mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:36:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Čivava - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 449   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čivava - čvek  (Prebrano 358184 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Gringo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 141


« Odgovor #30 : nedelja, 07.03.2004 : 11:13:05 »

Jessy!
Tudi moja prijateljica ima maltežanko!Naša lilly s rada igra z njo..dokler ne postane nevarno Smiley!Maltežanka je zelo zaletava(nima občutka) in se kar zažene v Lilly in teče čeznjo(v igri)..naši pa to ni kaj preveč všeč Angry
Lilly rada diktira tempo igre,s tem,da najraje teče gor in dol(hitrost je ena izmed njenih prednosti Grin),ko pa postane prevroče,se zateče v moje naročje in počaka,da se razmere umirijo...potem pa dalje Grin!
Mogoče ima sosedova čivava podoben problem?

MyMy!
Jaz bom pa imela n čivav(bomo videli koliko časa bo) in kraljevega pudla Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #31 : nedelja, 07.03.2004 : 12:53:53 »

Mogoče je pa res tako. Namreč moj maltežanček se nima priložnosti igrati z drugimi psi in je kar malo nestrpen in potem po njem skače in ga priganja. Grin Grin Grin

Sedaj ko bom šla v Švrkca se bo(upam) privadil psov in igre z njimi. Namreč na velike pse tako laja in renči. Pol pa še misli, da se ga bojijo in se še bolj zaletava v njihn. Grin Grin Grin

LP, jessy[/color]
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #32 : nedelja, 07.03.2004 : 13:25:23 »

 Moj pa se je zadnjič hotel igrati z nemškim ovčarjem..ta se ga je dotaknil z nogo ker se je hotel igrat...orčyja je že prekucnilo Grin ;DPreveč so pogumni..pa svojeglavi tudi;)Ampak  čivave so nekaj najlepšega in najblolj prisrčnega na svetu za mene tak da jim bom ostala zvesta;)
Logiran
branerw
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #33 : petek, 12.03.2004 : 17:23:33 »

 :-*lep pozdrav čivavo ljubci se strinjam z vami da so čivave čudoviti psi enkratna družba za povsot  Grin Grin samo se res ljudje nekako preveč otepajo majhnih psov čivava je pa res enkraten kuža in sploh nezahteven naš je edino preživahen ko poper Tongue :Pvedno je pripravljen te spravit v dobro voljo in kej ponagajat od kje pa imate vi vaše čivave naš je od gospe ibolije .L.P. Kiss Kiss
Logiran
Gringo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 141


« Odgovor #34 : ponedeljek, 22.03.2004 : 19:41:50 »

Živjo!

Imam eno dilemo,zato vas lepo prosim za nasvet!
Vem da je razprava o sterilizaciji odprta že drugje, a čivave so na tem povdročju spet nekaj posebnega Smiley
Ali naj steriliziramo našo psičko Huh Huh Huh Huh
Zavedam se ,da je tveganje za raznimi bolezbimi rodil večje če je psička nesterilizirana...po svoje pa je pri čivavah lahko tvegana že nerkoza....vzreditelji svetujejo da je ne steriliziramo,veterinar pa svetuje ravno obratno!Je pa tudi problem glede veterinarja saj dvomim da je imel veliko izkušenj z majhnimi psi!
Ali je v okolici kranja ali ljubljane kakšen veterinar specializiran za majhne pasme?
Logiran
Gringo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 141


« Odgovor #35 : ponedeljek, 22.03.2004 : 19:42:28 »

Hvala za odgovore! sram
lp

Eva
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #36 : ponedeljek, 22.03.2004 : 19:59:12 »

Ja..Evica..nevem...jaz nebi psičke sterilizirala..Vzreditelji verjetno že vejo zakaj ti to odsvetujejo ker imajo verjetno dolgoletne izkušnje z čivavami...verjetno vedo kaj je bolje za nje;)..Veterinarji pa..heh..majo radi denar(ne pravim za vse)Smiley
...V glavnem čuvaj svojo Lily pred samčki;)za bolezni pa...sej z sterilizacijo je tudi veliko tveganj;)tak da premisli..

aja še to:Kdaj prideš v mb?Wink Grin Grin ;Doglasi se pri nas da se bosta najina dva malo cufala,)
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #37 : torek, 23.03.2004 : 14:53:16 »

Aja...pa jaz  mam eno vprašanje še;)bom kr na temo čivava napisala..kaj mislite o mačjih konezrvah,,Jih lahko kdaj pa kdaj dajemo psu?Mojemu psu zelo prijajo pa me zanima če je narobe če jo včasih popapca(seveda kvalitetna znamka)Wink

hvala
MYMY
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #38 : torek, 23.03.2004 : 15:35:08 »

Mislim, da mačja hrana ni primerna za pse...  Roll Eyes
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #39 : torek, 23.03.2004 : 15:39:08 »

Saj jaz to tudi mislim...samo kaj ko jo tako obožuje pa se tako dobro počuti po njej;)Kaj je lahko kaj narobe po njej mislite?Wink

papa MyMY
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #40 : torek, 23.03.2004 : 16:02:29 »

Pomoje bi bilo dobro, da vprašaš veterinarja.  :)Poskusi primerjati sestavine v mačji in pasji hrani...
Ne vem no... Roll Eyes
Lp
Logiran
branerw
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #41 : torek, 23.03.2004 : 17:02:57 »

Pozdravljena
Ne vem zakaj bi hranila svojo čivavico z mačjimi konzervami,saj imamo na razpolago toliko pasjih konzerv,dobiš jih v vsaki trgovini. Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #42 : torek, 23.03.2004 : 18:35:11 »

Pozdravljena
Ne vem zakaj bi hranila svojo čivavico z mačjimi konzervami,saj imamo na razpolago toliko pasjih konzerv,dobiš jih v vsaki trgovini. Grin

Tudi to je res. Se strinjam s tabo, branerw.
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #43 : torek, 23.03.2004 : 21:01:51 »

Ja..recimo je nekaj razlogov..prvi:po pasjih konzervah se ne počuti dobro...z napihnjenim trebuhom hodi okoli..drugi razlog..te pasje konzerve imajo tako velike da jih ne porabiva v 5 dneh..Po drugem dnevu pa so že smrdeče;)
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #44 : sreda, 24.03.2004 : 15:06:29 »

Pri Cesarju ma prebavne probleme..Drugače pa moj ne je vse kaj vidi..je izbirčnež;)---tista mačja mu je pasala--sej mu ne bom kupovala pogosto samo sprašujem če je lahko kaj narobe potem?

papa
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 449   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Čivava - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines