mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 16:33:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Tačiju v slovo
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tačiju v slovo  (Prebrano 3632 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« : ponedeljek, 07.04.2008 : 20:45:04 »

Tači počivaj v miru.
Nisi bil moj pes, vendar sem te vzljubila kot svojega, tudi moja dva psa sta te imela zeeelo rada. Vendar ti življenje na zemlji očitno ni bilo naklonjeno, živeti te ni pustil tvoj gospodar. Preden si zaspal za vedno, si prišel še k mojima dvema psoma, da ste se poigrali, še k meni si prišel da sem te pocartala =(. In ko je tvoj gospodar prišel po tebe, ker si jim pobegnil si ne bi mislila, da te nikoli več ne bo. Če bi vedela verjemi mi, da te ne bi privezala na povodec, ker me je tako tvoj gospodar prosil. Star si bil komaj 1 leto in si končal 'pod kroglo' svojega besnega gospodarja.
Tači mi trije te že sedaj pogrešamo. Počivaj v miru in pazi na nas Kiss Cry
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1 : ponedeljek, 07.04.2008 : 20:52:30 »

Ojoj... Ustrelil je psa? Zaradi tega ker je pobegnil?

Nasty99 žal mi je, da se je tako izteklo... nekaj podobnega se je tudi meni zgodilo, ko sem bila manjša Cry Cry

Tači lepo se imej na drugi strani mavrice. Kiss
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #2 : ponedeljek, 07.04.2008 : 20:54:58 »

Tači na drugi strani mavrice ti je lepo.
Moje sožalje.  Sad
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #3 : torek, 08.04.2008 : 21:35:31 »

katya ja. Ustrelil ga je njegov gospodar (sosed), ker jim je pobegnil  Lips Sealed Angry in ker mu je dop****** to, da pes ni zdržal ves čas na ketni  Angry
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #4 : nedelja, 20.04.2008 : 17:30:41 »

sploh nevem zakaj imajo takši ljudje oz. pošasti psa, oz. kako si drznejo ubiti nebogljeno živo bitje!!!!!!
Logiran
Allegra
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #5 : nedelja, 04.05.2008 : 07:39:15 »

Fak pa kva je z tem folkom!?!?
pes mu uide k sosedom oz. se pride igrat, ker se lastnik nima cajta z njim ukvarjatim Tači bi se pa špilu in potem ga lastnik ustreli...brez besed...kreten!
Logiran
ČRNI PANTER
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #6 : torek, 13.05.2008 : 19:48:41 »

Sožalje  Cry vem kako je če ti umre pes, pred par mesci sem imel tako izkušnjo.sploh pa še tako mlad ter na tako krut način.....

     prjav tega vola! Angry če ne drgam pa na policijo!
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #7 : petek, 20.03.2009 : 12:54:34 »

Tači kmalu bo minilo leto dni odkar te ni Cry. Lon in Doni te pogrešata, ni te več zraven na naših sprehodih, pa tako lepo smo se imeli. Se spomniš, kako ste vsi trije divjali po travniku na koncu, ste se pa ulegli v potok in se hladili? In kako ste oblajali kakšnega mimoidočega? Lepo nam je bilo.

Mesec dni nazaj ti je prišel družbo delati tudi mešanček Tar. Tar-a nisi poznal. Je bil njihov nov pes. Manjši mešanček podoben haskiju. Tar-a so imeli tudi na ketni, na kateri si bil ti Lips Sealed. V nedeljo jim je ušel, pa ga je povozil avto. Pozdravi ga v našem imenu. Tar počivaj v miru. Gor ti bo veliko lepše kot ti je bilo tukaj.  Kiss

p.s.: Tači tvoj lastnik je bil prijavljen zaradi tega, kar ti je storil. Zaleglo ni nič. Še kazni ni dobil, ker je lovec in se je zgovarjal, da si bil zeloo bolan Lips Sealed kar vsi vemo, da ni res. Tači in Tar pazita na moja dva sončka. In uživajta na mavrici Kiss . Gor ni bolezni in ni takšnih lastnikov kot je bil vajin.
Lepo se imejta Kiss
R.I.P. Cry
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #8 : petek, 20.03.2009 : 13:07:39 »

 Žalostno  Cry Tači, počivaj v miru, pesjanko lepi  Kiss tvoj lastnik pa ni vreden življenja, ne svojega, še manj pa tvojega.  Angry
Logiran
*mimi*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 02.04.2009 : 13:33:09 »

oo taači......ker kreten njegov lastnik
sočustvujem s tabo nasty99
Logiran
*mimi*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 02.04.2009 : 13:33:47 »

Žalostno  Cry Tači, počivaj v miru, pesjanko lepi  Kiss tvoj lastnik pa ni vreden življenja, ne svojega, še manj pa tvojega.  Angry
rees jee
Logiran
*mimi*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 02.04.2009 : 13:35:05 »

Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry :'(TAČII POČIVAJ V MIRU!!! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Tačiju v slovo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines