mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 01.05.2024 : 17:49:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Evrazijci - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Evrazijci - čvek  (Prebrano 40972 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #45 : sreda, 12.10.2005 : 15:37:30 »

Žal nas ni v soboto, tako da si žel predstavitve ne bomo mogli ogledati. Že nekaj časa spremljam to temo in Nina, ne boj se, čeprav nisem še nič napisala z veseljem prebiram kaj se dogaja z mladički. Kolegici je ta pasma zelo všeč. Doma ima 14 letnega mešančka, ki je zelooo podoben vašemu samčku Smiley, le da se mu je v zadnjih letih povesilo eno uho. Čeprav v njegovi krvni ni evrazijca bi lahko skoraj rekla da je pravi predstavnik pasme. Jo bom poprosila naj prilepi kakšno slikico.
Nina, s kje pa si? Kolegica je namreč zelo zainteresirana za obisk vaše psarne, saj bi rada bolje spoznala pasmo in mogoče kdaj kupila evrazijca- glede na to da je njen "evrazijec" že kar v letih. Aja, še to, mislim da imajo evrazijci vijola jezik? Njen Medo ga ima tudi Wink

Lp, Mojca
Logiran
zoro
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #46 : sreda, 12.10.2005 : 16:04:28 »

Brez zamere, toda a ti nimaš občutka, da pišeš sama sebi?

Sicer pa želim njej in vam, da bo tudi Asja dobila primeren in ljubezniv domek .

Haloooooooooo?Huh?
Ta odlomek je pa zelo zanimiv,ne vem zakaj pol obstaja ta forum Huh,nekateri mogoče nimajo časa da tudi preberejo kaj šele da kej napišejo Grin
NINA>  Ti kar piši po želji Wink ta forum bere zelo veliko ljudi,očitno nekateri ne zastopijo tega foruma Huh
Dobrodošli pred trgovino Mr.PET Wink
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #47 : četrtek, 13.10.2005 : 07:03:43 »

Se popolnoma strinjam s tabo Zoro. Če bi vsak, ki odpre forum tudi kaj napisal nebi bilo na 1547 ogledov, kot jih je bilo do sedaj na to temo 50 odgovorov. Smatram da obstajajo tako tisti, ki samo berejo in tisti, ki komaj čakajo da kaj napišejo. Ponovno vabim vse naj pridejo v soboto na predstavitev psarne in pasme, seveda pa ste vsi dobrodošli da si nas pridete ogledat tudi domov. Za evrazijca ni nujno, da ima vijolčen jezik, večina pa jih ima po čov čovu. *****
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #48 : četrtek, 13.10.2005 : 11:14:40 »

Nina, a potem pridete v Vrtojbo? Tam bova namreč s kolegico ki si vas želi spoznati Smiley. Hvala za razlago o vijoličnem jeziku.

Lp, Mojca
Logiran
zoro
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #49 : četrtek, 13.10.2005 : 11:21:52 »

Nina,mama Arabela pa naj se kar dobro spočije.Drugače pa en lep pozdrav Pečnikovim kakor tudi vam.Vrtojba vabi Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #50 : četrtek, 13.10.2005 : 11:51:44 »

V Vrtojbo pridemo sigurno. Tako da vabljeni na pogovor. V soboto nas bo pa kar nekaj. evrazijcev. Lastniki mladičkov Alama, Atosa in Ahila so potrdili da pridejo. Tako da nas bo kar nekaj. Super.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #51 : četrtek, 13.10.2005 : 12:00:53 »

Hmm.. a ni Vrtojba samo v nedeljo 20.11? Prideva na pogovor Wink.

Lp, Mojca
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #52 : četrtek, 13.10.2005 : 12:07:05 »

Mogoče prehitro odgovarjam. S soboto mislim predstavitev pasme 15.10. 2005 v Ljubljani,  v Vrtojbo pa tudi pridemo v nedeljo 20. 11. 2005 na razstavo, to sta dve čisto različni zadevi. Včasih mislim, da me prav vsi razumejo ane. Tretja možnost je obisk doma. Ni problema. Vedno si najdem čas za naši sončke.Vabljeni
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #53 : četrtek, 13.10.2005 : 12:12:48 »

aha Smiley ja sem mislila da kar naprej pišeš za razstavo, pa da pridejo vsi tejle mladički... sem pa videla da ima 5 FCI tudi specialko, tako da bomo prišli navijat Wink.

Lp, Mojca
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #54 : četrtek, 13.10.2005 : 12:21:00 »

V Vrtojbi pa bo še več evrazijcev. Italijanska vzrediteljica pride s 3 ali 4 evrazijci, tudi iz Češke pride vsaj z 2 evrazijcema, potem pa še mi in naš Alamo, mogoče še kateri od naših mladičkov. Za te vem, ker smo na vezi. Mogoče pride še kdo. Trenutno je stanje tako.   
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #55 : ponedeljek, 17.10.2005 : 07:49:20 »

Predstavitev pasme neverjetno dobro uspela. Zanimanja ogromno, proti pričakovanju. Mladički so vsi oddani, tako da sedaj spet začenjamo z razstavljanjem. Se vidimo na naslednjih razstavah.Pridemo v Vrtojbo, Zagreb in Samobor.
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #56 : ponedeljek, 17.10.2005 : 08:12:28 »

Jaz sem videla tele evrazijce. Taki cukrčki so Cheesy Najbolj mi je bil pa všeč mladiček Alamo, ker je tak bajsek- ima toliko dlake, da kar nisem mogla verjeti Cheesy Poleg tega pa so nas postregli z zeloooooooo dobrimi piškoti Wink

Lp, Urša
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #57 : četrtek, 27.10.2005 : 14:11:55 »

Hvala za pohvalo glede piškotov. So res dobri, moram pa vseeno priznati, da niso bili narejeni doma. Niti v sanjah si nisem predstavljala da bo tak odziv na predstavitev pasme. Sedaj so mladički prav na vseh koncih Slovenije. Komaj smo si odpočili od mladičkov imamo spet pestro. Obe evrazijke se gonijo, tako da sta samčka kar boga. Še dober teden, pa bo vse spet kot je bilo prej. Potem pa spet razstave. Vidimo se v Vrtojbi.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #58 : četrtek, 27.10.2005 : 14:14:31 »

Kako pa preprečite nezaželeno brejost? A jih imate v času gonitve ločeno?
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #59 : četrtek, 27.10.2005 : 14:16:48 »

So evrazijci samo oranzni, ali lahko razlicnih barv?
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Evrazijci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines