mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:23:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: CAIRN TERRIER - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: CAIRN TERRIER - čvek  (Prebrano 28027 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #30 : petek, 15.04.2005 : 19:59:13 »

Amber je še vedno doma, saj smo zavrnili kupce, ki so jo prišli gledat. In sicer, kupovali so psa nekomu za darilo, s tem, da ta sploh ni vedel za to, vprašanje je, če bi mu bila sploh všeč in kaj bi rekli domači. Tako so malo užaljeni odšli, jaz pa sem zadovoljna, saj res želim, da naše malčke dobijo skrbni lastniki, ki bodo prej dobro premislili o nakupu psa.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #31 : nedelja, 17.04.2005 : 16:54:40 »

Joj škoda. Ne moram verjet, da ljudje še vedno kupujejo živa darila  Angry. Pri vsej  antipropagandi na to temo. To je ravno eden izmed razlogov, zakaj mogoče nikoli ne bom imela mladičkov.....enostavno ne bi vedela komu jih prodat in komu ne. Bi bila preveč "tečna" ko bi intervjuvala bodoče lastnike  Wink. Amber upam, da boš čimpreje našla nekoga, ki te bo razvajal  Smiley.

lp

p.s.: v Soboto v Vrtojbi je bilo kar nekaj Cairnčkov in par sem jih uspela poslikati.  Takoj ko jih uspem dati gor, pripopam še link.
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #32 : nedelja, 17.04.2005 : 18:41:53 »

Ja, saj to je tisto najtežje za vzreditelja-najti res dobre in primerne lastnike. Tudi mi smo bili "tečni" in smo bodoče lastnike zelo natančno izprašali, podpisali pogodbo pa še je bilo hudo, ko so prvi trije samčki odšli. Smo pa "na vezi" in vsi so zadovoljni, tako novi skrbniki kot kužki.
Ory, slučajno veš, kateri cairni so bili prijavljeni? Zdaj sem čisto "izven" in me res zanima ali pa, če ima kdo od drugih forumašev katalog in pogleda, od kod in kateri gomilarji so bili prijavljeni.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #33 : nedelja, 17.04.2005 : 18:57:20 »

Žal Talija, tokrat nisem uspela pogledati kataloga. Sem pa sigurna, da bo kdo od ostalih forumašev pogledal....

lp
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #34 : četrtek, 21.04.2005 : 18:20:22 »

Kaj je novega z malo damo? Je že dobila novega lastnika?  Smiley

lp
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #35 : četrtek, 21.04.2005 : 19:26:59 »

Živjo!

Moja soseda ima cairnko Gajo, simpatično psičko.

Mene samo zanima, če jih je v Slo res tako malo. Prijateljica mi je povedala, da naj bi jih bilo manj kot 5.
Pes mi je izredno zanimiv in simpatičen. Kolikor poznam Gajo, se mi zdi, da zanjo velja, da se v majhnem psu skriva velik pes.  Grin

Lep pozdrav!

Sanja
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #36 : četrtek, 21.04.2005 : 20:25:28 »

Amber še čaka na dobrega novega lastnika-v soboto bodo prišli potencialni kupci in bomo videli. V soboto bosta šli v nove domove tudi Aby in Alba, tako, da bo kar žalostno Cry, ko so pa tako srčkane.
Cairnov je v SLO 34 vpisanih v slovensko rodovno knjigo, eden pa, mislim, da še ni vpisan, torej skupaj jih je 35. Gaja je pa verjetno teta od naše Pume. In res je to cairn je velik pes v majhnem pakiranju Wink!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #37 : četrtek, 21.04.2005 : 22:03:27 »

Potam pa res že vsi zapuščajo domove..... žalostno bo, ampak pomislite, da si bo mamica verjetno kar oddahnila  Smiley.

lp
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #38 : petek, 22.04.2005 : 16:38:26 »

Par Cairnčkov:
http://www.moj-album.com/album/329254/?os=329380
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #39 : petek, 22.04.2005 : 20:54:38 »

Ja, počasi odhajajo, meni se pa zdi, da še ni dolgo, kar so se skotili Cry!
Puma si bo verjetno oddahnila, po drugi strani pa jih bo pogrešala, saj še zdaj vsako jutro komaj čaka, da jih gre prekontrolirat.
Lepo ti je uspela slikica, razstavljalca, ki kleči, ne poznam, drugi pa, po obleki sodeč, je g.Rossolini iz Italije.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #40 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:27:54 »

No sem videla na sosednjem forumu, da je Amber našla prijetno družino  Kiss. Želim ji veliko sreče v raziskovanju novega doma, vam pa čim manj žalostnih trenutkov ob slovesu  Smiley. Ko pa bo naslednje leglo v Sloveniji pa kar kakšne slikice prilimat, da se bomo malo naslajali  Tongue.

lp
Logiran
_kana_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #41 : torek, 02.08.2005 : 19:24:18 »

no , da še jaz predstavim našo žabo ...
stara je 3,5 leta in sliši na ime Kana . Je rodovniška cairn terrierka , kupljena pri *****.  Njena mamica je Gala Dobart , babica pa Rossela ( ki je tudi 1 . cairnka v slo ) . No fotke so na http://kana.moj-album.com/ če kdo želi še kaj vprašati naj to uresniči ... Talija :
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #42 : torek, 02.08.2005 : 21:41:17 »

Pa da še jaz napišem nekaj novic. Torej, Pumini malčki pridno rasejo in se razvijajo, še par dni pa bodo napolnili 6 mesecev. Danes je bil na obisku samček Aragor, ki je že prerasel Pumo. Kar ne morem si misliti, da še ni dolgo tega, ko so bili malčki veliki za eno dlan, ko so se skotili, zdaj pa so že pravi psi. Do zdaj nas je obiskalo 5 mladičev in vsi so pravi srčki, le eden se še ni pokazal, upam, da bomo kmalu videli še njega. Dva, med njimi tudi mala Amber, ki je zdaj že velika punca, bodo sigurno prišli v Trbovlje.
Logiran
_kana_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #43 : sreda, 03.08.2005 : 07:46:50 »

Talija : od katere ***** psice pa je vaša Puma ?

No Kano sem tako za foro 1. sama strigla in izgleda ( bolje da ne povem kako ) ...
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #44 : sreda, 03.08.2005 : 09:26:21 »

Puma je od Galle Dobart. Kano lahko pripelješ k meni in ti bom pokazala, kako jo urediti.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: CAIRN TERRIER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines