mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:11:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mona Terminator
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mona Terminator  (Prebrano 30384 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #45 : ponedeljek, 16.06.2008 : 13:07:29 »

meni je nekaj čist mal v uč padl zdajle....
Khm, men' tud'... in to v službi!

Čimveč takih zgodb, pa čim manj neviht!  Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #46 : ponedeljek, 16.06.2008 : 18:12:32 »

Naj živijo kužice in njihove šefice, ki se imajo tako rade kot Mona in Polžek!
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #47 : torek, 17.06.2008 : 15:10:52 »

Mežikam....NE,NE JOKAM, KJE PA... Tongue
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #48 : torek, 17.06.2008 : 15:20:56 »

Kaj pa to pomeni, da ti neki u uč pade? A je to tista fora, ko hoces skrit, da jokas ko otrok? Tongue Tongue Jst nikol! Cool

Monci, ti si ena taksna srecna punca. Ko bi le bilo se vec taksnih zgodb s srecnim koncem. Kiss
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #49 : torek, 07.04.2009 : 21:32:39 »

Mona, kje si? Javi se! Wink
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #50 : sobota, 04.07.2009 : 19:24:36 »


    Hojla, evo mene, pa sta že dve leti naokol, odkar sem zadnjič vidla Horjul.
    Ja, res, mal je dolg trajal, odkar sem se nazadne javla, to pa zato, ker s šefico par mescov nisva govorle SPLOH.
    Sej vam je jasno zakaj, ženska si je lepo prosm zamisnla, da ona pa treh psov ne more met. Itak.
    Ona bo men (s čist resnim ksihtom) razlagala, da za psa se odločaš z razumom. 
    Taprava ja.
    Pa glih zdej, ko sem jest čist pridna ratala:

    - že miljaužente let nisem probala skopat lukne pod ograjo za it sam neki ven pogledat

    - uno rjuho zanč sem čist po nesreč strgala

    - zadne pou leta sem eno samo samcato ovratnco na sprehodu fentala in skor nč čist mal še vlečem
      (šefica mi na sprehodu pravi JO-JO pes, a se komu sana zakaj?)

   - iz principa in elementarne poštenosti mi še ni ratal  odločno zavračam vsak poskus odpiranja hladilnika,
     kadar šefice ni doma

     Drgač pa.....ja, uživam.  Ful je zabavno na sprehodih, z eno sosedovo muco sva že ful prjatle, srne sploh več ne
     bežijo, ustavjo se pa kkšno rečemo, zanč sta šle dve kune mem, pa se jima je glih neki mudil, krave so pa čiste
     važičke, jih ne maram niti pogledat.
     Šefica se še ni naveličala mene čohat cele ure, Fina mi zmeri odstopi svojo kost, pol k jest svojo zakopljem, skratka
      - la vita e bella....

    Pozdrave vsem Horjulčkom, ne obupat, vsak cajt bo nekdo prišel po vas . Enga lupčka posebej uni mamici - ej, to
    vrne spomine...

     Mon, kokolo muoj, buodi kontent u nuovem domi, djelej se de ubuohaš, ne stuoj preveč pardonirat nuovih lastnikov,
     če pohljedam muojo šefico, ledje duosti prenesejo.

    Lubčke od Mone, pa še slikce, da se boste spomnili kakšna sem Kiss Kiss Kiss

    http://www.moj-album.com/uredi/finamona/16262496/
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #51 : torek, 07.07.2009 : 20:29:08 »

Hehehe Smiley Smiley Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #52 : sreda, 08.07.2009 : 05:59:45 »

o ti Mona, bon matin - prav res si francoska lepotička! Cheesy  Et bon jour aussi. Kiss  Et bon matin. Kiss
Presneto - ampak si pa gorenjka, aneda si!  Uživačica z veliko začetnico. Prav taka, kot bi moral bit prav vsak pes, aneda. Ma upam, da se boste bolj pogosto javljali, ker si res frajerka. In Tvoja dela fajne, res fajne fotke! Smiley
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 09.07.2009 : 17:31:50 »

Živjo Mona!

Midva se pa ne poznava. Si bila že veselo v novem domu, ko so mene prinesli v Horjul. Jaz sem Lino in imam že nekaj mesecev svoj kavč. (z roza dekco...a si lohk zamisliš ti to grozo?) U glavnem, ko takole berem tvoja javljanja, sem mi zdi da smo vsi na istem. Tudi moja "mat" je včasih čudna.  Roll Eyes Na primer, enostavno ne razume, da mene un sosedov maček načrtno ob živce spravlja. Lej, cele dneve hodi domov točno ob moji ograji...a razumeš, točno ob MOJI ograji...pa kaj temu mu ni jasn Huh ... potem pa jaz poslušam, naj se neham dret.  sram
Ampak, ker jo imam rad utihnem, še prej pa seveda mačka po naše na luno steram. Smrkovc oranžn.  Angry
Vidš, vsi smo na istem...nerazumljeni.  Ampak bodi še naprej potrpežljiva. Sej veš kako je, taki so.  Wink
  Kiss Lino
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #54 : sreda, 23.06.2010 : 08:53:13 »

Hja no, pa so tri leta za nami.
   Sploh se ne morem spomniti, kako je bilo prej, brez moje Moni.
   
   Kdo me je budil zjutraj? Kdo je kot strumna, čuječa sfinga ležal ob moji glavi in prežal na vsak premik in se vsakič,
   ko sem odprla oči,  z neustavljivim  navdušenjem vrgel name in me vso prelizal  ?
   Kdo je ob dolgih zimskih večerih, rahločutno položil name najprej eno tačko, potem drugo, dokler se na lepem nisem znašla
   s toplim telescem v naročju in dolgouho glavo zavrtano pod mojo brado?
   
Ne, ne znam si več predstavljati.
   Zdaj, po treh letih, smo postale "babe" en tak dobro uigran trio.  Nesporazumov ni več, poznamo se "u nulo", čedalje
   pogosteje se sporazumemo brez besed, samo s pogledi.
   Monči že dolgo ne uničuje več stvari po hiši (kar je škoda, ker imam spet vse razmetano), ves čas, kar je pri meni ni pokazala
   niti najmanjše želje, da bi jo zbrisala kam drugam (čeprav je imela priložnosti), čedalje težje tudi blefira, da me ne razume -
   (japajade - brihtna je ko hudič) - in o njeni plašnosti ni več sledu.
    Skratka - me tri se imamo fajn.

    Smiley

   Pssss, Smetka, STOP Misija opravljena STOP Šefica popolnoma udomačena STOP Pozdrav, Mona STOP

     

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #55 : sreda, 23.06.2010 : 09:04:25 »

Mona Kiss
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #56 : sreda, 23.06.2010 : 09:06:12 »

Mona, lubica pikasta, dej prosi sefico, da objavi kaksno tvojo fotko. Da vidim, ce so pike se vedno tako lepe, pa ce je smrcek se vedno tako svetlece rjav. Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #57 : sreda, 20.06.2012 : 08:12:57 »


 

                       Sam sporočamo, da smo me tri še zmeri čist hepi.
                       Pozdrave vsem.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #58 : sreda, 20.06.2012 : 08:23:13 »

Iiiii, super!  objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #59 : sreda, 20.06.2012 : 12:03:05 »

 
Sam sporočamo, da smo me tri še zmeri čist hepi.
Pozdrave vsem.

Juhej! bravo  A bo Mona spet kakšno zgodbico napisala?  Cheesy Fajn bi blo, res. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mona Terminator
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines