mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:28:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Čivava - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 449   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čivava - čvek  (Prebrano 358172 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
branerw
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #45 : sreda, 24.03.2004 : 15:15:31 »

Moje mišljenje je da v majhnih količinah  ne bo nič narobe naj kuža uživa.      ČAO Tongue
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #46 : sreda, 24.03.2004 : 15:16:23 »

Ja, če do sedaj ni kazal nobenih znakov, ko je pojedel mačjo hrano, ni pomoje nič narobe.  Smiley
Vseeno pa je bolje, da se posvetuješ z veterinarjem. Tongue
Logiran
Gringo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 141


« Odgovor #47 : sreda, 24.03.2004 : 18:36:21 »

Hoj!
Mymy naša Lilly ima tudi zelo rada mačjo hrano Grin..to veš da imamo mačko Mici in Lilly velikokrat zalotim pri njeni skledi Grin
Pogruntala pa sem da to dela iz nevoščljivosti oz.zato ker je to skledica od nekoga drugega!Obema sem začela kuhati isto hrano(sedaj  za živalce kuham Cheesy) in Lilly še vedno hodi k Micki Grin...to ona počne na skrivaj,ker so tuje sklede prepovedane Wink
Drugače pa...mislim da ima mačja hrana večjo energijsko vrednost kot pasja,to je pa tudi vse..vsaj kar se tiče mačjih hran "višjega ranga"!


Mymy, v Mb se pa vidimo ko bo zares nastopila pomlad Grin!

LP vsem!
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #48 : sreda, 24.03.2004 : 19:50:40 »


Hehe..mala nevoščljivka..WinkWink Grin Grin Grin

Kaj pa zdaj je brikete?In si  jo naučila že kaj trikov?Kaj pa jo boš sterilizirala?

Komaj čakam da prideta;) Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
branerw
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #49 : sreda, 24.03.2004 : 20:53:32 »

Zanima me ali imate dolgodlake čivave ali kratkodlake? Huh
Logiran
branerw
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #50 : sreda, 24.03.2004 : 20:58:35 »

Naš samček pušča kar precej dlake neglede na to da ga češem vsak dan .Zanima me če obstaja kakšna dobra stvar za dlako,je namreč dolgodlak.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #51 : sreda, 24.03.2004 : 21:03:10 »

Naš samček pušča kar precej dlake neglede na to da ga češem vsak dan .

Mislim, da je to zaradi letnega časa, ker vsi psi v tem času menjajo dlako. Cool
Logiran
branerw
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #52 : sreda, 24.03.2004 : 21:18:53 »

Ne pušča dlake samo v tem letnem času,ampak čez celo leto približno enako,odkar smo ga kupili.Star je namreč tri leta. Roll Eyes
Logiran
Gringo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 141


« Odgovor #53 : sreda, 24.03.2004 : 21:24:22 »

Oj!
Naša čivava(ne vemo še zagotovo kako dolgo dlako bo imela...trenutno je nekaj malo bolj kosmata kot kratkodlake Huh)trenutno tudi zelo pušča dlako!
Verjetno res zaradi letnega časa! Huh

Mymy:Lilly zna sedi,lezi,prosi,se zavrti za 360 stopinj če ji rečeš:okol,se povalja po tleh če rečeš:valar,prosi,taco,se vsede na mesto kjer ji pokažeš s prstom če rečeš:sem...dost klasične stvari,samo jaz sem si neke čudne izraze spomnila Grin!

Glede sterelizacije še vedno premišljujemo.... Undecided Undecided

Kot sem prej napisala:našim živalcam kuham...meska,zelenjavo,makarone,riž...čakam še pošiljko od Amazona:knjigo  s pasjimi recepti Smiley

V petek imava pa končno šolo-pasjo Wink!Komaj čakava,da bo veliko majhnih kužkov okoli naju Grin

Živjo!
Logiran
Gringo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 141


« Odgovor #54 : sreda, 24.03.2004 : 21:31:15 »

Mary:
Opazila sem da si iz kranja?

Mogoče v okolici poznaš kakšnega veterinarja,ki se ukvarja z malimi pasmami?
V katero pasjo ambulanto ti voziš kuža?

Hvala za odgovor...lp!
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #55 : sreda, 24.03.2004 : 21:56:10 »

Gringo: sem iz Kranja, ja Roll Eyes
Trenutno nimam psa, tako da ne hodim v nobeno veterinarsko ambulanto.  Wink Grin

Za male pasme res ne vem, kje bi bila kakšna veterinarska ambulanta, ker "moja" pasma ne spada ravno pod male  Grin. V tej smeri (veterinarji) se moram še pozanimati preden pride kuža k meni. Gotovo mi bo vzreditelj kaj predlagal.  Huh Tongue Cheesy
Lahko pa vprašam sosedo kam vozi svojo psičko, sicer je zlata prinašalka, a mogoče bi ti tam znali pomagati. Povej če te zanima in jo bom vprašala.

Drugače pa poglej v telefonski imenik, vrjetno so številke in naslovi od veterinarskih ambulant, pa pojdi malo pogledat in vprašat, če je kje za male pasme. Wink

Joj, sem se razpisala sram Tongue
Pa lp
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #56 : četrtek, 25.03.2004 : 15:27:02 »

Za dlako probajta z olivnim oljem.Jaz Oryja enkrat na dva tedna napocam z olivnim oljem in dlaka mu čisto nič ne odpada in se mu ful sveti;)poskusita mogoče bo uspelo;)
Logiran
Gringo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 141


« Odgovor #57 : petek, 26.03.2004 : 15:44:04 »

Mary!
V okolici Kr. imaš drugače kar nekaj kvalitetnih veterinarjev...nisem pa naletela še na nobenega,ki bi se ukvarjal z malimi pasmami in sem pomislila da mogoče tu kdo kaj ve:)

Drugače pa svoji kužici(poleg čivavice imamo zlato prinašalko) vozim v Šk. Loko-so zelo prijazni in kvalitetni!

Lp!

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #58 : petek, 26.03.2004 : 15:54:24 »

Ja, vem da je v okolici Kranja kar nekaj veterinarjov, ravno zato se še nisem odločila, kam bom vozila svojo psičko. O veterinarju za male pasme pa res nimam pojma sram
Iz kje si ti? Iz Kranja? Mogoče bi se lahko kdaj dobili, da bi se najini kosmatinci malo poigrali, jaz meseca maja dobim flat coated retrieverko.  Tongue
Lp
Logiran
branerw
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #59 : petek, 26.03.2004 : 18:19:43 »

Kar se tiče dobrih veterinarjev za pritlikave pasme,med katere spada tudi čivava,ti lahko predlagam,da se informiraš pri:Mladen Štrkalj,dr.vet.tel.056283537Primorska,Tomaž Petrič dr.vet.med.KD Ljubljana,Šujica 108,1356DOBROVA,tel.041 772326.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 449   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Čivava - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines