mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:29:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mona Terminator
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mona Terminator  (Prebrano 30393 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #15 : sobota, 09.02.2008 : 21:55:52 »

Draga Mona, ti si res en garač. V davnih časih bi rekli udarnik.
Vidiš, jaz sem poskrbela, da si moja Kuki spočije vsaj takrat, ko me ni. Dobila je kletko. Pa se odločaj, kjera šefica je boljša.
Zgleda, da v Horjulštajnu vzgajajo same pse delovne linije .
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #16 : nedelja, 10.02.2008 : 09:37:48 »

Zgleda, da v Horjulštajnu vzgajajo same pse delovne linije .

Tole je pa zagotovo res. Jaz imam doma enega, ki bi zagotovo prišel prav pri robkanju koruze. Grin Je samo en manjši problem, zrnje bi tudi pojedel Grin Grin

Super Polžek. Vedno vas preberem večkrat pa se vsakič bol smejim. Grin
Logiran

Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #17 : nedelja, 10.02.2008 : 09:59:12 »

Draga Mona, ti si res en garač. V davnih časih bi rekli udarnik.
Vidiš, jaz sem poskrbela, da si moja Kuki spočije vsaj takrat, ko me ni. Dobila je kletko. Pa se odločaj, kjera šefica je boljša.
Zgleda, da v Horjulštajnu vzgajajo same pse delovne linije .


  Ni sile za kletko.
  Ni še tolk hudo :-))

  Monči ima samo...kako bi se temu reklo..."ločitveno stisko".
  Vsak ponedeljek, ko grem po vikendu crkljanja in igranja spet na šiht, doživi šok (kakor
  da ga jaz ne ;-))
  Ob ponedeljkih gotovo najdem moje obleke razvlečene po bajti, papirčke razcefrane,
  Finino košaro na novo obglodano...sam do petka se zadeve umirijo.

  V ponedeljek pa spet jovo na novo. :-)
  Kaj bo jutri (po temle krasnem podaljšanem videndu) si sploh ne upam pomislit :-))
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #18 : nedelja, 10.02.2008 : 10:25:39 »

Pri nas je enako - on razmetava, ona lula. Nekje do srede se še trudita, v četrtek in petek pa je vse na svojem mestu in nikjer nobene lužice. Pa jima nič kaj ne zamerim - skrijem vse tisto, kar bi utegnilo bit nevarno pri razmetavanju, lužica pa me počaka vedno na isti ploščici, tako da se mi ne zgodi, da bi ponesreči stopila v njo Smiley Samo škoda, da ne dojameta, da je to brezveze - v ponedeljek, ko najtežje zdržimo en brez drugega, moram potem najprej pospravljat in pomivat, šele nato se lahko pocartamo...  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #19 : nedelja, 10.02.2008 : 16:50:28 »

 Cheesy Grin Joj, pa kako sem sem temu poročilu Mone nasmejala. Od sile ste! Uživači pa tapravi. Haha, ja tudi mene je moja mačka ( Shocked !!!!) naučila, kako se pospravlja polnilec za mobitel in vse ostalo.

Še naprej tako!

Lp polonak
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #20 : ponedeljek, 11.02.2008 : 15:18:18 »

Ja za crknt no. Kar solze so mi dol tekle od smeha in vsake toliko je prišla kakšna žvau pogledat, če se mi je zmešalo.
 Draga Mona  (in šefica), polepšali sta nam današnji dan,ko smo bolj doma kljub lepemu vremenu. Ena članica naše družine je bila zjutraj sterilizirana, ostali dve - al pa tri, če štejem še sebe - pa izkoriščamo gužvo in smo vsi na kavču pod dekco speštani.

Mona, ti pa čimprej spet kaj napiši, kako napreduješ z vzgojo šefice!
 Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #21 : nedelja, 02.03.2008 : 15:44:36 »

To je še dobro z Mono , jaz sem od svojim očal našla le še šipce in to zakopane, po dolgem času Wink Smiley Smiley
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #22 : sreda, 12.03.2008 : 08:18:57 »


   A pa ste čist, ČIST prepričani, da tale moja Mona ni mačka??? Undecided Undecided Undecided




  Zadnje cajte besno lovi (in tudi ujame!) miši in voluharje po parceli in mi jih
  nosi pred vrata Huh
  Po mojem misli, da nujno rabim dodatek k prehrani Shocked Shocked

  Drgač se mamo pa super  Smiley

  LP Mona, Fina in Polžek
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #23 : sreda, 12.03.2008 : 08:46:45 »

Očitno potrebuješ dodatke obogatene z vitamini- saj veš- spomladanska utrujenost in podobno. Res sreča, da se vsaj Mona spomni, če že ti sama ne poskrbiš za to Cheesy
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #24 : sreda, 12.03.2008 : 08:49:19 »

Hja, namesto da bi bili veseli, ker vam pomaga pri ohranitvi čistega vrta in urejene parcele, jo takole šikanirate pred vsemi na forumu Angry

Pridna punca je Wink
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #25 : sreda, 12.03.2008 : 08:58:32 »

Očitno potrebuješ dodatke obogatene z vitamini- saj veš- spomladanska utrujenost in podobno. Res sreča, da se vsaj Mona spomni, če že ti sama ne poskrbiš za to Cheesy


   Ha, bi te rada vidla, kako pobiraš "vitamine" izpred vrat....
   Niso glih taki vitamini, ki bi spodbujali apetiti  ....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : sreda, 12.03.2008 : 09:32:24 »

Saj ne dvomim, ampak naj bo redno cepljena proti kugi in kužnim boleznim, da ne skasira leptospiroze. Velja za vse lovilce voluharjev.
Logiran

smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #27 : četrtek, 13.03.2008 : 09:03:32 »

Polžek, bodi vesela in hvaležna Moni, da ti jih prinese le do vrat Cheesy
Moja mačka nam jih je nosila v spalnico  Cool
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #28 : četrtek, 13.03.2008 : 12:02:58 »


  Ja sej.
  MAČKA.... Cool
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #29 : torek, 01.04.2008 : 19:27:39 »


   Hojla banda, Mona tuki Smiley

   Sej ni nč tko pretresljivo novga, sam tok bi se rada pohvalila, da z vzgojo moje šefice lepo napredujem. Smiley

  Za začetek - ni več tko groooozn počasna. Naučila sem jo, da se zjutraj obleče v 3,2 minute, pa mislm, da mava
  še fore Wink
  Tut na srehodih je lepo oživela, odkar jo gonim po hribu gor in dol, je dobila mal kondicije in se vsaj ne prjemle več
  za srce ko prlezeva na vrh.
  Pospraulat sem jo pa itak navadla, tko da tipi-topi.



  Sam TOK je hecna Grin Grin Grin Grin
  Da vam povem, včasih imam občutek, da misli (pazte!) , da ONA mene vzgaja. Grin Grin
  Heh. Mene seveda to zlo zabava in doskrat ji nardim vesele in se delam, da jo razumem.

  No, na primer - od prvega dne dalje mi že tupi "NE SKAKAT"
  Dolg sem se ubijala in šele po dolgih mescih mi je kapnilo, da to pomeni, da lahko skočim nanjo z blatnimi tacami
  IZKLJUČNO takrat, ko je na frišno preoblečena za v službo.
  Sej pol je simpl, ko enkrat veš. Cool

  Pol, na sprehodih sem pa ke besno zatuli "FUJ TO"
  Kaj pravte, kaj bi to pomenil? Wink
  Jasno, slastno svinjarijo, ki si jo našel ,moraš probat čimhitreje požrt, predno šefica prsopiha do tebe. Smiley
 
  No, na sprehodih ma še un svoj večni "MONA; NE VLEČT. Sam zdej sem pogruntala kaj hoče.
  Na mestu se moram obrnt, z velikim navdušenjem zalaufat nazaj k njej in se vsaj trikrat ovit okol nje z vrvico
  od fleksija.
  Trapasto, ampak kaj čmo Huh.

  Ma, polno takih for ma. Ko prideva s Fino noter po osvežujočem valanju po blatu, se ji na lepem zazdi, da ne smeva
  Na NAŠO pojstlo Huh. In če mi že rata skočit gor, rata pikasta ko jest in tuli "DOL S POSTLE
  Ne boste verjel, ampak u bistvu hoče, da se zleknem po celi dolžini in se delam mrtvo.
  Hec, ne?
  No pa še ena najnovejša Cheesy Zanč je začela z "DEJ TAČKO. Nč težkega, vse kar je je to, da moram sramežljivo Wink
  gledati v tla in se delat, da jo ne slišm. Wink
  Ma ja, sam da je srečna.

  Ja, res je slika tale moja šefica.
  Tok enga govorenja in tulenja...Po mojem nkol ne bo zastopla, da se je men treba sam pričakujoče vsesti pred njo,
  opletati z repom po tleh in namestiti svoj šarmerski pogled - in evo, dobim vse, kar hočem. Smiley Smiley

  Ne, do te stopne mi je jasno, da je nikol ne bom spravla.
  Pa....sej je na konc koncev najbolj važno, da zastopmo en druzga, pa da se mamo radi.

  Ne? Kiss


                                Lupčke od
                                                             Mone
 
 
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mona Terminator
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines