mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 14:19:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bučka
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bučka  (Prebrano 11237 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« : sobota, 09.02.2008 : 14:08:28 »

Pozdravljeni!!!
Oglašam se vam Bučka - po novem slišim tudi na Nikas, ki sem v novem domu dobra 2 meseca Smiley. Popolnoma sem ga sprejela za svojega in z vsemi se odlično razumem. Spoznala sem ogromno pasjih prijateljev in z nekaterimi se prav veselo preganjamo po bližnjih travnikih. To je veselje! Cheesy Zadnjič pa sem imela bližnje srečanje s pernatimi živalmi (race) in prav smešno so se oglašale, ko sem se zapodila k njim na obrežje reke Save. Tako so bile zanimive, da sem jih želela pobliže spoznati in sem se zapodila za njimi v reko...  Grin  in privoščila sem si plavanje. Seveda so mi ušle in "mama" je z obrežja vpila za mano in sploh ne razumem kje je bil problem.  Wink  Bilo je prav osvežujoče, mi pa smo nato odšli takoj domov. Tam pa me je posadila še v kopalno kad... To mi pa ni bilo všeč  Angry - a sem pridno počakala, kajti vem, da kar se "mama" odloči , to tudi spelje. Tu ni heca!  Undecided
Drugače sem "mami" zgrizla eno rokavico, pa en volnen štumf, ter Lukcu žogico skokico, ter nekaj lego kock. To ga je res zelo razžalostilo in je neutolažljivo jokal, a mislila sem pač, da mi jih je dal za igrat. Kot mi je dal tudi tenis žogico, katero obožujem bolj kot vse moje pasje igrače. Je pa začel zato vse svoje igrače veselo pospravljati v svojo sobo in "mama" je vidno zadovoljna.
Dop. počivam, pop. pa z Lukom tako razposajeno "šibava" s poganjalcem in žogico, da "mama" včasih že kar pošteno zavpije - na oba.  Huh  To sicer pomaga - za 5 min, potem pa... Cheesy
Na bližnje okolje sem se že popolnoma navadila in sprejela. Še velikih "psov" (beri konjev) se ne bojim več in so mi prav všeč. Še posebno so posebni njihovi veliki kakci - fige, ki jih z veseljem žvečim, "mama" pa vpije FUJ... ha ha  Grin - a nič ne pomaga. Tako mi je v veselje ko jo s prenašanjem fig in žvečenjem le-teh razjezim..
Pravi, da grem v šolo. Da je treba. Poleti namreč bom spoznala morje - baje je to zelo velika luža. Večja kot reka Sava. Huh Tam bom celo poletje, se bom kopala..  Roll Eyes ... spoznavala veliko svojih pasjih prijateljev, kajti camp kamor gremo je prijazen do živali.  Smiley Pravi pa, da se bom morala znati obnašati tako, da takoj ubogam, kar pa mi sedaj ne gre najbolje, kajti ko so pasji prijatelji in se z njimi podim komaj kaj slišim - kljub velikim ušesom... Wink
... in danes me je doletelo  -  šola!!!  Bilo je odlično. Zelo mi je bilo všeč, kajti dobila sem ogromno priboljškov... Kaj bi želela lepšega. "Mama" pravi, da sem bila pridna, da je ponosna name, ker sem mirno sedela na prostoru...   Kiss Cool Komaj čakam naslednjič... Smiley

Skratka, zelo uživam, tečem in se preganjam, veselo jem (sem se že nekoliko poredila), uživam življenje z veliko žlico. Veseli so, da me imajo in povedo mi, da me imajo radi. Vsak dan. Sem njihova "lubica". Človeček v kožuščku. In prav je tako. Vse jim veselo vračam, včasih pa tudi kakšno zagodem  Cheesy . Tako - za hec.  Wink In življenje je razgibano, veselo in manj stresno.

Pozdravljam vse pasje kožuščke in mrcine, ter vsem horjulčkom (kot tudi sicer ostalim najdenčkom..) želim čimprejšnji topel domek z veliko pozornosti in še več ljubezni. Meni je to uspelo in to je upanje tudi za vas...
                         Bučka

 
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1 : sobota, 09.02.2008 : 16:37:26 »

Bučka še naprej se imej tako super! Cheesy
lp Teja.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #2 : sobota, 09.02.2008 : 19:33:46 »

uživaj še naprej  Kiss
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #3 : sobota, 09.02.2008 : 19:50:16 »

O Bučka, sem vesela da uživaš in pošlji nam kakšno fotko  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #4 : sobota, 09.02.2008 : 19:58:27 »

Bučka,

lepo da si se oglasila Smiley Pridna bodi še naprej Wink

Lp, Maja
Logiran
Račka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #5 : sobota, 09.02.2008 : 20:50:19 »

Buči, en  Kiss od Tilčke.
Logiran
zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #6 : sobota, 09.02.2008 : 20:55:56 »

OOOOO.........pa saj ne morem verjeti!!!  Cry
Pozdravčke nazaj Tilčki!!!!! Kiss Kiss Cheesy Cheesy "Mama" si jo večkrat (še vedno) ogleda na slikah. Včasih sem kar malo ljubosumna, čeprav me potem vedno lepo pogleda in počoha...
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #7 : nedelja, 10.02.2008 : 20:57:38 »

Bucka, poslji nam kaksno sliko, da vidimo kako rastes.  Kiss
Logiran

zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #8 : ponedeljek, 11.02.2008 : 15:14:45 »

Tako lep dan je danes... in izkoristile sva ga za veliko daljši sprehod kot sicer - bile sva na Rašici. Bučka prvič. Sem "mama" od Bučke in ravnokar sva se s princesko dolgouhko vrnile. Bolje bi bilo verjetneje da bi odkorakale v kako stajo, kajti tja še najbolj paševa... tako sva obe pujsaste - blatne.  Grin
Sicer je Bučka maksimalno uživala ker je lahko tekala in tekala; gor in dol in k meni, pa v potok, pa sem in tja.. Nato je našla tudi eno mlado miško.. ki sem jo seveda rešila iz Bučkine igre z njo  Huh ..

Veselje je biti z dolgouhko, nikoli ni dolgčas. Ima neverjetno veliko energije. Človek s časoma, ko ima enkrat pri sebi starejšega kužka, kar nekako pozabi, koliko energije premorejo mladi kužki. Še posebno mladiči. Iz tega razloga je tudi pametno, da greš v pasjo šolo, kjer se kuža (beri lastnik) nauči socializacije. Bučka je bila minulo soboto prvič pri Katarini v pasji šoli in lahko rečem, da se že pozna po njenem vedenju pozitivna sprememba. Ker sva pričeli delati s priboljški, me je danes prvič prijetno presenetila in sama, ter brez prepričevanja in prošenj, skočila v prtljažnik avtomobila. Prej smo jo k avtu zelo težko dobili (smo jo morali kar malo vleči!!!)- iz njega pa zdrvela kot blisk, sedaj pa je že povezala vse skupaj, da gre nekam kjer se bo imela lepo in ko odhajamo "od tam" - ve, da gremo domov.

Bučka v naše življenje vnaša pozitivne spremembe, kot verjamem, da tudi drugi posvojeni kužki svojim posvojiteljem.

Drugič napišem kaj več... Tudi slikice..ja...  Kaja, smem prositi; lahko pošljem k tebi? Sama ne znam prilepiti slikic.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #9 : ponedeljek, 11.02.2008 : 17:23:47 »

Lahko posljes tudi meni (maja.kos.email@gmail.com), pa bom dala gor.

Lp, Maja
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #10 : ponedeljek, 11.02.2008 : 17:25:42 »

No, se je ze gargamelca javila.  Wink Komaj cakam, da vidim malo navihanko. Meni se je zelo prikupila, ko je bila se v Horjulu. Kiss lp
Logiran

kobilica
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #11 : ponedeljek, 11.02.2008 : 18:20:09 »

O, tudi jaz težko čakam slikce. Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #12 : ponedeljek, 11.02.2008 : 18:54:32 »


Bučka je bila minulo soboto prvič pri Katarini v pasji šoli in lahko rečem, da se že pozna po njenem vedenju pozitivna sprememba. Ker sva pričeli delati s priboljški, me je danes prvič prijetno presenetila in sama, ter brez prepričevanja in prošenj, skočila v prtljažnik avtomobila.

Huh, zdaj sem pa jaz kar malo važna.... take novice so pravi balzam za mojo "pedagoško" dušo, ha ha... Cool Smiley

lp, Katarina
Logiran
zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #13 : sreda, 13.02.2008 : 12:09:00 »

Gargamelca, najlepša hvala, ker si se javila in boš prilepila Bučkine slike. Nekaj jih izberi - ti boš bolj vedela katere izbrati. Glede na to, da je Bučka izredno aktivna zunaj, je težko najti kako sliko, da ne bi bila zabrisana...

Sicer je naša pesjanka včeraj dop. dokončno uspela osvojiti odpiranje vrat, tako, da nam res ni dolgčas.. Privoščila si je dopoldansko spanje na zakonski postelji, ter iz utilitiy-a, kjer sušimo perilo, si je privoščila Lukovo rokavico in jo zgrizla na prafaktorje...  Pod sedežno sem našla še tri demolirane krompirje.. Le kaj je tako dobrega na krompirju?

Zdaj vsa vrata definitivno zaklepamo in je kar malo čudno gledala, ko je videla, da obračam ključ v vratih - enih, nato drugih in povsod...
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #14 : sreda, 13.02.2008 : 12:23:35 »

Še par dni, pa bo poleg odpiranja vrat osvojila tudi odklepanje... Ne puščajte ključev v ključavnicah! Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bučka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines