mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:18:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Štajerka Čiča
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Štajerka Čiča  (Prebrano 11740 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #15 : ponedeljek, 17.03.2008 : 15:41:26 »

Tudi jaz imam podobno težavo, s tem da imam potrjeno blago alergijo na mačjo dlako in tudi na pasjo (ki je zelo blaga, vendar je). Težav z dihanjem ali izpuščaji nimam, me pa maček ne sme bucat z glavo v obraz ali pa se mi spravit zelo blizu obraza ležat, ker me začne srbet obraz. Umijem in je ok. Mačke imam vse življenje, trenutno 2.
Pri psih sploh ne vem, na kaj bi naj bila alergična Smiley Ok, je pa res, da ravno z obrazom ne rinem vanje. So pa zato vsepovsod po bajti, na kavčih, posteljah itd. Tudi pse imam celo življenje, pa ni bilo nikoli težav.
Po moje gre za to, da prepoznaš, kaj ti ne ustreza in pač to kontroliraš.
T
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #16 : ponedeljek, 17.03.2008 : 19:15:55 »

Enak občutek imam že mnogo let tudi jaz. Tako, da se z rokavom moram kar čohat po obrazu, da bi spravila dol občutek, da mi dlake gomazijo po obrazu  Grin. Ker pa se mački radi stiskajo k mojemu vratu, včasih tam dobim nekaj srbečih izpuščajev, ki v nekaj dneh izginejo. Vendar ne vedno. Niti slučajno me to ne ustavi, da jih ne bi crkljala te kepice
mehke  Kiss .Mislim, da se morda dlake primejo kreme na obrazu, kaj mislite?
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #17 : torek, 18.03.2008 : 18:27:46 »

Hehe, zanimivo kako veliko nas ima tale problem, pa si sploh nisem mislila. Pomoje se ne primejo kreme, ker imam tak občutek tudi, ko nisem namazana. Zaenkrat še nisem nikoli dobila od tega kakšne izpuščaje in upam, da jih tudi ne bom. Najbolj me je bilo strah, da bi se mi tole začelo stopnjevati in bi na koncu imela tisto hudo alergijo, ko si dejansko zaradi svojih zdravstvenih težav (nezbožnost dihanja, zateklost itd.) prisiljen se poslovit od živali. Vendar sedaj, ko vidim, da vas veliko živi s tem že kar dolgo časa in ni nič huje, me je zelo pomirilo  Cool.

Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #18 : torek, 18.03.2008 : 21:34:29 »

Operacija spoprijateljitev Čiče/Kali in Arta je vedno bolj obetajoče  Cheesy. Sicer je še vedno nekaj pihanja in lajanja, ampak gre na bolje  Cool.

Nekaj slikic kako poteka:
http://moj-arthur.moj-album.com/album/11435280/

 Grin Grin
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #19 : torek, 18.03.2008 : 21:54:54 »

Aja, pa Čiča/Kali se sedaj, ko je Art zraven v sobi ful v počasnem posnetku premika. Ne dela nič nenadnih gibov  Grin. Smešna sta ful. Prej smo skupaj ajali na postelji, sam sem bla jst valda vmes, ker ko Čiča gleda Arta, se on kr od straha stran obrača, čeprav drugače pa vsake tolko malo zarenči na njo ona pap ihne vanj.  Roll Eyes
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #20 : četrtek, 20.03.2008 : 22:34:29 »

Aloha  Wink

Danes sem pa rekla svoji taglavni (to si ona misli da je  Grin), da bom mal sama napisala kak se počutim. Mislim, kak pa te naj ona ve kak je meni  Roll Eyes.

Uglavnem, kot prvo ste že slišali, da sem po novem Kali  Huh . Sej ok, mi je všeč, sam naj se pol ona odloči al sem zaj Kali al Čiča, ker me še vedno kliče Čiča, pol pa hitro popravi pa reče Kali. Ko pa kako ušpičim se pa tak skos dere ČIča, Čiča  Roll Eyes Tongue. Eh, brezveze. Jst si pa mislim naj ma svoje veselje, če že hoče. Grin

Pol me zaj neki hoče spoprijateljit z ovim pesjanerjem Artom al kaj je že.  Roll Eyes Ena črna vreča bolh bi jst rekla.  Tongue Kak naj bom zaj jst frendica z njim, ko sem tak fina pa elegantna, on pa taki norc.  Huh Dans se mi je mal preveč samozavestno približal, te pa sem ga mal usekala in je začel kr cvilit neki pa se jokat, pol si me pa sploh ni upal več pogledat. Tak je prav, naj se vidi kdo je zaj glavni  Grin.

Dans sem se spet malo po stopnišču sprehajala, pol sem pa zavila še mal v garažo, ker so pozabli vrata zapret. In sem našla neki črnega tam, pa se mal povaljala notri  Grin. da bi vidli kak me je Teja pogledla, kuj infarkt je dobla, pol pa v kopalnico pa me je začela z vlažno krpo brisat  Cheesy. kaj te njej ni jasno Roll Eyes. Če bi mela jst rada vodo, bi se sama šla vsak dan stuširat  Roll Eyes.

Drugač se mam fino. Ponoči sem zaj 2x že spala na Tejinem hrbtu. Tak fajn ravno pa trdo je. Razmišljam, da bi jo nagovorila za dormeo, ker oni Dežan jo tak vedno hvali po netu  Grin  Grin. Sicer je mal smešno, ko se Teja ponoči zbudi in mene začuti na hrbtu, sam očitno ji paše, ker me zaenkrat še ni dol vrgla.  Cool Sicer pa ponavadi spim pri njenem pasu. Sej ponoči naredim en tak obhod, da vidim če je vse ok, pol grem pa nazaj spat.

Sej bi še kaj povedla, pa zaj nimam čas, ker se morm it še mal pošmekat (mal sem še umazana), ker drugač mi Teja ne bo pustla dons spat na postli   Grin.

En VEEEELIK lupček na vse moje Horjulčke in moje mamice tam.  Kiss  Kiss
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #21 : petek, 21.03.2008 : 09:15:03 »

Citat
Dans se mi je mal preveč samozavestno približal, te pa sem ga mal usekala in je začel kr cvilit neki pa se jokat, pol si me pa sploh ni upal več pogledat. Tak je prav, naj se vidi kdo je zaj glavni 

Ma ja, dece je treba takoj na svoje mesto postavit  Wink
Pridna Čičasta Kali  Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #22 : petek, 21.03.2008 : 21:26:43 »

Ej, Čiča/Kali (odločte se no!), saj že čisto po štajersko zavijaš, ne morem verjet, kako si duhovita!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : petek, 21.03.2008 : 22:22:18 »

 Kiss nazaj.
Logiran

Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #24 : četrtek, 03.04.2008 : 21:28:58 »

Seeeerbus!!  Grin

Evo sem se odločla, da spet mal neki napišem. Teja se je zaj končno odločla in sem ostala kar Čiča (bogu hvala  Tongue). Zaj me vsak dan spustijo za neki časa na balkon, da se nadiham mal svežega lufta. Mi kr pustijo balkonska vrata odprta in se sprehajam not in ven po želji. Če me mal dlje ni že prileti Teja ven pa gleda, da nisem kam skočla al pa kaj. Hujš ko KGB sem pod nadzorom pravim jst  Angry . Mal me sicer živcira tut bližnje drevo, kjer veselo skačejo gor ptiči, jst pa ne morem do njih. Šment.  Angry
Zadnjič me je mal vrglo dol iz omare, ker sem se mal preveč zvijala gori, pa je naenkrat sfalilo omare  Undecided . Valda cela panika, ker sem si mal presekala goflo, sam je že vse zaceljeno. Sploh ni blo nobene panike, sam mal rdeče sem mela , ova pa že dohtar pa ne vem ka  Roll Eyes . Se pa te nism iz cukra. Sam sm pa začela mal dvomit o tem, da mačke vedno pristanemo na tacah  Undecided .

Mal sem se začela še fitnesirat. Zadnjič je Teja gonla neki sobno kolo in se mi je zdelo prav zanimivo in sem ji mal skočla gor na hrbet pa na rame. Sem misla da se boma kam odpelale, sam sma skos stali na mestu. Čist brezveze.  Roll Eyes Sicer je bila neki tečna, ker da sem jo baje popaskala, ko sem se na njen hrbet spravlala, sam jst nism kriva, če po majci drsi.  Undecided

Včasih se prav čudim kak jeklene živce ma in da se se ji še ni sfuzlalo, ker jst ga res serjem. Sam če mi pa to reče, pa ne priznam  Tongue . Tule vam povem, sam ne rečt da ste od mene slišali.   Lips Sealed  Grin

Uglavnem tak je to pri nas doma. Fino se mamo in ni nam dolgčas. Jst vedno poskrbim, da se kaj dogaja  Tongue  Wink. Men je tak najbol važno, da mam za pit pa za jest pa da spim na toplem in da me crkljajo  Cool .

Bom rekla Teji, da me spet mal poslika, ker moje lepote je škoda, da bi šla v nič.  Grin manekenka sem pač.

Uživajte in  Kiss
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #25 : četrtek, 03.04.2008 : 21:33:03 »

Sicer je bila neki tečna, ker da sem jo baje popaskala, ko sem se na njen hrbet spravlala

POPRASKALA .... te pa vi probite pisat s tačkami  Tongue
Logiran
Sasha_
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #26 : četrtek, 03.04.2008 : 22:17:21 »

Ne me tepst  Undecided , ampak danes sem Čičo preimenovala v KÁLI  Tongue .

Ima različen pomen, v različnih jezikih, meni pa se je zdel najbol primeren afriški pomen, ki pomeni živahen in energičen, kar Čiča definitivno je - vsak dan bolj  Cheesy


Jaz imam psičko Kali Smiley Nisem vedla, da je tudi afriški pomen...I like Wink
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #27 : ponedeljek, 14.04.2008 : 21:20:47 »

Artur mi zadnje čase tazadnjo ovohava  Roll Eyes . Mislim temu se je čist odpelalo  Huh . No, ampak ga nič več ne napadam, sam skočim na kak višji element in je to to  Cool .
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #28 : nedelja, 27.04.2008 : 11:17:28 »

Evo, dodane 4 moje slikce in seveda je na dveh še Art, ki me skos neki zasleduje in ovohava. Pa sej je posrečen in jaz ga nič več ne napadam, čeprav tut v njegovi bližini mi ni kaj kul bit, ker bi se on kr neki igral in sploh nima občutka bumbar. Zadnjič me je mal po smrčku polizal - bljaaak!!!  Tongue

http://www.moj-album.com/uredi/moj-arthur/11435280/
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : sreda, 14.05.2008 : 18:30:07 »

Čičini, kako ste kaj?
Logiran

Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Štajerka Čiča
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines