mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 21:50:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samojedka Bela
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samojedka Bela  (Prebrano 16324 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bučko86
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #45 : torek, 16.06.2009 : 14:34:49 »

Lep pozdrav!

Naša Bela je zelo rada na prostem. Ker imamo celo parcelo ograjeno, to ni problem, tako, da je na tekočem kdaj pride poštar, kdaj bodo vsi izpuščeni psi prišli mimo vohat , da bo lahko vse oblajala. Rada lovi tudi čebelice in ose, no in ena ji je v nedeljo vrnila in jo pičila v jezik.
Kakšen strah! Kar naenkrat je pritekla v hišo, se začela slinit in težko dihat. Potem hitro akcija, klicat veterinarja, ki je bil ravno v tem času zaseden, tudi z eno podobno zadevo.(zanimivo, da se morajo take nezgode zgoditi ravno na nedeljo.) Pa je le prišel in potem je bilo vse v redu.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #46 : torek, 16.06.2009 : 14:44:52 »

Uf, poznam tole lovljenje čebel, os in celo sršenov  Shocked tudi moj Bučko jih tako rad lovi, in mi je tole, kar si opisala prava nočna mora. No, samo da se je rešilo v redu, in da je veterinar prišel, si predstavljam vaš strah. Bela, bodi pridna in ne delaj več tega, no  Wink Kiss
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #47 : četrtek, 18.06.2009 : 07:42:09 »

Tudi Alba lovi seršene in me je tega zelo strah.
Logiran
bučko86
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #48 : nedelja, 07.03.2010 : 16:44:30 »

Javlja se vam Bela s primorskega konca. Te dni je minilo dve leti odkar je pri nas. In kaj vsega se je v tem času zgodilo. Imamo se fajn, potepamo se naokrog, malo po dolinah, malo po hribih, poleti ob rečnih bregovih, kjer se hladimo in mimogrede se zaletimo v kakšno raco. Po novem se naša mačka nič več ne boji Bele in obratno, ampak sta celo skupaj. Ravno tako se tudi sosedovega "Joškota" (muca) ne boji več. Drugače pa je to ena lepa , prijazna in zelo crkljiva psička, ki se ob vsaki priliki vrže na tla in čaka, da jo čohaš. Še vedno je zelo velika prijateljica s sosedovim kužkom Spinom, ostalih psov, posebno pa psic ne mara. No naj povem, da je Spin postal naš stalni spremljevalec na sprehodih, tako, da se morajo sedaj njegovi lastniki prilagajat našim sprehodom in nam delat družbo. Aja, še nekaj, tudi mi smo letos imeli sneg. Prilagam nekaj slikic, ker sem opazila, da so prejšnje kar nekam izginile, oz. so se pojavile kar ene meni neznane slike.


http://www.shrani.si/f/34/3m/4JLIj0CF/12.jpg

Bela pri sosedih, zraven leži "Joško"

http://www.shrani.si/f/3j/pL/2BS0nLsi/13.jpg

Sneg mi je zelo všeč

http://www.shrani.si/f/e/Tn/17fTRn5P/14.jpg

Kost je moja.

Lepe pozdrave, se javimo še kaj.


Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #49 : nedelja, 07.03.2010 : 17:16:04 »

Zdravo Bela in tvoji!

Jaz se te še spomnim, ti pa mene ne! Vesela sem, da si našla tak super dom!

Imejte se radi še naprej!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #50 : ponedeljek, 08.03.2010 : 09:06:47 »

O, Bela lepotička, pa si tudi ti dočakala sneg  Smiley ti ga privoščim. Lepa si pa še bolj, kot si bila  Kiss lep pozdrav vsem tvojim, ki tako lepo skrbijo zate  Smiley
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #51 : ponedeljek, 08.03.2010 : 10:24:05 »

Vau, kakšen kožuh.!
Logiran
bučko86
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #52 : ponedeljek, 08.03.2010 : 10:52:58 »

Ja, Bela ima res kožuh kot je treba , ki potrebuje redno krtačenje. No in to opravilo je pri Beli pravi podvig. Seveda ji je všeč božanje in krtačenje, toda tako bolj nežno. Če je kje kaj zafecljano, hitro protestira. Rada se tudi valja po tleh, če je to sneg ali pa trava je kar v redu, drugače pa , si lahko kar predstavljate. Sicer ko je toplo, ni problema, ker je zelo rada v vodi, pozimi pa jo ne kopamo. Jo povaljmo po snegu. "D"

Vis in nox, seveda se vas spomnimo ( Belina frizerka?), Branka hvala za pozdrave, vračamo.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #53 : ponedeljek, 08.03.2010 : 11:57:23 »

V bistvu taksi do frizerja! Wink
Logiran
bučko86
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #54 : četrtek, 03.03.2011 : 12:06:30 »

Lep pozdrav!

Bela je že tretje leto pri nas in še vedno uživa v primorski burji, ki ji ne pride do živega, tudi včeraj smo normalno opravili sprehod.

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #55 : četrtek, 03.03.2011 : 18:36:23 »

Za Belo nekako razumem, samo, kako ste se pa vi držali v primorskem pišu ? 
Logiran
bučko86
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #56 : petek, 04.03.2011 : 10:12:32 »

smo se dobro oblekli, Bela je vlekla, pa je šlo.
Logiran
bučko86
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #57 : nedelja, 04.03.2012 : 17:00:41 »

Pozdravljeni!

Bela je že četrto leto pri nas, živa in zdrava.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #58 : ponedeljek, 05.03.2012 : 09:11:20 »

 Kiss Kiss Bela, samo tako naprej!  ljubezen
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samojedka Bela
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines