mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:34:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim  (Prebrano 106716 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #180 : petek, 19.12.2008 : 09:02:23 »

Danes od alexx prevzela koledarja ... lepa sta  Cheesy
Buča, zakaj se pa ne predstaviš tako, da bi vsaj vedela kdo si?!?  Angry  Wink


Vidka, žal v Ljubljani ni "uradnega" mesta za nakup Žverca koledarjev, lahko pa ga dobiš pri meni...
Sem v službi za Bežigradom - tel 040 705 405.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #181 : petek, 19.12.2008 : 09:33:49 »

Alexx, a prideš danes na žurko? Jutri v šolo verjetno ne, če boste imele stojnico v Škofji loki? Se spomniš mogoče, "moji" Žvercini certifikati za koledarje ... Sicer pa je drug teden še čas.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #182 : petek, 19.12.2008 : 10:09:37 »

Danes bom s seboj na žurko v Domžale  prinesla tudi koledarje. Če bi ga katera želela, naj me pocuka za rokav.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #183 : petek, 19.12.2008 : 10:14:37 »

Alexx, a prideš danes na žurko? Jutri v šolo verjetno ne, če boste imele stojnico v Škofji loki? Se spomniš mogoče, "moji" Žvercini certifikati za koledarje ... Sicer pa je drug teden še čas.
Ne boš verjela, ampak VSAK dan mislim nate!  sram
V šoli imamo pa počitnice! Na žurko me žal ne bo, bo pa Zmago... Te pokličem, pa se vse zmeniva. 
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #184 : petek, 19.12.2008 : 20:59:46 »

Žverce smo pripravile še nekaj:
Citat
Pri Žverci so na voljo novi, ultra fensi božični kickerji!!  Cheesy  Še lepši, še boljši in še bolj dišeči!! Narejeni iz uvoženega blaga (UK), filani z doma pridelano BIO mačjo meto, ki jo je Monka vzgojila iz uvoženega BIO semena (Nemčija). In seveda- zašiti z ljubeznijo in uspešno preizkušeni na slovenskih mačkih!!  Smiley

http://www.zverca.si/obvestila/315-novo-na-voljo-nove-boine-blazinice-za-brcanje-z-majo-meto.html

Žverca international   Cool


Hkrati pa smo začele tudi s proizvodnjo bolj dodelanih odejic z mačjo meto...  Cool

http://www.zverca.si/obvestila/303-na-voljo-nove-odejice-z-majo-meto.html

Naročila preko info@zverca.si in na stojnicah v Škofji Loki.




[attachment deleted by admin]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #185 : petek, 19.12.2008 : 22:26:14 »

Pri nas imamo že par dni eno novo odejico z meto, taka modra je z rdečimi srčki. Meni je lepa in krasna, uživam jo gledat. Gospa se pa ne zmenijo zanjo, ker imajo bistveno rajši tisto starejšo, rdečo - to je prevelika ljubezen in sto novih odejic je ne more nadomestit  Kiss Kiss

Ampak tile novi kickerji so takoooo fensi, da bi še jaz zase enega imela  Cheesy
Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #186 : sobota, 20.12.2008 : 11:43:11 »

Lahko bi nagruntale kak kickerček v človeški velikosti, da se ga fajn oprimeš in ga lahko dobro nabrcaš...Cats, saj si tko mislila, a ne?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #187 : sobota, 20.12.2008 : 11:51:45 »

Ne vem, ne vem, moram mačka ratat al pa mačko dobit  Roll Eyes Tole je res ful fancy Cheesy
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #188 : sobota, 20.12.2008 : 11:57:20 »

Uuu, tile kickerji so pa tako lepi, da sem morala enega naročit. Cheesy Se že veselim pošiljke.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #189 : sobota, 20.12.2008 : 15:19:08 »

Buča, zakaj se pa ne predstaviš tako, da bi vsaj vedela kdo si?!?  Angry  Wink

Paaardon, da se nisem uradno predstavila  Wink Pa še enkrat hvala za dostavo do LJ Smiley

Tile kikrčki so pa tako fensi, da naročim še enega takoj, ko bodo novi honorarji, tako.
Začasniki so vedno čisto navdušeni, če jih lahko cefrajo in se spotikajo čez njih  Cheesy
Ne jih vseh razprodat prej, no  Tongue

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #190 : sobota, 20.12.2008 : 17:25:56 »

Lahko bi nagruntale kak kickerček v človeški velikosti, da se ga fajn oprimeš in ga lahko dobro nabrcaš...Cats, saj si tko mislila, a ne?

Madoniš, Lucija, to sploh ni slaba ideja... prec dva naročim! Cheesy Cheesy
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #191 : nedelja, 21.12.2008 : 17:49:28 »

Najlepša hvala vsem, ki ste nas včeraj obiskali na stojnici. Vesele smo bile vašega obiska Smiley

Lepo vabljeni, da se nam na stojnici na Mestnem trgu v Škofji Loki pridružite tudi naslednjo soboto, 27.12. od 9. do 13. ure. Tudi tokrat bodo na voljo koledarji z mačjimi in pasjimi motivi, obeski za ključe z živalskimi motivi, odejice in blazinice z mačjo meto (tudi v novi bio izvedbi), magnetki z živalskimi motivi, novoletne čestitke, ter čudovite tablice, ki se obesijo na steno.
Vabljeni!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #192 : nedelja, 21.12.2008 : 20:28:43 »

eno od tablic za na steno sem danes jst odnesla domov (mi jo bo dedek mraz prnesu pod smrekco - ja no, mal mu pomagam, dediju sivemu Wink...)- toooolk je lušna, da sem se na prvi pogled zaljubila vanjo. Cheesy
Zmagica, najlepša hvala! Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #193 : nedelja, 21.12.2008 : 21:13:51 »

Ena fletna muca na mali rjavi tablici je šla pa z mano domov Cheesy Tiste ta fensi muce na velikih tablicah so mi pa žal pokupili preden sem se odločila katero bi Sad
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #194 : petek, 26.12.2008 : 11:33:53 »

Vsem našim prijateljem, sponzorjem, donatorjem, posvojiteljem živali in ostalim ljubiteljem živali želimo vesel in miren Božič ter seveda vse dobro v prihajajočem letu 2009!

Ob tej priložnosti se vam iz srca zahvaljujemo za vsa vaša velikodušna dejanja, donacije in nakupe, ki nam omogočajo naše delo in nas držijo pokonci tudi takrat, ko nam je najtežje in najbolj hudo. Ko se oziramo nazaj, lahko rečemo, da je bilo leto 2008 več kot uspešno, saj smo (kljub številnim zelo težkim trenutkom) uspeli mnogim nesrečnim zgodbam zavrženih živali zapisati srečne konce.

Vsem živalicam pa v novem letu želimo čim več odgovornih skrbnikov in dobrih posvojiteljev za vse zavržene živali.
 

Veliko dobrih dejanj v letu 2009 vam želi vaša Žverca.

Razkrivam: Spodnja slika je decembrska na našem mačjem koledarju. Tako mačji kot pasji koledarji so še na voljo Wink


[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines