mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 03:01:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: chow chow - čvek
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: chow chow - čvek  (Prebrano 28017 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tomy
gost
« : četrtek, 30.01.2003 : 16:58:29 »

Ker se prijatelj zanim za nakup tega lepega kužka me zanima, če je v sloveniji trenutno kakšno leglo teh psov?

Lp                Tomy
Logiran
fleka
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #1 : sreda, 05.02.2003 : 12:26:07 »

Ojla!Naša psička gre čez en teden na sterelizacijo.Tako mladičkov ne bo,obrni se na vzreditelje,ki sem ti jih napisala prej.Pozdravček!
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #2 : ponedeljek, 05.05.2003 : 20:08:58 »

zivjo!
ceprav nimam chawa sm jih pa henlav, pa so malo trmoglavi za hendlat dokler se jih ne navadis pa kako ravnat z nimi, druac pa so za sprehajt cist fajni, pa za cesat tudi k dajo mir Grin
lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #3 : torek, 20.04.2004 : 14:39:51 »

Chow-chow na razstavi:

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #4 : sobota, 14.05.2005 : 22:31:38 »

Od spredaj in zadaj!  Grin



Lp, Sanja
Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #5 : petek, 26.08.2005 : 19:05:05 »

Chow-chow ni primeren pes za vsakogar, je zelo trmast, vendar pa zna biti ob pravilni krasen spremljevalec. Sama sem včasih imela kar tri.

Moje osebno mnenje je, da se je treba pred nakupom tega psa, točno pozanimat kakšno leglo je in tudi v kakšnih razmerah so psi živeli. Jaz osebno ne bi želela psa iz boksov, chow-chow je družaben pes, želi živeti z lastniki in .....

     
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #6 : petek, 28.10.2005 : 13:01:34 »

V koprškem zavetišču se nahaja en čov-čov: http://xkleax.moj-album.com/album/1333597/?os=1333811 samec. Za več informacij pokličite zavetišče Koper: 041/626-448.

Lp, Mojca

PS: pa še zastonj je Wink
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #7 : petek, 28.10.2005 : 16:00:05 »

V koprškem zavetišču se nahaja en čov-čov: http://xkleax.moj-album.com/album/1333597/?os=1333811 samec. Za več informacij pokličite zavetišče Koper: 041/626-448.

Lp, Mojca

PS: pa še zastonj je Wink
Tole definitivno ni pes za vsakogar. Je zelo samosvoj in svojeglav, med sprehodom se je punci s katero sva bili tam snel iz ovratnice, saj se je odločil da je noče imet na sebi. Pobegniti ni poskušal, lepo je hodil pred nami, če smo zaostali se je ustavil in nas čakal.. Prijet pa nikakor-ko smo ga poskušali zgrabiti, je bil pripravljen tudi ugrizniti. Sprehod je tekel dalje, če smo se ustavili je čakal da se premaknemo, ko smo se je spet kraljevsko hodil pred nami. Če sem ga poklicala, je po nekajminutnem premisleku celo prišel k meni, ko je v rokah zagledal povodec je spet odskočil.
Mislim, da bi bil še najbolj primeren za nekoga z izkušnjami (ki nima neke želje po psu za ckrljanje) ter velikim ograjenim vrtom, kjer bi se takole po svoje sprehajal.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #8 : petek, 28.10.2005 : 17:38:03 »

Desobedienca,
vidim, da ti chowiji niso ravno blizu. Ti psi so izredno crkljivi in nezni, a ta privilegij imajo le tisti ljudje, ki jih ta pes izbere in sprejme za svoje.
Do tujcev so povsem indiferentni, dokler se ti ne vtaknejo v njih, potem pa znajo ugrizniti brez opozorila. Chowiji namrec nadvse cenijo svojo zasebnost in gorje vsakemu, ki si drzne prestopiti to mejo.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #9 : petek, 28.10.2005 : 18:02:59 »

chowiji Smiley zanimiv izraz ...

torej te pse nikakor ni mogoče vzgojiti v za okolico prijazne?

Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #10 : petek, 28.10.2005 : 18:41:28 »

hehe, zakaj naj bi bili okolici neprijazni? Saj nikomur nic nocejo, le drezati v njih ni pametno, to pa itak velja za vse pse, ki jih ne poznamo. Res je, da se nisem videla chowija, ki bi veselo skakljal okoli ljudi in moledoval za kancek bozanja, kar pa se mi ne zdi ravno napaka, ampak pozitivna lastnost.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #11 : petek, 28.10.2005 : 18:48:03 »

ja ne vem, po mojem bi naj vse pse vzgojili do te mere, da tudi če jih hočejo pobožat neznanci, to mirno prenesejo. pes je dandanes vedno bolj vključen v družbo, vsaj takšen občutek imam, in bi bila socializacija v tej smeri skoraj že nuja.
na splošno pa je "znano", da so agresivni in v bistvu po duši nekakšne mačke.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #12 : petek, 28.10.2005 : 19:24:00 »

Sammy,
jaz osebno ne maram, da neznanci drezajo v moje pse in tega niti ne dovolim. Vsekakor to nima prav nobene veze s socializacijo in ni prav nobena nuja za normalno bivanje v urbanem okolju. Me prav zanima kako bi odreagirale mamice (ja, prav tiste, ki so spodbujale svoj podmladek, da poboza mojega chowija, brez da bi me prej vprasale), ce bi jaz ali moj pes zacela drezati v njihove malcke, ker bi se radi igrali z njimi.
Kaj je na splosno znano? Tako govorijo in mislijo le tisti, ki o teh psih ne vedo veliko oz. prav nic.
In ne vem zakaj bi se psi morali obnasati kot plisaste igracke, ki jih lahko vsak vlaci po rokah.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #13 : petek, 28.10.2005 : 20:12:24 »

Citat
ja ne vem, po mojem bi naj vse pse vzgojili do te mere, da tudi če jih hočejo pobožat neznanci, to mirno prenesejo

Moja Bagi ti sporoca, da se s tem ne strinja in da bos v primeru, ce jo bos hotela pobozati, ko bo ona na povodcu, ostala brez prsta (se hecam, bi ti pa sigurno pokazala zobe). Grin Ce bo spuscena je pa itak ne mores ujeti. Wink

Eno taksno covcovsko dusico imajo nasi sosedi. Psica se vedno sama sprehaja in se nikoli ne pribliza ljudem. Do danes mi je se ni uspelo pobozati, ah, kaj pobozati, tudi ko jo poklicem po imenu, da bi jo spravila s ceste, me niti ne pogleda.  Roll Eyes lp
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #14 : petek, 28.10.2005 : 21:50:59 »

hehe, zakaj naj bi bili okolici neprijazni? Saj nikomur nic nocejo, le drezati v njih ni pametno, to pa itak velja za vse pse, ki jih ne poznamo. Res je, da se nisem videla chowija, ki bi veselo skakljal okoli ljudi in moledoval za kancek bozanja, kar pa se mi ne zdi ravno napaka, ampak pozitivna lastnost.
Desobedienca,
vidim, da ti chowiji niso ravno blizu. Ti psi so izredno crkljivi in nezni, a ta privilegij imajo le tisti ljudje, ki jih ta pes izbere in sprejme za svoje.
Do tujcev so povsem indiferentni, dokler se ti ne vtaknejo v njih, potem pa znajo ugrizniti brez opozorila. Chowiji namrec nadvse cenijo svojo zasebnost in gorje vsakemu, ki si drzne prestopiti to mejo.
Nasprotno, prav nič nimam proti njim Smiley Morda se je malo grobo slišalo, psa sem zgolj opisala kakršen je Wink Se mi zdi prav da interesenti to vejo, če ravno ne poznajo karakteristik pasme ki jih naštevaš.

Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: chow chow - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines