mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:04:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Bavarski barvar (Bayrischer Gebirgsschweisshund) - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bavarski barvar (Bayrischer Gebirgsschweisshund) - čvek  (Prebrano 38162 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #105 : torek, 28.07.2009 : 06:31:15 »

Tadruga slikica je  Cheesy Kiss Kiss
Lepa psička, res Smiley
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #106 : torek, 28.07.2009 : 07:54:31 »

Lepa Murka! Sicer nimam pojma o razstavljanju... meni deluje zelo elegantno in lahkotno v gibanju. Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #107 : torek, 28.07.2009 : 09:17:40 »

Hvala za pohvale!! Kiss sram
Ja res je zelo elegantna, kar preseneča še mene ker je psica v resnici izredno močna oz. "nabildana"  Grin Sicer se pa z malo vaje da dosežti vsaj malo.. Smiley Sem vesela, da sem vsaj te slikice dobila, ker jih je na netu zelo malo.. Tongue
Naslednje leto na Ljubljanski razstavi se bo najbrž spet pokazala.. namreč rabiva samo še en CAC v delovnih za zaključitev šampijonata, tako da bo Murka postala Slovenski šampijon v lepoti Ch SLO Wink Mogoče jo zvlečem tudi na evropsko.. potem pa konec. Cheesy

Murka je meni zelo lep tip Bavarca.. medtem, ko je aktualna svetovna prvakinja preveč robustna za moj okus.. Tongue
http://lh3.ggpht.com/_uAB4oiEduLA/SHi54-Qb4EI/AAAAAAAAD0w/qiMBaTv5h7E/611WWT_JFM8671.jpg
Najbolj me moti glava, ker standard določa gobec ki ni špičast, ta pa je (za moje pojme) izredno špičast.. Tongue Me zanima kako bo letos v Bratislavi, saj so Slovaki znani po lepih bavarcih.. sem že skoraj Murko gor vlekla, pa nima smisla, tako ali tako je njihov sodnik.. Tongue




Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #108 : četrtek, 30.07.2009 : 12:48:16 »

Neža,napaka!Če ne sodeluješ, ne moreš zmagati.Gledano z nojega stališča.Sicer pa meni osebno veliko več pomeni CAC iz velike razstave ali večje konkurence,kot pa iz razstave,kjer nimam konkurence ali pa je ta zelo majhna.Pa še nekaj.Čehi in Slovaki so znani po tem,da lovci veliko razstavljajo,pravzaprav so na svoje lovske pse zelo ponosni,tako,da se na razstave kar množično prijavljajo.
LP Tjaša
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #109 : četrtek, 30.07.2009 : 13:38:13 »

No glede na to, da Murka ni navdušena nad razstavami in se na njih ne počuti najbolje je ne mislim vlečt nekam kjer je ogromno št. psov. Na evropsko še potem pa ne, ker nima smisla. Nočem je mučit. Mi je pa žal, da ne grem z njo v Trbovlje.. bi lahko že zaključili šampijonat pred ljubljansko.. samo noče dedi pelat.. Tongue

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #110 : sobota, 23.01.2010 : 21:14:57 »

Ooo, pred par dnevi sem pa ful mislila na vas  Cheesy
Sem imela priliko prečohat eno 8 mesečno barvarko 8mislim, da ji je bilo ime nekaj kot Asja, sem že pozabila, ki me je prelizala po dolgem in počez. Gospod je vedel, da jih je nekaj tudi v Sloveniji Smiley
Je bila fuuul mehka, predstavljala sem si pa, da so malo bolj resasti.
Krasna psica, res, samo malo pobezljana. Ata je bil na videz jagr, kaj preveč komande pa ni imel nad njo Roll Eyes.
Je bila pa res takooo lepa in meeehka Kiss Kiss Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #111 : nedelja, 24.01.2010 : 18:15:14 »

Ooo kok lepo! Cheesy
Ja ko so starejši nimajo več tako mehke dlake, ni pa tako trda, kot pri terierju.. pač navadna kratka dlaka Cheesy
Letos nismo bili v Ljubljani in glej ga zlomka.. 6 prijavljenih bavarcev?!?! Joooj Tongue
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #112 : nedelja, 24.01.2010 : 19:22:15 »

nezzek,nič posebnega,samo jagri so skup stopili in pomagali tovarišu,da je lahko odstažiral za sodnika.
LP Tjaša
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #113 : nedelja, 24.01.2010 : 19:33:40 »

Ja saj sem jih na hitro videla, da so bili sami jagri, v njihovih oblekah! Cheesy Jih je bilo fuul zabavno gledat, ampak nisem usega ujela.. sem bila na drugi strani. Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #114 : torek, 26.01.2010 : 07:47:19 »

Hja, to pasmo sem prvič videla v živo in če ne bi ti predstavila svoje Murke tukaj, sploh ne bi vedela, kakšen pes je to Roll Eyes
Je bil pa ata ful prijazen in sva se na hitro zmenila, da je to to (bil je po mojem iz Avstrije).
Lepotka mala je bila, samo bolj svetla od Murke - cela rjava, tako kot Murka na najbolj svetlih mestih. A sčasoma kaj potemnijo, ali ostanejo tako, kot pač so?
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #115 : torek, 26.01.2010 : 17:21:59 »

Ja res so lušni! Cheesy
Ja saj so tudi bolj setli ampak jih je manj kot progastih in rjavih/jelenje rdečih. Murka se pa ni kaj prav dosti spreminjala (so na 2/3 strani slikice, ko je bila puppy). Mogoče, da je črna prišla bolj do izraza, drugače pa ne. Je pa odvisno.. Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #116 : sreda, 19.01.2011 : 16:16:15 »

Evo še nekaj slikic Murke, zdaj že kar starejše dame... Wink Wink Sicer nima problemov z malim škratkom Bello, ji kljub vsemu še mirno teži in nagaja! Cheesy







Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #117 : sreda, 19.01.2011 : 22:24:57 »

Kako je lepa Kiss Kiss Kiss
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #118 : torek, 16.12.2014 : 14:28:16 »

Bela iz Ljubnega ob Savinji, najdena danes v Malih Laščah, stara 5 let, mislim, da je tale verzija barvarja, priimek lastnika Kumprej, čaka na svojega lastnika na številki 040 125 131. Prosim za posredovanje, da Beli ne bo treba v Zavetišče v NM, ampak gre lahko direkt domov.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #119 : torek, 16.12.2014 : 15:05:34 »

gre danes domov. hvala za pomoč in deljenje na FB.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Bavarski barvar (Bayrischer Gebirgsschweisshund) - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines