mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 09:11:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Greyhound
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Greyhound  (Prebrano 24733 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #30 : ponedeljek, 18.09.2006 : 20:15:14 »

joj, kako sem vesela teh slikc Grin Erik super si!!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #31 : ponedeljek, 18.09.2006 : 20:28:56 »

Echo, svaka čast!  Cheesy
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #32 : sreda, 20.09.2006 : 10:42:18 »

Še enkrat čestitke za uspešno akcijo Cheesy Cheesy Cheesy
Na vaši strani sem prebrala, da je Daisy prišla na primorski konec Roll Eyes Če je lastnica zainteresirala za dirkanje , socializacijo in druženje z whippetkom naj se javi.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 20.09.2006 : 11:15:06 »

Krasne novičke  Cheesy Pohvala ekipi POMOČ HRTOM.org in vsem udeleženim kot tudi posvojiteljem in še Iuni enega velikega  Kiss od mojega Maja  Wink
Logiran

Echo
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #34 : sreda, 20.09.2006 : 11:56:41 »

Še enkrat čestitke za uspešno akcijo Cheesy Cheesy Cheesy
Na vaši strani sem prebrala, da je Daisy prišla na primorski konec Roll Eyes Če je lastnica zainteresirala za dirkanje , socializacijo in druženje z whippetkom naj se javi.


Spacewalk, predlagam da pošljete email na: posvojitev.hrta@gmail.com! Pa ga bom posredoval Kiti, ki je lastnica greyhoundice Daisy... Morda bi bilo tako najlažje. Smiley

Sicer pa bodo kmalu prišli v nove domove že naslednji greyhoundi - bom obveščal o novicah!
Hvala vsem za lepe besede!  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Logiran
Echo
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #35 : sreda, 20.09.2006 : 11:58:55 »

Krasne novičke  Cheesy Pohvala ekipi POMOČ HRTOM.org in vsem udeleženim kot tudi posvojiteljem in še Iuni enega velikega  Kiss od mojega Maja  Wink

+ Iuno ravno prejela Kiss od Maja. In vrača udarec Kiss
 Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #36 : sreda, 20.09.2006 : 14:22:42 »

Bravo!

lp,
Diana
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #37 : četrtek, 05.10.2006 : 20:49:08 »

Echo, kako se kaj imata Daisy in Nikita v novih domekih? Vem, da super po tem kaj sta preživela ampak vseeno vprašam, da izvemo iz prve roke  Wink
Logiran
Echo
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #38 : sobota, 07.10.2006 : 19:13:32 »

Nikita (prej Commando) in Aš (prej Daisy) se imata lepo!! Mislim, da sta se oba že dodobra spoznala vsak s svojim okoljem ter se izjemno navezala na svoji novi družini oziroma lastnike. Oba sta zelo zvedava, vsekakor hitra v teku (tudi že za kakšno potepuško mačko sta stekla...) in najbrž navdušena nad življenskim preobratom!  Smiley Smiley Smiley

Trudim oziroma trudimo se iskati dobre lastnike za "odslužene" hrte, zato upam, da tudi v prihodnje ne bo razočaranj! 15. oktobra v Sloveniji dobi nove domove še 6 greyhoundov, kmalu zatem pa še... Še ne povem Roll Eyes Wink. Ob svojem času!!!
Logiran
Echo
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #39 : torek, 19.12.2006 : 00:14:07 »

V nekaj mesecih smo tisti, ki se ukvarjamo s pomočjo greyhoundom in galgom, uspeli poskrbeti za kar nekaj posvojitev teh hrtolinov na področju Slovenije. Glede na majhnost naše države, je številka 15 razmeroma kar visoka (13 greyhoundov & 2 galga)... In ker na veliko presenečenje interes po pomoči obstaja, se je naša ekipa nekoliko povečala in si za prihodnje leto zastavila kar nekaj nalog, ki bodo pripomogle k reševanju teh ubogih hrtjih duš...


Žal pa se vsake toliko zgodi, da kakšen posvojenec pri svojih posvojiteljih ne najde prave sreče, zato je le-temu potrebno poiskati nov dom.
Ravno v tem trenutku je to greyhound z imenom DOONA, katerega profil si lahko ogledate TUKAJ. Hrtek s čudovito osebnostjo išče svoj dom, v teh dneh pa začasno dela družbo našemu hrtolinu in njegovi pikčasti polovici! Wink




Nekaj njegovih "svežih" fotografij prilagam tu. Za več informacij glede Doone pa se lahko oglasite na: posvojitev.hrta@gmail.com.

http://www.freewebs.com/shramba/doona1s.jpg

http://www.freewebs.com/shramba/doona2s.jpg

http://www.freewebs.com/shramba/doona-na-dezju2.jpg
Logiran
Echo
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #40 : nedelja, 04.02.2007 : 19:58:40 »

Lep pozdrav vsem skupaj!  Wink


Ker je bil portal MojPes.net prvi, ki je lansko poletje objavil obvestila glede reševanja problematike hrtov, se mi zdi smotrno, da sporočim sledečo informacijo...

V sodelovanju z organizacijami PAWS, El Arca de Noe & Adozioni Levrieri smo podpisani pod imenom POMOČ HRTOM.org v lanskem letu uspeli na področju Slovenije nove domove poiskati 15 hrtom (med njimi tudi zgoraj omenjenemu "črnuhku").
To je pozitivna številka glede na majhnost Slovenije in dejstvo, da so hrti zelo specifični psi. Poleg tega je ključen podatek, da smo se resneje lotili reševanja problematike sredi poletja 2006 - šele od konca julija lani namreč obstaja naša spletna stran. Ker vsaka stvar raste in se razvija, ravno v teh dneh tudi mi pripravljamo novo spletno mesto. Na naslovu www.pomochrtom.org bo kmalu stalo le-to (vse dotlej pa so prav tako iz tega spletnega naslova na voljo vsebine obstoječe strani).


Seveda pri številki 15 nismo obstali ter zaspali na lovorikah, pač pa v tem trenutku že čakamo na prihod šestih španskih hrtov (galgo espagnol) v februarju, ki jih nove družine že nestrpno pričakujejo. Poleg njih pa mislimo tudi že na nekaj greyhoundov in galgov, ki bodo Slovenijo pričeli spoznavati pomladi...

Še za konec... Hvala MojPes.net-u, ki nam je prvi pomagal pričeti širiti vest o ubgih hrtjih dušah ter nas posredno opogumil snovati prve korake!!  Roll Eyes
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #41 : ponedeljek, 05.02.2007 : 08:44:34 »

Je crni greyhound po imenu Woody, zdaj Wiliem, ki zivi na Ceskem skupaj s celim tropom yorkijev in afganistancem, tudi vase "maslo"? Wink lp
Logiran

Tafi
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #42 : ponedeljek, 05.02.2007 : 15:54:14 »

Ja, tudi Williem je njihovo "maslo" Wink
Logiran
Echo
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #43 : ponedeljek, 05.02.2007 : 16:34:41 »

Tako je!
Williem po svoji kar precej "delavni in uspešni" karieri uživa pri Lucie na Češkem. Njegovo posvojiteljico je problematika greyhoundov in galgov tako privabila, da se je odločila zasnovati ekipo za pomoč hrtom tudi v Republiki Češki & odpreti nova vrata ter s tem rešiti nekaj deset hrtov letno. Sodelovali bodo z nami in italijansko ekipo ter tako tudi z organizacijama PAWS in El Arca de Noe.
 Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #44 : ponedeljek, 05.02.2007 : 17:19:53 »

No, se mi je zdelo, da je "vas". Redno spremljam njegovo napredovanje na hrvaskem forumu in sem ful vesela, da ga je Lucie dobila v roke.  Smiley Hvala vsem, ki se trudite za te reveze. lp
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Greyhound
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines