mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 13:02:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pasje sanje"  |  Tema: foto natečaj "pasje sanje" - razpis in potek dogajanja
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pasje sanje" - razpis in potek dogajanja  (Prebrano 3418 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 13.02.2008 : 23:32:19 »

Nagrade prispevajo:

in Samo Juršič

Natečaj za najboljšo fotografijo na temo "pasje sanje"

Za tole tematiko je vedno čas in priložnost Wink. Vsepovsod, pa tudi na mojpes.netu kar mrgoli krasnih fotk spečih mrcin in odločitev za natečaj s spečo tematiko je bila povsem enostavna.

Kdo lahko sodeluje na foto natečaju?

Na foto natečaju lahko sodelujejo s svojimi fotografijami vsi uporabniki mojpes.neta, ki imajo pakete midi, maksi ali mega in ki bodo do predpisanega roka ter v skladu s temi razpisnimi pogoji poslali fotografije, ki so njihovo avtorsko delo ali avtorsko delo njihovih ožjih družinskih članov.

Pravila in napotki za sodelovanje v natečaju

- Vsak udeleženec lahko sodeluje z največ petimi (5) fotografijami. Ko so fotografije objavljene, jih ni mogoče zamenjati z drugimi.
- Sodelujejo lahko samo fotografije, ki so posnete med 1. januarjem 2008 in 31. majem 2008.
- Na fotografiji je obvezen elementa pes med počitkom - ni nujno, da ima oči zaprte, mora pa biti iz fotografije jasno, da počiva. Fotografije, ki ne bodo ustrezale temu kriteriju, bodo zavrnjene.
- Avtor pošlje vsako posamezno fotografijo v samostojnem email sporočilu na elektronski naslov jana@mojpes.net. V sporočilu mora biti navedeno:
* uporabniško ime udeleženca v foto natečaju,
* ime in priimek avtorja fotografije,
* morebiten komentar k fotografiji,
* datum, ko je bila fotografija posneta.
- Poslane fotografije morajo biti v .jpg formatu.
- Najmanjša velikost fotografij mora biti 600 px širine ali višine, manjše fotografije bodo zavrnjene.
- Obdelava fotografij z računalniškimi programi za delo s fotografijami je dovoljena v mejah, ko se s posegi ne vpliva na vsebino fotografije. Dovoljene so korekcije barv, korekcija nivojev, korekcija osvetlitve, korekcija kontrasta. Organizator natečaja ima pravico, da po lastni presoji izloči fotografijo, za katero meni, da je bila računalniško obdelana na kakšen drugačen način.
- Fotografijam ni dovoljeno dodajati robov, okvirjev ali drugih grafičnih elementov. Na fotografijo ni dovoljeno dodajati podpisa, datuma ali kakršnegakoli znaka (logotipa) avtorja.
Fotografije bodo objavljene v velikosti 500 px širine ali višine in take kvalitete, kot bodo prispele. Pred objavo bo dodan znak mojpes.neta.

Nagrade
Nagradni sklad bo objavljen do začetka glasovanja.
 
Termini natečaja

- 13.2.2008 do 31.5.2008 - V tem času imajo udeleženci čas poslati fotografije na naslov jana@mojpes.net, s pripisom "za foto natečaj - pasje sanje". V natečaju sodelujejo vse fotografije, ki bodo do 31.5.2008 do 24. ure prispele na navedeni email naslov in ki bodo zadovoljevale vsem ostalim kriterijem v tem razpisu.
Fotografije bodo v mojpesGaleriji in na mojpesForumu objavljene sproti, kot bodo prihajale. Fotografije, ki bodo prispele zadnji dan, bodo objavljene do 2.6.2008.
- Do začetka glasovanja bodo znane nagrade.
- 2.6.2008 do 15.6.2008 do 24. ure - predizbor fotografij.
- 16.6.2008 do 22.6.2008 do 24. ure - finalni izbor fotografij.
- 23.6.2008 objava končnih rezultatov natečaja.
- Način, dan in kraj podelitve nagrad bodo objavljeni ob končni objavi rezultatov in razglasitvi najboljših.

Potek izbora najboljših fotografij

- predizbor
Na mojpesForumu bo objavljena nova tema za predizbor najboljših fotografij v foto natečaju "pasje sanje". Vse prispele in objavljene fotografije bodo navedene v seznamu z ustreznimi povezavami do fotografij. V anketi, ki bo objavljena na mojpesForumu, bodo lahko vsi registrirani uporabniki mojpes.neta glasovali za najboljše fotografije. Obenem bodo tisti, ki bodo glasovali, povabljeni k utemeljitvi svojih glasov, kar bo v pomoč pri izboru fotografij za finalne, v kolikor bo po anketi prišlo do enakih števil glasov pri več fotografijah. Vsak bo lahko glasoval samo enkrat. Glasov se ne bo dalo popravljati, spreminjati ali dodajati. Za glasovanje bo potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta (vsaj paket mini) in prijavljen na mojpesForum. Gre za delno tajno in delno javno glasovanje. Vsi glasovi v anketi se bodo avtomatsko beležili, prikazali pa šele 15.6.2008 ob 24. uri, vse utemeljitve bodo javne.

- finalni izbor
* V predizboru bomo za finale izločili toliko fotografij, kolikor bo zbranih nagrad v nagradnem skladu (najmanj 10).
* V finale se uvrstijo fotografije z največ doseženimi glasovi, vendar od enega uporabnika samo ena fotografija. Tako lahko vsak uporabnik konkurira samo za eno nagrado.
Primer: Uporabnik xy je poslal 5 fotografij z oznakami xy01, xy02, xy03, xy04, xy05. Fotografija xy03 se je uvrstila na 2. mesto v predizboru, doseženo število glasov je 35. Fotografija xy04 se je uvrstila na 5. mesto v predizboru, število glasov je 28. V finale gre samo fotografija xy03.
* Na mojpesForumu bo objavljena nova tema za finalni izbor najboljših fotografij v foto natečaju "pasje sanje". Fotografije, ki se bodo uvrstile v finalni izbor, bodo navedene v seznamu z ustreznimi povezavami do fotografij. V anketi, ki bo objavljena na mojpesForumu, bodo lahko vsi registrirani uporabniki mojpes.neta glasovali za tri (3) najboljše fotografije. V kolikor bo po finalni anketi prišlo do enakih števil glasov pri več fotografijah, se bo upoštevalo število utemeljitev iz predizbora. Vsak bo lahko glasoval samo enkrat. Glasov se ne bo dalo popravljati, spreminjati ali dodajati. Za glasovanje bo potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta (vsaj paket mini) in prijavljen na mojpesForum. Gre za tajno glasovanje. Vsi glasovi v anketi se bodo avtomatsko beležili, prikazali pa šele 22.6.2008 ob 24. uri.

Komisija za izbor

Komisijo za izbor sestavljajo predstavniki mojpes.neta in sponzorjev.
Komisija za izbor bo 16.6.2008 objavila izid predizbora ter objavila novo anketo za glasovanje za finalni izbor.
Komisija za izbor bo 23.6.2008 objavila finalni izid natečaja in navedla zmagovalne fotografije, ter objavila datum in kraj podelitve nagrad avtorjem zmagovalnih fotografij.
V primeru, da bo več fotografij dobilo po glasovanju v anketi enako število glasov, odloča o razvrstitvi na prva tri mesta ustrezno število utemeljitev glasov glasovalcev iz predizbora. V kolikor bosta še vedno imeli dve fotografiji enako število glasov, bo o uvrstitvi odločala komisija za izbor.
Komisija je pristojna tudi za obravnavo in reševanje vseh morebitnih pritožb.

Pravna in avtorska določila

Vsi udeleženci v natečaju s svojo udeležbo na natečaju dovoljujejo uporabo fotografij, poslanih za ta natečaj v skladu s pogoji uporabe spletnega portala mojpes.net in tem razpisom. Fotografij, ki bodo sodelovale v natečaju, avtorjem v času trajanja natečaja ni dovoljeno objavljati drugje (spletne strani, spletni albumi, forumi, tiskani mediji). S sodelovanjem na tem natečaju avtorji dovoljujejo objavo svojih fotografij za promocijske in druge aktivnosti mojpes.neta brez nadomestila.

Jana Pahovnik
www.mojpes.net

Gavce, 13.2.2008
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 02.06.2008 : 22:38:56 »

Nagrade in sponzorji:

Strokovni izbor

Posebna nagrada
Unikatna, "po meri" izdelana ovratnica blagovne znamke Petiit Pethaus
več informacij ...
www.petiitpethaus.com

Vida Klenovšek je diplomirala iz fotografije (1993) na šoli Riccardo Bauer v Milanu, Italija, umetniško deluje in razstavlja od leta 1993, samostojno in skupinsko razstavlja na številnih razstavah v Sloveniji in tujini, je dobitnica več nagrad in priznanj.
Nagrajenec bo 23.6.2008 objavljen skupaj z nagrajenci po izboru uporabnikov.

Izbor uporabnikov

1. nagrada - Pasje ležišče Comfort XXL
9. nagrada - Majica mojpes.net
več informacij ...
www.hovawart.si

7. nagrada -  Predpražnik Autocollant
10. nagrada - Obesek za ključe Autocollant
18. nagrada - Priponka Autocollant
20. nagrada - Nalepka Autocollant 150mm
več informacij ...
www.vrami.si

3. nagrada - 15 kg hrane za pse Nutro Choice
www.gali.si

6. nagrada - Arden grange dog 2,5 kg (okus po dogovoru)
8. nagrada - komplet ovratnica + povodec Danish design (barva in velikost po dogovoru)
11. nagrada - Tropi kost z vozli 30 cm
14. nagrada - Naturediet 390 g (okus po dogovoru)
19. nagrada - skledica za hrano (velikost po dogovoru)
več informacij ... o Arden grange, Danish design, Naturediet, Tropi
www.avanturist.si

2. nagrada - 20 kg hrane za pse Pro plan Sensitive (losos)
4. nagrada - Knjiga Psi za telebane
5. nagrada - Knjiga Psi za telebane
12. nagrada - Knjiga My Dog Record Book
15. nagrada - Knjiga My Cat Record Book
16. nagrada - Hobok

Samo Juršič13. nagrada - Piknik stolček v torbici
17. nagrada - Webster's Elementary Dictionary
21. nagrada - Ležalna podloga
22. nagrada - Dežnik

Nagradni sklad še ni zaključen, zato nagrade še niso razporejene na svoja mesta po vrednostih.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 19.06.2008 : 12:19:24 »

Vsi, ki sodelujete v finalnem izboru, ste tudi nagrajenci foto natečaja "pasje sanje" in vsi ste vabljeni na podelitev nagrad, ki bo

v nedeljo, 29. junija 2008 na vadbišču Pasje šole Gali v Podutiku pri Ljubljani.
Dobimo se med 16.30 in 17.00.

Najprej bomo razdelili nagrade, potem pa nam bo na voljo ograjen poligon za "divjanje", zato pripeljite s seboj tudi pse.
Na prizoriscu veljajo pravila, kot na vseh drugih pasjih srečanjih. Tako na poligonu kot okrog njega za svojim psom pospravimo. Voda za pitje je na voljo, prinesite s seboj posodo za svojega psa.

Za pijačo in slan/sladek prigrizek bo poskrbljeno. Časti Mirč Smiley.

Vsi dobite vabilo tudi na mail.
Vabljeni!

Več o Pasji šoli Gali
Več o naših preteklih "divjanjih"

V primeru slabega vremena se bomo zmenili za en vikend kasneje. Ce bo treba, bom obvescala dan ali dva pred podelitvijo o prestavitvi termina.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 21.06.2008 : 09:49:59 »

Na podelitvi nagrad se nam bo pridruzil tudi g. Tadej Smrekar in nam pokazal Zeliscna prehranska dopolnila Dorwest Herbs (http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1248), lahko ga boste vprasali vse, kar vas zanima in kaksen izdelek tudi kupili s clanskim popustom.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pasje sanje"  |  Tema: foto natečaj "pasje sanje" - razpis in potek dogajanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines