mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:13:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Kolikokrat ponoči ven???
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kolikokrat ponoči ven???  (Prebrano 28018 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #105 : torek, 29.04.2008 : 10:50:46 »

Mi mamo, pa zdej 3 mesce staro psičko... pa sem se od začetka poskušala držati termina, ki ga je imela "doma"... da ne bi bilo prehudo, saj je bil že šok spremembe okolja in ljudi velik. Zvečer gre ven po večerji OBVEZNO. Potem pa ko gre zadnji spat jo pelje na 10min obhod, da se polula, pa ni nujno da se. Naslednjič gre vem okrog petih. Tako ali tako je takrat eden buden in jo pelje na jutranjo potrebo. Tisto zvečer počasi poskušamo odpraviti. Vsak dan 15 min prej ven... mogoče bo pa uspelo.

Če se pa lula ali kaka v stanovanju, smo pa običajno krivi sami. Ker ne gre vn takoj po hrani ali ko se zbudi. Običajno laja in sedi pred vrati, tako da ti mora biti kristalno jasno da mora tja kamor gre še cesar peš  Cheesy

Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Kolikokrat ponoči ven???
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines