mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:20:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Štajerka Čiča
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Štajerka Čiča  (Prebrano 11749 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #30 : sreda, 28.05.2008 : 20:11:39 »

Olala!!

http://www.moj-album.com/uredi/moj-arthur/11435280/?os=12279902

http://www.moj-album.com/uredi/moj-arthur/11435280/?os=12279899


Uglavnem, midva z Artom sva best frenda po novem. Še ajava skupaj. Jaz nič več ne bežim stran če se mi približa, ampak se samo leno uležem na tla, pa me naj ovohava če ma tako veselje. Včasih jem iz njegove sklede on pa zraven in me sploh ne napada, ampak lepo pridno počaka da se jaz najem, potem pa on dokonča. Čeprav Teja lih ne pusti da jem njegovo hrano, ker kao ni zdrava zame. Nja no, kaj pa ona ve  Tongue. Tak da mi se mamo ful fain  Cheesy  Cheesy .
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #31 : torek, 01.07.2008 : 09:25:42 »

http://www.moj-album.com/uredi/moj-arthur/11316860/?os=12680620


Spet se malo javljam iz novega doma.  Cool Kot bi rekel Artur, je zadnje čase pasja vročina in jest bol lenarim.  Tongue Pač se poknem tam kam mi paše in dremuckam  Grin . Drugače pa vse po starem, midva z Artom uživama in se bol ne ozirama na druge  Cheesy .

Pozdravček  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : sreda, 02.07.2008 : 06:38:48 »

Pozdrav nazaj, sem vesela, da je vse ok.
Logiran

Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #33 : torek, 02.09.2008 : 07:43:57 »

Ojla!

Včeraj sem dobla pa pikico  Cry . Cepljenje sem imela in potem me je Teja peljala v tisto stavbo z veliko belimi haljami  Angry in mi je ena bela halja dala bu-bu. Sem bila potem tako žalostna, da sem doma kar ležala nekaj časa. No ja, pol je bilo pa kmalu spet vse ok in sem šla spet malo jezit Arta  Tongue.

Lupčke vsem!  Kiss

http://www.moj-album.com/uredi/moj-arthur/11316860/?os=13419243
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #34 : sreda, 03.09.2008 : 13:53:13 »

O ti boga Čiča.  Kiss Ti si čisto prenežna za pikice! Roll Eyes
Logiran
Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #35 : četrtek, 15.01.2009 : 12:21:20 »

Ojlala!  Cheesy

Spet se malo javljamo iz Štajerskega konca  Cool . Najprej vseeem srečno v novem letu 2009, pa da bi vsi našli tak topli domek kot jaz oz. da ga noben nebi v prvi vrsti rabil iskat in bi mu šlo od rojstva že fino fajn.  Wink

Jest se imam prav fino, ko sem notri na toplem in gledam ven kako je vse belo. Sem šla sicer zjutraj malo na balkon, da sem povohala to belo čudo in se malo igrala, potem pa sem šla zopet prest notri na toplo.  Grin

Z Arturjem sva že prava kompanjona in najboljša prijatelja. Najprej jem jaz iz njegove sklede velikokrat (čeprav Teja živce zgublja, ker jem pasjo hrano  Roll Eyes  Tongue ), ko pa končam pa dokonča Art. Jest si ne morem pomagat, sej veste, da je trava pri sosedih vedno bolj zelena.  sram

So pa velikokrat jezni doma name, ker se pogosto prikradem v garažo in hočem mal ven smuknit. In potem me lovijo, jaz pa zanalašč ne počakam  Wink  Tongue . Eh, sicer me vedno ujamejo, sam je pa prav zabavno.  Grin

Uglavnem še enkrat vse naj naj v letu 2009 in lupčke Poloni in vsem drugim v zavetišču.  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 26.01.2009 : 22:16:13 »

Polona vrača dobre želje in lupčke z nekaj zamude...
Kaj veš, kako je Buba?
Logiran

Art in Teja
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #37 : torek, 27.01.2009 : 10:47:14 »

Zdravo, sem pri Bubi napisala kako je  Wink.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Štajerka Čiča
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines