jaz sem hotla povedat točno to isto. Kar smrkam. Bravo Mona, ti res model!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 16.06.2008 : 10:34:58 »

Krasna kužica je in vsem še enkrat hvala, da jo lahko imam. 


Hehe... še enkrat hvala tebi, ker si jo posvojila.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mona Terminator
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines