mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:55:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim  (Prebrano 106719 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #210 : ponedeljek, 23.03.2009 : 21:10:03 »

~Žverce predstavljamo nove izdelke!~
Na voljo so nove majčke!
Ženske telirane majčke, velikosti S-XXL. Cena majčke je 15 evrov, izkupiček od majčk gre v celoti za oskrbo naših varovancev.

Predstavljamo pa tudi nalepke!
Kako jih uporabiti? Nalepite jih lahko na vaš transportni boks, zvezek, avto,... Lahko so lep okras, hkrati pa boste pokazali, da vam ni vseeno.
Na voljo je nalepka s tačko (5,5 x 5,5 cm) ter nalepka s tačko in našim logom (5,5 x 16 cm). Cena male nalepke je 1 evro, cena večje pa 2,5 evra. Izkupiček od prodanih nalepk gre v celoti za oskrbo naših varovancev.
Primer uporabe nalepk:


Majčke in nalepke je možno prevzeti pri članih društva v Škofji Loki in Kranju.
Več informacij na: info@zverca.si

Lep pozdravček,
Žverce Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #211 : ponedeljek, 23.03.2009 : 21:27:09 »

Majčke in nalepke je možno prevzeti pri članih društva v Škofji Loki in Kranju.

Nekaj Žverc nas je tudi redno na relaciji Gorenjska - Ljubljana, tako da je ob dogovoru možen tudi prevzem v Ljubljani Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #212 : ponedeljek, 23.03.2009 : 21:28:42 »

Iiiiiiiii Cheesy Cheesy že vidim, da bomo poslovali Grin
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #213 : četrtek, 16.04.2009 : 09:29:37 »

Danes, 16.4.2009, nam je bilo na dežurni telefon sporočeno, da v naselju Podlubnik v Škofji Loki dve mlajši svetlolasi deklici zbirata prostovoljne prispevke za naše društvo. Po stanovanjih v stolpnicah (v bližini št. Podlubnik 162) sta zvonili pred 8. uro zjutraj, ljudem sta delili na roke napisane letake ter zbirali denarne prispevke. Pred stolpnicami so deklici menda čakali starejši vrstniki.



Sporočamo vam, da naše društvo NIKOLI ne zbira prostovoljnih prispevkov na tak način in da je vse skupaj potegavščina. Policija je o dogodku že obveščena in če bi kdo karkoli vedel o tem oz. bi imel točen opis otrok, naj prosim takoj obvesti policijsko postajo v Škofji Loki na telefon: 04/ 502-37-00.


Hvala.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #214 : četrtek, 16.04.2009 : 09:54:45 »

omg, svašta... Angry Shocked
Po moje bi blo fajn dat še kakšno obvestilo o temle v druge medije, da ljudje ne bi nasedali, kaj pravte?
Pišuka, ljudska domišljija pa res nima meja! Angry Angry
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #215 : četrtek, 16.04.2009 : 10:07:58 »

smo dali obvestilo na radio Sora.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #216 : četrtek, 16.04.2009 : 10:25:49 »

Slavi, poslala sem vam ZS Wink.
Logiran
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #217 : četrtek, 16.04.2009 : 11:25:03 »

Bom jaz obvestila še osnovno šolo v Podlubniku.
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #218 : četrtek, 16.04.2009 : 12:09:07 »

Slavi, poslala sem vam ZS Wink.

Smo upoštevali nasvet. Hvala Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #219 : sreda, 06.05.2009 : 11:41:04 »

A bi ve žverce razmislile o izdelavi malo, micen mal, majčken večjih odejic, povštrčkov Grin  Roll Eyes Cheesy



Pliz!? Grin
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #220 : sreda, 06.05.2009 : 11:52:17 »

 Grin Grin Grin
Punce, kok ste pa ve ˝not user friendly˝ - pa poglejte no tega ubogega mačka Shocked
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #221 : četrtek, 28.05.2009 : 14:46:25 »

Pomlad je tu....  in z njo, tako kot vsako leto, številna nezaželena legla pasjih in mačjih mladičev. In seveda posledično tudi številne zavržene živali, ki se jih neodgovorni ljudje znebijo na različne načine... Redki imajo tako srečo, da ne poginejo pod avtomobilskimi kolesi, utonejo v vodi ali umrejo od lakote sredi gozda.

V Društvu Žverca se ne pretvarjamo, da se to ne dogaja. Ne izgovarjamo se, da je tako že od nekdaj, da bo tako vedno in da nič ne moremo storiti, da bi situacijo spremenili. Ne tolažimo se, da bo pomagal kdo drug. Ne izgubljamo časa s točenjem solz nad tistimi, ki so nesrečno končali lansko leto ali leto pred tem. Zanje je žal že prepozno, njim ne moremo več pomagati. Pomagamo lahko tistim, ki potrebujejo pomoč ZDAJ. Takih je veliko, še več jih bo v prihodnjih mesecih. Pomagamo jim pa lahko le tako, da zanje dejansko tudi nekaj storimo. Prepričani smo, da se situacija spreminja, da gre počasi na bolje. Še bolj trdno smo prepričani, da je pomembno in vredno pomoči prav vsako življenje, ki počasi ugaša na samotnem kraju zaradi človeške ignorance, neodgovornosti in lenobe. Velikokrat je treba le malo vloženega truda in časa, da živali rešimo življenje. Včasih, čeprav redko, je dovolj le telefonski klic. Velikokrat je več kot dovolj to, da najdeno žival odpeljete na najbližjo veterinarsko kliniko. Zato vas prosimo, ne zatiskajte si oči. Pomagajte. 

Zavetišče Horjul, ki pokriva občini Šk.Loka in Kranj, je že polno, saj trenutno tam na posvojitev čaka več kot X mačk in zato do nadaljnjega zaključujejo s sprejemom kogarkoli; za nujne primere bo zagotovljena nujna pomoč v skladu z zakonom, sprejem ostalih najdencev pa ni več mogoč.

Ker nas je v Žverci premalo, da bi pomagali vsem pomoči potrebnim živalicam na Gorenjskem, situacija pa je že v začetku sezone mladičev alarmantna, prosimo vse gorenjce, ki vam ni vseeno in ki bi želeli pomagati, da se nam oglasite na email info@zverca.si oz. na dežurni telefon 040-21-88-61. Hvala. 

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #222 : nedelja, 31.05.2009 : 12:25:12 »

Tukaj je poročilo o včerajšnjih dogajanjih v Škofji Loki. Le slike je treba gledat od konca proti začetku, ker sem pač smotana in ne znam drugače naštimat  sram

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #223 : ponedeljek, 01.06.2009 : 07:02:37 »

Cats, ti si največja carica na svetu!  Kiss
Hvala ti za družbo na stojnici, zabavne prigode  Grin, strahkota  Wink(midve že veva, za koga se gre - sicer je pa tudi na fotki; btw - na desce ne deluje N-Č  Angry) in sploh vse. Kiss Kiss Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #224 : ponedeljek, 01.06.2009 : 15:30:34 »

ŽVERCIN KLIC V SILI

Zaradi ogromnega števila zavrženih mačjih mladičev in zapolnjenih kapacitet zavetišča vas tokrat prosimo za zelo konkretno pomoč.

V Žverci po dogovoru z zavetiščem iščemo zainteresirane osebe, ki bi bile pripravljene ponuditi začasno namestitev mladim najdenim zapuščenim živalim. Iščemo torej zanesljive in resne ljubitelje  živali, ki bi bili v skladu s pravili društva Žverca pripravljeni pomagati pri začasnih namestitvah najdenčkov. Do porabe denarnih sredstev bo za stroške morebitnih dodatnih veterinarskih storitev v celoti poskrbelo naše društvo, po dogovoru pa pomagalo tudi pri financiranju hrane in peska. Kar potrebujete za začasno namestitev je manjši prostor, kamor se namesti najdeno žival ter nekaj vašega časa. Za kakršna koli vprašanja, nasvete in pomoč bodo ves čas na voljo naši izkušeni prostovoljci.

Vsi gorenjski ljubitelji živali, ki imate možnosti za začasno namestitev in ki se zavedate, da ljubezen do živali niso zgolj besede, se nam prosim oglasite na info@zverca.si ali na dežurni telefon 040-21-88-61.
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines