mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:16:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčici Pia & Pearl, sestrici Sari & Rena ter mamina psička Miša
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: Horjulčici Pia & Pearl, sestrici Sari & Rena ter mamina psička Miša  (Prebrano 121236 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 27.11.2008 : 12:21:18 »

Ja je Wink Čestitke, draga Pia, ter seveda vsem tvojim Kiss
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #31 : torek, 02.12.2008 : 22:55:25 »

Ne vem, ce se bo zmotila, ampak a ni Pia Celjanka? Roll Eyes

Ja, je celjanka in ce boste rabili kdaj se kaksnega norca na sprehodu se lahko zmenimo  Wink
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #32 : petek, 26.12.2008 : 12:53:34 »

Kot sem že zadnjič omenila, moji še vedno niso dal popravit fotoaparata zato je moja gazdarica nardila posnetek s telefonom. Saj po eni strani zastopim, da nimajo časa popravit aparata ker imajo veliko dela, ravno v teh prazničnih dneh nam rihtajo stanovanje, groza... polna bajta ljudi, ki kar nakaj vrtajo, ropotajo, hodijo z umazanimi čevlji sem ter tja... Moja gazdarica se je morala iz spalnice preseliti  na pomožno ležišče v dnevno sobo kar ji ni glih najbolj všeč ampak meni se zdi cool ker se lahko stiščim k njej na ležišče ali pa sama kraljujem gor  Cool.

http://www.moj-album.com/slike/6278959/5CBfoy8RzoQ7phjx.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/6278959/9KpPMY4cvLS4gIkA.v.jpg

Je pa problem ker tudi mački ne morejo biti v svoji sobi in sedaj šetajo prosto po celi bajti tudi ko ni nikogar doma  Angry Pravi gazdarica, da je to vse skupaj dobro, je vsaj videla, da lahko živimo skupaj brez da bi se pobili kadar njih ni doma Tongue Saj sem že omenila kak hudič je Sari... vam bom pokazala s kakšno faco mi grozi  Shocked

http://www.moj-album.com/slike/6278959/mkXJhQv850a8Szej.v.jpg

Slike so sicer mal slabše ampak mal za občutek bo...

Lepe praznike vam želim  Kiss

Pia z družino
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #33 : petek, 26.12.2008 : 16:36:31 »

O Piaaaaa, tvoj horjulski bratec Flip te pozdravlja  Wink

ps.to so tolk fajni psi iz tm gor, da bi jih moral še več uvozit na ta naš konec, a ne Roll Eyes
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #34 : petek, 26.12.2008 : 17:20:29 »

ps.to so tolk fajni psi iz tm gor, da bi jih moral še več uvozit na ta naš konec, a ne Roll Eyes

Se strinjam, sam moj noče nč čut, ko mu pravim, da kolk je mucam fajn k sta dve, Pia revica nima pa nobenga  Roll Eyes

 
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #35 : nedelja, 04.01.2009 : 11:23:23 »

Pravijo, da v sili še hudič muhe žre in včeraj se je Sari kljub temu, da se ne marama ulegla k meni in moji gazdarici, samo da je lahko bila zraven  Shocked Tiščale sma rite skup ampak sma se obe delale kot, da tega ne vema  Grin Sam ne mislit, da se zato danes kaj bolj marama  Tongue

http://www.moj-album.com/slike/6278959/Nkuvg_XXAi1PKyR7.v.jpg

lp
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #36 : nedelja, 04.01.2009 : 11:24:50 »

 Grin  Grin  Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #37 : nedelja, 04.01.2009 : 11:25:35 »

Sam ne mislit, da se zato danes kaj bolj marama  Tongue

Js pa vseen trdim, da ja Wink Kiss Tongue
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #38 : nedelja, 04.01.2009 : 11:51:54 »

To je zaradi mrazu. Takrat se še ptiči in mačke kljune skup tišijo  Roll Eyes Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #39 : nedelja, 04.01.2009 : 15:19:48 »

Pravijo, da v sili še hudič muhe žre in včeraj se je Sari kljub temu, da se ne marama ulegla k meni in moji gazdarici, samo da je lahko bila zraven  Shocked Tiščale sma rite skup ampak sma se obe delale kot, da tega ne vema  Grin Sam ne mislit, da se zato danes kaj bolj marama  Tongue


ja koze male nore, ama baš take sta kukr moja dva horjulca: najprej ritke skupaj gret, potem pa... Prsmode. Cheesy Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #40 : nedelja, 18.01.2009 : 12:09:37 »

Pozdravljeni, tokrat se javljam jaz, gazdarica od Pie  Smiley. Moram povedat, da se je naši babnci včeraj, po več kot dveh letih, čist obrnilo in da še zdaj ne morem verjeti. Do sedaj so bile štenge v zgornje prostore bav bav in če je bila kdaj sila je Pia sicer prilezla gor ampak dol je pa nisi spravil saj se stopnicam niti približat ni hotela, hodila je sem in tja po krempljih, sopla... dokler je ni Damjan odnesel dol. Drugih prostorov, ki so tudi zgoraj se je bala... in jih do včeraj sploh ni videla ker jo na silo nismo spravljali v njih samo zato, da bi jih pač videla. No, včeraj je spet prišla gor in ko je bilo treba dol sem samo rekla pridi in je šla kot da je to že celo življenje počela  Shocked in vsakič, ko sem šla gor ali dol je caplala za mano, prečekirala je vse prostore, prišla do spalnice in bumf na posteljo... res ne morem verjeti spremembi dobesedno čez noč. Tudi spala je na kavču v zgorjih prostorih do jutra, ko je kar naenkrat prišla v spalnico in se spravila k nama na posteljo, ubogi mački sta čepeli na oknski polici,  in tumasto  gledali kaj se zdaj to dogaja  Roll Eyes Res je zanimivo, ko misliš, da imaš psico dve leti in je takšena kot je, se sprijazniš, da se stopnic boji itd... ona pa od včeraj leta gor in dol, sem in tja kot bi to počela že ves čas odkar je pri nas.  Smiley

P.S.
Smetka, mislim da bomo s tem rešili tudi problem lulanja, smo že davno naredili teste in ni vnetje, ni inkontinenca ampak ene vrste protestiranje ... bomo videli  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #41 : nedelja, 18.01.2009 : 14:36:35 »

ja čestitam, Pia!  Cheesy  btw - štenge so fajne za nožne mišice; sej nočeš, frajla kot si, met mlahavih stegen, kenede? Wink Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #42 : nedelja, 18.01.2009 : 21:05:52 »

Kuuul Cheesy Cheesy Cheesy

Mogoče je pa povezano s tem, da se je zadnjič lahko po doooooolgem času spet igrala z Majem Tongue Tongue Tongue terapija pa to Grin joke Wink Sem ful vesela za vas Cheesy
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #43 : nedelja, 18.01.2009 : 22:03:44 »

Ja, tele stopnice. Pri nas Bobi ne gre nikoli v kletne prostore in je o prežeči nevarnosti tam povedal tudi Kiki. Tako da tudi ona ni šla celo leto dol. Potem se je pa kar na lepem skorajžila in vidim, da Bobi zadnje čase že daje tačko na prvo stopnico. Bogve kaj se jim dogaja v možganih okrog teh stopnic. Sem vesela za Pio, da je premagala strah. LP
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #44 : nedelja, 15.02.2009 : 12:40:08 »

Takole je... sem vesela, da je Bobi pri hiši ker imam družbo ampak me pa mal moti ker so se danes začeli menit, da je bolj priden kot jaz, da bolj uboga na ukaz sem... ja pa ja de, jaz imam diplomo, un je pa ketnar brez šole  Huh No, mogoče res bolj uboga sam jaz tega nisem videla ker na travniku so men bolj pomembne mišje luknje kot priboljški al pa moji ljudje, ki krilijo in vzdihujejo kak priden je Bobi  Roll Eyes


Na sprehodu z Bobijem
http://www.moj-album.com/slike/6278959/C5zN5ayz5nIKccEn.v.jpg

Po sprehodu..
http://www.moj-album.com/slike/6278959/m9yirdMI6FwgkxBr.v.jpg

Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčici Pia & Pearl, sestrici Sari & Rena ter mamina psička Miša
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines