mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 04:20:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Merlin  (Prebrano 51090 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #285 : četrtek, 06.05.2010 : 19:58:11 »

...in potem ljudje pridejo na obisk in sedijo na plenicnih



potem se jst sekiram, ko imam samo psiho mačka, ki ni zdrav, če ne odpre prav vsa vrata v bajti, pa četudi vhodna  Roll Eyes
Logiran

Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #286 : četrtek, 06.05.2010 : 20:25:07 »

in potem ljudje pridejo na obisk in sedijo na plenicnih.
Za crknit!!!  še mal, pa bom jaz rabila plenične.
Face ste, ni kaj.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #287 : četrtek, 06.05.2010 : 22:53:05 »

ja sej...in potem ljudje pridejo na obisk in sedijo na plenicnih.

Mi tud obiskov nimamo več Roll Eyes, razen takih ki so mačji in pasji in "razumejo" Tongue.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #288 : četrtek, 06.05.2010 : 23:02:47 »

schesirja, kuhanega piscancka itd. pa nece jest. Samo kar pade ponesreci na tla. Ali v smeti.
Ja ti se pa res ne znajdes, resitev se ti pa ponuja sama od sebe Roll Eyes! Schesir/piscancka zmeci na tla ali pa v smeti (moja babica je nosila enoloncnice za izbircne otroke k sosedom, ker tam je bilo dobro, doma pa ne ...). Evil Grin
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #289 : petek, 07.05.2010 : 08:10:12 »

Hehe, sem vesela, da imam samo napsihirane mačke  in ne poscankote  Smiley Meni se še nikdar nobena mačka ni polulala nikamor drugam kot v pesek, ne moja ne začasna. In rpeden začnete kipet od idej, katero bi mi uvalili Evil - ne može! pevka

Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #290 : petek, 07.05.2010 : 08:11:21 »

še legenda, seveda:

rpeden = preden
katero bi mi uvalili = katero mačko bi mi uvalili

Lep dan želim vsem poscankam (mačkam, seveda) in čim manj pucanja čez vikend Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #291 : petek, 07.05.2010 : 08:18:05 »

Pišuka, to pa so top lokacije za lulanje Evil Tvoji mački niso kr tko Tongue
To pa res. Top lokacije....
Naša Xenča trenutno protestira, ker smo zamenjali pesek. Ona pa v lepem belem dišečem in drobnem pesku že ne bo lulala-raje na plenično pred wc-jem. Pa je s to "razvado" čisto nehala ob hoferjevem pesku... A kaka pa lahko noter...  Tongue Roll Eyes

Merlinka, ti si pa res od sile, pa tvoji prijateljčki tudi.  Evil pevka
Naj te potolažim, tudi pri mojem bratcu sedijo na pleničnih,...samo, da smo jih prekrili z lepim pregrinjalom-pralnim seveda  Tongue Wink. Tam kakšni kuži uide. Mački k sreči to opravijo v wcju.



Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #292 : petek, 07.05.2010 : 08:27:06 »

Ja ti se pa res ne znajdes, resitev se ti pa ponuja sama od sebe Roll Eyes! Schesir/piscancka zmeci na tla ali pa v smeti (moja babica je nosila enoloncnice za izbircne otroke k sosedom, ker tam je bilo dobro, doma pa ne ...). Evil Grin

To ni še nič. Moj Simba je izključno tako, da zajame iz posodice s tačko in potem nosi v usta. Če vmes pade kaj na tla, ga ni boga, da ga prepriča, da je zadeva še vedno užitna  Roll Eyes In tako je pri briketih, pri konzervah, pri kuhani hrani in celo pri vodi. Še dobro, da je naokoli vedno dovolj smetarjev, sicer...  pevka predaja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #293 : petek, 07.05.2010 : 09:41:05 »

Hm ja, druga stvar - tačkanje. Imajo briekete na omarici, da Merlin ne pride do njih. Lu in Bindi ne znata jest iz sklede, sploh Lu jih s taco ven zbrska, pregleda iz vseh strani in sele nato poje.

Ko je res slab dan, stvari izgledajo nekako takole - prides domov, zamenjas poscano brisaco pred wcjem, med tem se Liza polula na vrecko, ki si jo odlozil na mizo. Znoris, gres v kuhinjo po papirnate brisace in najdes razsute smeti in skoraj stopis v kepo Bindijinega bruhanja. Spucas, pogrejes kosilo, postavis kozarec vode na mizo, v katerega cez 3 sekunde tlaci not glavo Binda- in ko to ne gre - namaka not tacke ("zajemanje" s tacko). Vmes Lu histericno piha, ker je nora, Merlin MAAAAAUUUUAAAAA, ker je LAAACCNNNAAAAA, ji gres dat za jest (a pa vi veste, kako smesno je, ko hitro hodis, vmes ti pa slalom med nogami vozi 10 kg macka? Ma dobr, da imam se vse zobe Evil), opazis v sobi sumljivo nabrano odejo na kavcu - itak, zakopana luzca, das prat oddejo in pomislis, da nisi se nikjer Azrica zasledil. Gres na eno ocitno mesto - omara z crnimi trenirkami - kjer seveda prezivlja svoj dopust in frcijo dlake v vse strani, ko ga teram ven.

Macke predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #294 : petek, 07.05.2010 : 09:56:11 »

Hehe, Garga, ti ne veš, da imaš v bistvu srečo na tak dan Smiley. Poglej:

- daš lahko prat več stvari, ki so stalno sveže: zamenjano poscano brisaco pred wcjem in sumljivo nabrano odejo na kavcu...
- rešitev ti dam za namakanje glave in tačk v vodo: kanglica za vodo za rože v kopalnici je super za tlačenje glave in namakanje tačk (naša rešitev za te želje mačk)... glavno, da mora glavo malo zavijat, ampak se ne more zataknit... Roll Eyes - notri mora biti obvezno stara voda, ki jo zbiram za rože od mačk in psa;
- pri slalomiranju veš, kako približno bo Merlinka šla z zavojem "na kol"... pri trinogem (Tačiju) tega ne moreš niti pod razno predvidevati...  Roll Eyes
- pri črnih trenerkah pustiš, da ti preostale dlake po grobem očiščenju poberejo tvoji prijatelji, ki teh dlak pač ne prenesejo na tebi....  Tongue Wink

Emmm, za lulanje po vrečkah in bruhanje pa ti ne znam pomagat. Bombice bruhcev tudi nas kj pričakajo, a vsaj ne smrdijo in se ponavadi posušijo neškodljivo.... sram sram

Morda sem ti kako pomagala.... Poznam take scene.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #295 : petek, 07.05.2010 : 10:00:05 »

Ja, kaj pa, če nimaš kanglice za rože zalivat, ker si se rožam že zdavnaj odpovedal? Zaradi mačk, seveda  predaja pevka
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #296 : petek, 07.05.2010 : 10:03:00 »

v kopalnici je super za tlačenje glave in namakanje tačk (naša rešitev za te želje mačk)...

hehe Grin

bolj konstantna fora pri nas je stvar na katero jih je fotr navadil - skocijo na banjo/umivalnik v kopalnici ali kuhinji in se prederljivo derejo toliko casa, dokler nekdo ne odpre vode Roll Eyes

Namakanje tack in/ali tlacenje glave pa je skrajno priloznostno - ce si budala in postavis kozarec na mizo recimo  Evil
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #297 : petek, 07.05.2010 : 10:06:32 »

Danes grem domov in fajn pocrkljam mojo Lili, ker vidim, da je kljub mnogim minusom vseeno ena izmed bolj pridnih mačk  Tongue Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #298 : petek, 07.05.2010 : 12:04:21 »

 Shocked Shocked
Še dobro, da sem alergična na mačke predaja
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #299 : petek, 07.05.2010 : 12:21:12 »

Ufff, face ste Tongue.
Grem prec enga lupčka stisnt moji psihični Pici, ki hoče živet na človeških glavah, grozilno buljit vsa 4nožna živa bitja, te kar naprej nadlegovat, da bi občasno kričaaaaaal od norosti, pretepat Milenco, da jo izdajajo živci, tekat okrog tako nenadzorovano, da jo enostavno moraš pohodit, metat na tla reči, ki so petkrat težje od nje in pri tem delat krasne luknje v parket, hotet veeeeen, od klavstrofobije trgat notranje rolete, mijavkat predirljivo magari 3 ure skup, če so lastniki zunaj in je ubogica saaaamaaaa...
Lubica moja nora, samo da nima Garga-cats sindroma Roll Eyes.
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines