mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:47:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Strašna Kiana se spet javlja
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Strašna Kiana se spet javlja  (Prebrano 4363 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« : sreda, 19.03.2008 : 13:57:35 »

Koncno sem prisla do racunalnika! Svasta! Te moje babe nonstop visijo za njimi, ena igrice igra, ena musko loada, ena kokr neki sluzi dinarcke za moje igracke... Kr neki!

No, danes praznujem drugo obletnico v svojem domeku, zato sem si, ker sem pac velepomembna in nasploh najvecja princeska, kar jih je kdaj bilo, odprla kar svojo temo.

Imam se super, sem naucila svoje babe, da me morajo nonstop crkljat (so kar ucljive, kar se tega tice, moram ob priliki napisat knjigo z naslovom "Solanje pasjih mam"), mi kuhat dobro papico, ce pa so ze briketi na jedilniku, mi jih morajo postreci na kavcu oziroma postelji, se nic bunit, ko kaj unicim, ampak mi preprosto kupiti se kaksno unicljivo igracko/posteljo/blazino/karkoli pac uspem razcetverit, za ven me morajo oblacit v moje super stylish plascke in pulovercke, kadar izrecno zelim, mi nadenejo rutko... So kar pridne, res.

Tudi sestrica Luna, ki je petkrat tezja od mene, me uboga, se posebej, kadar kaj zanimivega zvecim in rencim in se bunim sto na uro. Ampak njo moram se zdresirat. Mi je nekaj mesecev nazaj uspicila taksno lumparijo, da sem se zdaj ljubosumna. Namrec, moja Luna (MOJA!!!) je domov privlekla macko. Halo?? Pa saj sem jaz mamina mucka, no! In tako sem zdaj "the middle child", kot bi rekli Amerikanci. Kar pomeni, da sem ljubosumna, priznam. Kako lahko meni ukradejo tezko priborjeno pozornost in jo namenijo mucki? Saj se ze jaz igram z njo, a ji to ni dovolj? Poleg tega se moram zelo namuciti, da uspem tej nasi Rubiki ukrast kaksno igracko (se ta sok, ta hudic ima svoje igracke, ki jih sploh ne unicuje, ampak igra fuzbal z njimi), potem pa mi jih vzamejo. In ko koncno uspem kaj njenega unicit, moram v svojo (SVOJO!!!) trgovino po nove miske zanjo. Ampak je pa luskana, priznam, ko mi da buc. Samo tistega predenja ne zastopim, ce jaz rencim, slisim takoj: "Kiana, ne!", ta babura pa to nonstop pocne.

Me pa nekaj s solo matrajo. Madona, mrzlo sto na uro, jaz pa naj bi se odzivala na neke "sedi" in "prostor" in podobne oslarije. Ja halo, da me bo v rito zeblo?? Jaz rabim soncka in poletje in rozice za vohat, ne pa mrzle travice. Pa saj diplomo sem ze dobila, zakaj moram se vedno hodit? Saj mi lahko doma napisejo magisterij, ker tako pridno unicujem igracke! Saj jih ne bi imeli kam dajati, ce ne bi bilo mene! Sem po naravi minimalistka, in ce ne mislijo zacet pospravljat svoje navlake (ena je sploh brezupen primerek), bom ze jaz poskrbela za to. Simpl Smiley

Okej, zdaj se moram pa spokat s kompa, ker hoce baje ena baba nekaj prevest do konca, pa pravi, da moja anglescina ni dost dobra... se bom jaz ze s svojim anglesko-govorecim frendom in obozevalcem pomenila o tem, bo se videla!

Nekaj mojih fotk in fotk mojih usekanih sestric je na linku pod podpisom, za ostale bom pa ze enkrat zahtevala, da jih dodajo tja.

Pozdravcek vsem, in milijon  Kiss -otov v Horjul. 

Kiana the Demolition Lapdog  Wink  Roll Eyes
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1 : sreda, 19.03.2008 : 14:26:45 »

Eh boga Kiančka...kaj ti jje tega treba bilo  Smiley
Culco na rame in iskat kokga primernejšega za zadovoljitev vseh tvojih želja Wink
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #2 : sreda, 19.03.2008 : 14:27:22 »

Ko bi jaz še tipkat znala Undecided

Legenda:

jje = je
kokga = koga

Lp
Pika
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #3 : sreda, 19.03.2008 : 18:47:49 »

LuncaKiančka, čestitke za novo mačjo članico. Cheesy Fotke so super, ampak tale je pa čez vse. Kiana, tebe sem spoznala pred nekaj časa in si res luštkana mini gospodičnica, Kiss pa imaš tudi zelo lepo pasjo sestrico. Cool
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #4 : četrtek, 20.03.2008 : 21:22:08 »

Heh, smo sle danes po nagrado, ker jih ze dve leti prenasam, pa sva z Luno dobili vsaka novo igracko... Seveda sem jaz zvita in sem si takoj, ko sva bili 5 minut sami, priborila Lunino igracko in iz nje potegnila ves filc  Cheesy A sploh kje obstaja se tako vesten in zanesljiv pes, kot sem jaz?  Roll Eyes Btw, moja igracka je se cela  Wink 

Pozdravcki,

Kianci  Kiss





Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : petek, 21.03.2008 : 22:21:08 »

A sploh kje obstaja se tako vesten in zanesljiv pes, kot sem jaz?  Roll Eyes

Obstajajo  Roll Eyes. Tule jih je vse polno  Tongue.
Logiran

luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #6 : petek, 20.03.2009 : 14:12:31 »

Hm, hja... Smetka, heeeeeeeeeeeelp!!!

Mislim, sej ne vem, kako nej tole napisem... Mi se gremo nek nov rezim tuki in moram bit PRIDNA!!! Kr neki!  Angry Jaz, taprav pes, protestiram!

Takle mamo... Nekega lepega vecera sem se crkljala z Lunino sefico, pa pride Luna zraven in se ji dobrika in maha z repom in daje tacke in je skratka vsa sladka, tako da sem cist znorela in jo prebutala! Halo! Sej sem bila jaz na visji poziciji, kaj ma ona tam zraven za pocet? Tok sem skocila vanjo in jo zacela grist, da zase ni vedla! Bo ona ze vidla, kaj se to prav, zraven stulit! Ampak ta hudic ma toooook dlake, da sem jo sam pretirano poslinila, sama pa fasala eno luknjico skoz kozo... Za znort... Ampak to se ni vse (itak, kej tazga se res lohk sam men zgodi). Pridem k veterinarju pa se moji zdravnici zdi nekam sumljivo, da mam sam eno luknjico (halo, kok je pa hotla, da jih mam?), in me pobrije, da me je zeblo ko psa se en mesec pol... No, ko sem bla pa pobrita, so me pa razkrinkal, da sem bla sama tok storasta al smotana (nic lepega, v glavnem), da sem uspela modelki direkt na zob prletet. Svasta!

Pol se je pa zacel... Hodila sem k vetu vsak drug dan in nisem smela k Lunci moji zlati lubici dva tedna  Sad Zunaj je bil sneg, jaz oblecena ko Eskim, pa nisem smela divjat, da se ne bi prehladila, ko sem bila napol pobrita! Ko pa pridem nazaj k Luni, pa babe cist znorijo, ceprav me ma Luna se vedno rada. Kr en nov rezim! Papat morava loceno, vsaka v svoji sobi  Lips Sealed Nobenga speganja drugi v skledo, nobenga menjavanja skled, nic! Rencanja ni. Sploh. Ne ena ne druga. Kavc sva si morali priborit na novo!!! O kaki cloveski postelji neki cajta sploh ni blo govora! Ce se sam grdo pogledava, kadar bi obe imeli isto igracko, morava vsaka v svojo sobo, igracka gre pa pa-pa za tacajt. Na sprehodu je treba lepo hodit. Ce hocem vlect, me da Lunina mat v poleg in moram lepo hodit (sem se sama presenecena, da to dejansko znam). In zdej se jaz temu upiram. Itak, Luna, izdajalka, se je takoj vdala v usodo in uboga kot kak kuza, namest da bi skupi z mano nacrtovala en tak taprav punt.

Drgac pa itak nic dobrega z mojega stalisca. Ker je Luna fasala neko alergijo, ni vec priboljskov (oziroma na skrivaj kdaj kaj dobim, ce Lune ni zraven, pa ce sem res pridna). Dobila sem hisko z vrtom, ampak men to ni nic vsec, ker je zunaj mrzlo, tako da cepim od radiatorju in se grejem, rozice nej pa kar Luna sadi z babami, ce je tako labilna.  Roll Eyes Sicer so sprehodi res kul (sem sposobna tud 4 ure skupi hodit v hrib in ne met musklfibra - za razliko od nekaterih clovekov  Roll Eyes ), ampak kaj, ko moram bit pridna.

Joj, prejoj, tuki mate, pa si poglejte, kok je men hudo v lajfu http://luncica.moj-album.com/

Smetka moja, na enga  Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #7 : petek, 20.03.2009 : 19:52:28 »

Kianči, tuki Smetka in Lana, lubica, sva veseli, da se javljaš, ampak sva tut fuuuuuuul na tvoji strani (to šefici povej, jasno?), da tko pač ne gre - pa ne moreš, n, nenehno ubogat.Pa kakšno pasje življenje je to, naj en pove ...
Tvoji 2 Smeti in Lani
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #8 : petek, 20.03.2009 : 20:22:47 »

O, punci moji!  Kiss Kako sta?

Sem vedla, da me bo kdo razumel (sem tud brala, kaj vse se vama dogaja - una z mlekom pa s piskotki je sploh kruta  Angry )... A gremo strajkat pred parlament? A? A? Sta za? Jaz znam ful naglas lajat (pa mjavkat), ni hudic, da nas ne bi slisal vsi!
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #9 : petek, 19.03.2010 : 21:57:07 »

Spet tuki jaz!

Mam dons spet obletnico (ze 4. po vrsti) in cakam darila in nagrade (najraje imam seveda oblacila - prava dama, kaj pa)!  Evil

Raje vam ne povem, kako so mi babe preprecile napadanje Lune (samo glavna sem hotela biti, prisezem  stop ) - sem spokala kufre (res nisem vedela, da imam toliko cunj in igrac) in sla nazaj v Ljubljano k Ruby, ki je postala cela sefica. Luna je bila rahlo depresivna, jaz sem bila skregana s svetom, ampak nekako sem se sprijaznila z dejstvom, da imam zdaj samo macjo sestrico, ki je bolj pasja kot vsi psi, kar jih poznam, da moram bit pridna in podobne bedarije ...

Grem cakat darila, ce mi rata, dobite tri fotkice mojega visocanstva, ce ne, pa pac ne  Roll Eyes

 Kiss  Kiss gor na hribcek!

[attachment deleted by admin]
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #10 : petek, 19.03.2010 : 22:17:48 »

Lepa si,prava princeska....sam Luna je tudi veš.... Wink
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Strašna Kiana se spet javlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines