mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:13:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Merlin  (Prebrano 50906 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« : sreda, 05.03.2008 : 22:53:28 »

Tole je...



naša zmešana Merlin  Smiley

Z nami je približno mesec in pol in se imamo prav zares fajn  Cool Ponoči (ali še bolje zgodaj zjutraj) je največji žur lov na zmuzljive prste, ki migetajo pod kovtrom Roll Eyes Še lepše pa je, da se zjutraj zbudiš in prva stvar, ki jo zagledaš, je par oči ki zre v tvoj obraz in takrat je nujno v milisekundi zvleči odejo čez glavo, da zaščitiš lase in druge grozne dele telesa, za katere je naša brihtna buča Melrin prepričana, da nimajo v njeni postelji kaj za početi  Tongue

Kaj je še novega? Pa poglejmo...najljubša igrača je barvasta kača, ki jo nujno vleče po vseh koncih stanovanja - v gobcu seveda. In ko je lačna, jo pusti pred skledico, pa mimo pride Bindi in kača je spet v gobčku Smiley Izkazalo se je tudi, da Merlin ni nič kaj preveč filozofska im miroljubna, ampak je pravi malo rambo Cool Našega 8kg Azraela zna že prav pošteno nabutati, tako zares. Ampak to le zato, da ga sprovucira v igro in nadaljno uro, tudi dve, se podita gor in dol, komur bo pač prvemu uspelo drugega ugrizniti v rep ali ušesa Shocked Med večjimi odkritji tega meseca je tudi kopalnica, predvsem je zanimiva banja in tisto kar priteče iz pipe...največja groza, strah in trepet pa je seveda nič hudega sluteč pralni stroj, katrega je treba nujno čisto vsakič napihati, ko centrifugira  Cool

Se vidi, da ni lačna  Smiley
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/Xgr5DEipGbc359uR.v.jpg

Njena ljuba kača
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/rvQMrGMFa30eWzKm.v.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/8sYLn_RaSoCJK9z2.v.jpg

Takole sedimo (izgleda kot pručka Roll Eyes)
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/loYRPGHveeOrVsQX.v.jpg

Merlin hruška Smiley
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/BiJXU0vWQb6ohyxy.v.jpg

Azraela nadlegujemo tudi v spanju Grin
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/RVxlbsprJzjeR9Kz.v.jpg

Lp vsem, Maja



Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #1 : sreda, 05.03.2008 : 22:58:58 »

Kakšna lepotička!! Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #2 : sreda, 05.03.2008 : 23:07:55 »

Pozabila sem dodati, da se mala velikokrat meni sama s seboj Smiley Imamo torej bando samih sumljvih mačk hehe Wink Ko želi, zna biti tudi srček, da večjega ni - mi sledi povosod, pa želi pomagati pri tem in onem, zvečer se dostikrat spravi umivati mojo roko  Smiley

Lp, Maja
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #3 : sreda, 05.03.2008 : 23:36:42 »

Živjo,

to kar sem pa zdele prebrala za Merlin me pa čist spominja na našo Mici. Tudi ona zgodaj zjutraj začne napad na prste, ki kukajo izpod kovtra, se špila z mojii lasmi in zganja podobne neumnosti kot vaša. Naša Mici pa kače ne nosi po stanovanju ampak  je sposobna sedet ure in ure na terariju in razmišljat kako bi jo dobila iz terarija. Hvala bogu ji še ni uspelo.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

LP MG
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #4 : četrtek, 06.03.2008 : 08:22:26 »

Res je ena hruška Grin taka, ravno prav vzhajana  Wink
Lepotička in pol.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5 : četrtek, 06.03.2008 : 08:26:46 »

Ha, ha, dobro vaju je tole Smetka skup spečala!! Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #6 : četrtek, 06.03.2008 : 08:45:38 »

Kaj je dobra, sploh tisto s kačo, kako jo nosi s sabo  Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #7 : četrtek, 06.03.2008 : 09:07:07 »

Tole bunkico in ostale razbojnike Wink sem imela zadnjič priložnost spoznati Cheesy. Moram rečt, da sem pričakovala, da bo Merlin ena taka umirjena filozofska mačkica, pa je seveda vse prej kot to Grin. Je res ena faca, sploh tale slika s kačico me je ekstra nasmejala Grin Grin.

Kljub temu, da je zadnja prišla k hiši, je tamala res gajstna in si precej upa v osnosu do ostalih muc Shocked.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #8 : četrtek, 06.03.2008 : 12:56:34 »

Mislim, da ima Gargamelca tak čuden vpliv na mačke. Da iz zamišljene mirne filozofinje rata taka nora hruška? Je za premislit. Wink Ampak Merlinka je pa res vedno lepša punca. Cool Pa veliiika. Cheesy
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #9 : četrtek, 06.03.2008 : 15:09:04 »

Da iz zamišljene mirne filozofinje rata taka nora hruška? Je za premislit. Wink

Veš, nekako je znano dejstvo, da se večina horjulčkov v novih domovih spremeni v male vrage Cheesy Razlog leži verjetno v ekstra izdatnemu razvajanju, ne-vzgoji in predvsem pojavu, ki se imenuje "ovijanje okoli prsta"...zato pa pridni tršici Xeni težim, da mora tudi kakšno malo šolo za mačkonarje ustanovit Smiley

Lp vsem, Maja
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #10 : četrtek, 06.03.2008 : 15:16:10 »

Ja kakšna lepotička je pa tale Merlin Cheesy in vsi ostali tvoji mačkonarju tudi, Gargamel Wink

A najbolje se pa z Azraelom razume?

 Kiss Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #11 : četrtek, 06.03.2008 : 15:27:24 »

Ne bi ravno rekla, da se najbolje razumeta, je pa res, da najvec komunicirata, tako ali drugace Smiley Liza ima veliko dela s tem, da jo podi dol z stolov in mize, Bindi pa jo vsak dan sproti poskuša deložirati iz dnevne, ampak ji ne uspeva Grin Merlin je pravzaprav vseeno, važno da lahko vsem teži  Cool

Lp, Maja
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #12 : četrtek, 06.03.2008 : 15:40:07 »

Hm, skoraj tako lepa kot moja (Feliks-ka)!  Grin
Pa obe 'mata čez en uček črn "flek", drugega pa belega... pa ful dolge brke!
(o kilah pa raje ne bi!)  Wink

Gargamel-ca, a se lahko združiva pa tršici Xeni SKUPAJ teživa za malo (al' pa kar veeelikooo) šolo za mačkonarje?!?
Jaz sem res v fazi: NA POOOOOMOOOOČ!  Roll Eyes
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #13 : petek, 07.03.2008 : 00:48:13 »

Se še prav dobro spomnim dneva, ko si mi v avtu vneto razlagala "Merlin je najbolj pametna muca v mačjaku... pa tako mirna je... pa filozofska... pa...", hehe, pa sem ti že takrat rekla, da se bo to spremenilo takoj, ko bo posvojena.  Grin
Pa sej prav, imate zdaj vsaj ta-parvo žurko v hiši.  Cheesy Smiley Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #14 : sreda, 02.04.2008 : 20:53:38 »

En lep pozdrav vsem Smiley

Merlin je z nami malo več kot 2 meseca...in v tem času se je poredila na cca 5kg (prerasla je Lizo in Bindi). Takrat, ko ne tiši glavo v brikete, mlati Azraela  Smiley  In še vedno ni čisto dobro poštudirala zakaj ima mokro glavo, če jo tiši pod pipo v kopalnici  Grin Drugače pa je v pičlih 2 mesecih zelo zrastla, kar je ok...fora je v tem da raste precej neproporcionalno...zadnje tace ima še vedno močno daljše, tako da ji ritka štrli v višave, sploh pa ima ogromne šape, bajsa mala Smiley

Drugače je daleč od pridnega, po novem spi na mizi v jedilnici, med novejšimi forami je tudi zaletavanje v zaprta balkonska vrata ala "Merlin kamikaza stil"  Roll Eyes Vedno more bit v središču pozornosti in povsod prva. Imamo jo radi prav takšno kot je, bajso malo Smiley
(Fotke kmalu)

Lp vsem, Maja
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines