mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 07:53:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Merlin  (Prebrano 51142 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #45 : sreda, 28.05.2008 : 18:26:22 »

Tehta cca 5-6 kg...in še raste Smiley

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #46 : sreda, 18.06.2008 : 20:56:10 »

Takole sedimo...

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/OkPRPpi2iWhSggEl.v.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/g7VqPSxC5uTO1tG8.v.jpg

in vedno bolj postajamo podobni mini kravici Smiley

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/oe4oIPDwU8YDrmT_.v.jpg

Na zadnji fotki ne sedi tako, ampak v zadnjih tednih je zacela prvi taci postavljati na "o"; komaj cakam november/december, da vidim kako bo izgledala, ko bo nehala rasti. Ker se mi niti sanja ne  Grin Drugace je ok, puberteta je mece po celem stanovanju - dobesedno  Smiley Trenutno najvecji hit so muhe, ki jih lovi vse povprek in je sploh ne briga, kaj vse vmes med dirjanjem podere, koga vmes zbije (npr. Lizo) in kolikorat se sama v prepreke zabije. In potem me bodo na veterini obtozili, da tepem svojega macka  Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #47 : sreda, 18.06.2008 : 21:06:36 »

Trenutno najvecji hit so muhe, ki jih lovi vse povprek in je sploh ne briga, kaj vse vmes med dirjanjem podere, koga vmes zbije (npr. Lizo) in kolikorat se sama v prepreke zabije.

pa tudi kaj ujame? naša dva skupaj lovita in potem tudi jesta, če jima uspe kaj ujet... potem pa stopiš na 1/4 muhe in čez nekaj korakov na 1/3 vešče... fuj!

 Grin Grin Grin
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #48 : sreda, 18.06.2008 : 21:13:01 »

Gargamelca, jaz se vedno, ko vidim slike od Merlin nasmejim in spomnim kako si jo opisovala kot mirno in filozofsko muco  Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #49 : sreda, 18.06.2008 : 21:15:06 »

pa tudi kaj ujame?

 Grin ti to resno?  Grin Nasa Liza je drugace tisti pravi lovec, ki dejansko kaj ulovi, ampak jo je oce tako razvadil, da ji niti lovit ni treba - jo dvigne do tam, kjer je muha. Merlin pa nori naokoli, kot da nima ne glave, ne repa...vcasih se fajn nasmejim, ko si jo predstvaljam takole na kaki kmetiji, kjer bi bila le za miši lovit haha Smiley Si ze videla/slišala mačko kakšne zvoke spušča, ko gleda ptiče? Zveni kot nekakšo izkrivljeno meketanje; no Merlin se tako dere na ves glas, ko nori naokoli. Jaz pa bedak mislim, da jo Azo iz kože daje  Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #50 : sreda, 18.06.2008 : 21:19:26 »

Gargamelca, jaz se vedno, ko vidim slike od Merlin nasmejim in spomnim kako si jo opisovala kot mirno in filozofsko muco  Grin

brez heca, ampak taksna je do ljudi, ki jim ne zaupa popolnoma. Babice se racimo boji na smrt. Takoj, ko slisi njen glas, leti pod kavc in lahko zdi tam po vec ur. Jo dajemo za ta cas zdaj v dnevno sobo, kjer se upa vsaj premikati. Ampak takrat se obnasa tako kot v macjaku - prvo jo je strah, ker ne ve kaj naj si tocno misli (ne more se odlocit), potem pa se malo sprosti, ampak ostane cisto mirna. Torej, logicen sklep: za casa bivanja v Horjulu se me je ocitno malo bala Roll Eyes
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #51 : četrtek, 19.06.2008 : 11:56:28 »

Nasa Liza je drugace tisti pravi lovec, ki dejansko kaj ulovi, ampak jo je oce tako razvadil, da ji niti lovit ni treba - jo dvigne do tam, kjer je muha.

 Grin A se temu reče razvajenost? Hehe, ja hudo Grin Wink
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #52 : četrtek, 19.06.2008 : 14:07:21 »

Gargamelca, na ta zadnji slikci je pa tale mačja najstnica našmu Mrčkotu podobna  Smiley . Če drugače ne, postaja okrogla tako kot on  Tongue

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #53 : četrtek, 19.06.2008 : 19:12:39 »

Kolk je luštna Smiley Pa slikana vedno v kakšnih fajnih pozah Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #54 : petek, 20.06.2008 : 19:21:51 »

In še en podatek za potrditev, da imam doma pravega razbojnika: vceraj zgodaaajjjj zjutraj (pravzaprav je bilo se sredi noci) me je zbudilo dretje mojega fanta in ko sem uspela odpret oci, sem slisala se zivcno dretje male Merlin, ki ji zdela za omarico na kateri je TV in cel kup nekih komponent. Ne vem zakaj, ampak tamala ni mogla skocit na omarico, da prisla nazaj cez (govorim o zelo nizki omarici) in se je zacela kar zaletavat v vse skupaj. V tistem, ko sem skocila s postelje, da jo resim od tam ven, je name dobesedno zletel TV, ki sem ga ujela. V napol spanju  Smiley Se je tolk zaletela v omaro, da je vse dol zletelo. No, Merlin je cela in neposkdovana in se seveda pretvarja kakor da ni bilo nic, TV je pa tudi (zaenkrat) se ziv Roll Eyes Vazno, da jst ob 4h zjutraj letece Tvje lovim  Grin Zurrrrr!!!!!

Lp, Maja
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #55 : sobota, 21.06.2008 : 07:23:37 »

Tko je to Gargamelca, če posvojiš tako filozofsko mačko  Tongue Grin
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #56 : petek, 27.06.2008 : 09:57:51 »

Potrebujem nasvet  Tongue

Kot sem že pisala, je Merlin lulala direkt pred mačji wc, pa smo dali dol vrtaca in je bilo potem vse ok...do zdaj  Smiley Mini Milka je namreč spet ugotovila, kako fajn je lulati direkt pred wc. Pred vhodom je nastavljena brisača/navadna krpa (da se pesek ne raznese naokoli), zdaj dajem tudi plenične, pa nič ne pomaga. Sem sprobala tudi trik z leksikonom, ki sem ga pobrala iz britains worst pet (animal planet) in sicer da stojis skrit z neko tezko knjigo in cakas, da se macek polula tam kjer ne sme, v tistem pa vrzes na tla bukvo, da se ustrasi. No, ni delovalo  Smiley Ko sem v kopalnici ali kej blizu, gre tamala vedno lepo damsko v wc, takoj ko grem ven, pa je pred wcjem lužica. Torej, ima kdo se kakšen moder nasvet, razen tega da ji privežem plenico na rit?  Smiley

Lp vsem, Maja
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #57 : petek, 27.06.2008 : 10:00:54 »

A pesek pa ni kriv? Moja je to počela, ko sem se spomnila, da bi bilo dobro imeti pesek iz kristalčkov....takih lepih, modro-belih Smiley
No, njej niso bili všeč in je lulala direkt pred škatlo od wc-ja Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : petek, 27.06.2008 : 10:01:14 »

Urin je treba dat pogledat, preden ti povem kako foro, kako odvadit Merlin lulat okoli   Tongue.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #59 : petek, 27.06.2008 : 10:13:10 »

Sej ne lula naokoli...ampak direkt pred wc! grrrrr  Roll Eyes In čisto po pravici - mislim da to dela, samo da me heca. Če si lahko predstavljaš, sve ze zadnjič šle ku-ku igro: Merlin gre na wc, jst po prstkih za njo. Pa čakam in čakam, da pride ven,pa nič. Pa pokukam izza vogala not, Merlin gleda nekam gor in se pretvarja kot da ni nič, pa ždi pred wcjem. No, pridem not in čakam da opravi svoje. Me tako izza kota gledala, potem pa se je vdala in šla v wc. Grem ven iz kopalnice in v tistem tamala pošpega ven, vidi, da me ni več in hopla ven pred wc. Ko sem stopila nazaj not, je ugotovila, da je kapitulirala in se šla polulat not. Očitno misli, da imam fulll preveč časa  Smiley In potem me prav prefrigano gleda, ko pucam po tleh, kao "a se ni fajn takole igrat z mano?"  Grin

Pesek je isti, od kar je pri nas (Biosand), nobenih kristalčkov, smo imeli slabe izkušnje (takrat je lulala po postelji Liza). Drugače lula normalno, kepe niso velike, vode ne pije prevec, kakci so ok, nima mokre ritke, nic. Ker takrat je kakala tudi po postelji, pa tega zdaj ne dela vec (se mi zdi, da je slo takrat v glavnem za protest, sploh, ko se je polulala ocetu na noge  Grin).
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines