mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 01:48:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Župa
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Župa  (Prebrano 97620 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« : četrtek, 28.02.2008 : 19:51:50 »

No, pa se javlja tudi Župa (za enkrat samo z nekaj novimi fotkami na str.: http://patapizu.moj-album.com/album/10842664/ ) in vas lepo pozdravlja ... posebej vse tiste, ki ste v času njene brezdomnosti skrbeli za njo, pa tudi tiste, ki ste jo spremljali preko ekranov in vam pošilja en mokri Kiss

Kakšno "dramo" pa bo spisala ribjataca, ko si bo vzela kaj časa Smiley.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1 : četrtek, 28.02.2008 : 19:58:28 »

Oooo krasna je! Kiss Kiss

Lepe slike Wink
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2 : četrtek, 28.02.2008 : 20:50:17 »

 Cheesy
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #3 : četrtek, 28.02.2008 : 21:57:17 »

Kolk je pa to en odštekan pes Shocked Wink

http://patapizu.moj-album.com/slike/10842249/BuWmCB_37YFhEe3v.jpg
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #4 : petek, 29.02.2008 : 19:25:30 »

.
Kolk je pa to en odštekan pes Shocked Wink


Ja, hehe....zlatika naša.....v pon. gre v "plvi lazled" Roll Eyes
Logiran
ribjataca
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 02.03.2008 : 10:04:18 »

Se je moralo naši Župi zdeti čudno, ko je prispela v svoj novi dom. Sprva je sicer izgledalo vse skupaj, kot da gre na izlet...nobenega velikega poslavljanja od "Horjula", nobenih solz...potem pa Undecided ... No, saj ni bilo tako slabo, če se izzvzame tisto kosmato mrcino, ki je švigala mimo nje in prežala, da jo klofne s svojimi dolgimi kremplji... Najteže je bilo v začetku, naučiti se "novega" jezika. Ko sem ji kaj dopovedovala, je sedla, me vprašujoče gledala s svojimi pametnimi rjavimi očki in majala z glavico na levo, pa na desno...  sram Ni mi šlo v glavo, kako me ne razume in ne ve, kaj ji pravim, saj je komunikacija potekal na čisto enostavni ravni... "spusti"..."prinesi"...ipd.  No, počasi je Župa "skapirala", da naš "štajerski jezik" vsebuje dolge in raztegnjene samoglasnike, jih vstavila v njej že znane besede in... po dveh mesecih je vzajemno razumevanje na višku.  Zdaj je že prava Štajerka. Sicer pa mislim, da ima že od nekdaj nekaj "štajerskega " v sebi. Je namreč neustavljiva veseljakinja. Grin Grin...Pa tudi z "ostrokremplo" mrcino sta v super navezi. Še zlkasti, ko ji s police, kjer so spravljeni "posladki" vrže kak grižljaj.
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #6 : nedelja, 02.03.2008 : 15:31:02 »

  Prava lepotička   Smiley Smiley
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #7 : ponedeljek, 03.03.2008 : 15:01:02 »

 [url]http://shrani.si/t/f/lD/4oTTZyZk/pot-do-ive-002.jpg[/url] 
Haa??? Kaj praviš? Ne čujem dobro.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #8 : ponedeljek, 03.03.2008 : 15:32:38 »

Hihi, luštna slikca!
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #9 : ponedeljek, 03.03.2008 : 19:08:22 »

Ravnokar sva prišli domov iz prvega šolskega dneva. Glede na število psov in njihovih lastnikov (bilo nas je dva kroga po 20+), se je zelooo lepo obnašala. Pa tudi med najbolj neposlušnimi ni bila Cheesy.
Logiran
ribjataca
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #10 : torek, 04.03.2008 : 07:14:50 »

Šola? Zakaj že šola? Saj vendar vse zna...Sedi...počakaj...prinesi...Zadnjič sem na sprehodu v jarku zagledala kapo z oznakami teritorialne obrambe. Radovednost pa taka! Kako naj pridem do nje, da si jo pobliže ogledam? Gledam jaz, gleda Župa...Nastavim nogo, da se spustim v jarek...če bo šolo po nogah...Župa preskoči jarek in me zvedavo pogleda. Mene, pa kapo... Mi prineseš kapo, Župa?...Hop...in že je sedela s kapo v gobčku pred mojimi nogami in čakala na zemenjavo : posladek za kapo.

Aha, šola. Zaradi lepega vedenja? Da se bo znala obvladati, ko si bo taaaaako močno zaželela VSAKEGA obiskovalca poljubiti točno na usta (ali očke, ali čelo...)?
Da ne bo več zaradi "objemov" podirala na tla škratkov?
Ampak prevale na kavču bo pa še delala. Glavico spodvije med sprednje tačke in prevaga rito na drugo stran. In se seveda pri tem na vse zobe smeje...
Ji v prvih dneh nisem mislila dovoliti "kavča". Ampak, če Piti (muci) tega ne preprečim, kako naj njej? Seveda je razumela, da je to za dnevno posedanje (in prevaljevanje), saj se, ko gremo mi spat, tudi ona udobno namesti v svoji "postelji"in tam prespi noč...in kak popoldan.

V sredo pa spet v šolo... Pa spet "sedi", "poleg"...pa...hmmm...no ja, bo že kako...
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #11 : torek, 04.03.2008 : 08:25:31 »

Faca tale Župa! Grin Skoraj za v cirkus-bi tam prevale delala Cheesy
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #12 : ponedeljek, 10.03.2008 : 14:21:40 »

Zalarjeva, če bi ji občinstvo metalo klobase, bi jim z veseljem ustregla Grin.


Česa se Župa "boji"?
Vedno znova me preseneti Cool:
- stopnišča v bloku,
- kovinskega zvoka, npr. zvok od kovinskega metra,
- majhnega lesenega mostička preko ozkega potoka, ki se po vrhu vsega še maje,
- kot "hudič križa" pa se boji kitare.
Vendar ni nič takega kar ne bi bilo premostljivo Smiley.




Logiran
ribjataca
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #13 : torek, 11.03.2008 : 07:20:00 »

Joooj...in kako se boji polnih modrih vreč za smeti. Danes bi z jutranjega sprehoda kmalu z nosom rila po asfaltu, če ne bi s svojo "nabildanostjo" Wink ukrotila prestrašene Župe, ko jo je hotela na vrat na nos ucvreti v smeri proti domu.

Da pa se boji kitare, mi pa nikakor ni jasno. Ko zna vendar "P." izvabiti iz strun tako milozveneče tone.
Je pa drugače Župa glasbeno zelo nadarjena. Ob orglicah se njen alt spremeni v mezosopran (včasih tudi sopran), ko zapoje  Cheesy.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #14 : nedelja, 30.03.2008 : 14:50:27 »

Obožuje sneg!   Grin   
                         
                           [url]http://shrani.si/t/1V/61/3eT4OTN5/areh-163.jpg[/url]

Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Župa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines