mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 07:28:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mesanka Bucka
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mesanka Bucka  (Prebrano 12441 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bojstr
novinec
*
Sporočil: 6


« : torek, 22.04.2008 : 09:06:42 »

Kot sem oblubil so tukaj slike od moje Bucke (mesanka med pit bullom in ameriskim bulldogom).

[url]http://img228.imageshack.us/img228/673/img0009nu6.th.jpg[/url]
[url]http://img84.imageshack.us/img84/2169/img0012xq4.th.jpg[/url]
[url]http://img84.imageshack.us/img84/9999/img0013qh3.th.jpg[/url]
[url]http://img229.imageshack.us/img229/6131/img0011ck8.th.jpg[/url]

Na novejse slike bo pa treba pocakat ker nimam fotoaparata in cakam da mi prjatu posle slike ki smo jih se posnel.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #1 : torek, 22.04.2008 : 09:26:30 »

Kot sem že rekla je zeloooo lepa. A mogoče veš kakšni so bratci in sestrice? Me zanima kakšen karakter bo imela ko odraste. Kmalu bo stara 6m a ne? Kako bo lepa ko se bo do konca razvila.... A jo boš dal pariti ko odraste? S pit bullom ali AB ali mešancem med pit bullom in AM-obstaja namreč še en, ki pa ni njen brat, mislim da iz istega kraja? Sedaj ti pa kar malo zavidam in mi je žal, da je nisem vzela jaz...ha, ha..ne morem se je nagledat. Komaj čakam  nove slikice...
Koliko časa jo pa imaš? Imaš še kakšnega psa?
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2 : torek, 22.04.2008 : 09:33:21 »

A jo boš dal pariti ko odraste? S pit bullom ali AB ali mešancem med pit bullom in AM-obstaja namreč še en, ki pa ni njen brat, mislim da iz istega kraja?
Bi ti dala pariti mešanca???Upam, da ne in da si niti ne želiš, da bi jo dal pariti Bojstr!!!
Logiran
Bojstr
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #3 : torek, 22.04.2008 : 09:34:10 »

Glede karakterja sem biu presenecen da je se bol pridna kot stafordi od prjatla.Drgac pa ni nobenih problemou z njo , naucila se je ze precej stvari do zivali je pa tud prjazna.Parla se bo pa z prijatlovim staffordom cez par let ko bom pripravljen imet se enga psa.Drugace sem pa srecau njeno starejso sestrco ki je stara neki cez 10 mescou in je glih tko ubogljiva in brez vrvice kot moja (no vrvico uporabljava samo ob cest zaradi varnosti) drugace pa sploh ni potrebna ker ce mi ker pes ni vsec s katerim se hoce igrt ga enostavno ignorira.Se najvecji problem ki sem ga z njo imeu je navajanje na nezno igro z maltezani in podobnimi mejhnimi psi.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #4 : torek, 22.04.2008 : 09:36:59 »

Mešancev se NE pari! Ljudje preberite si teme o tem (ker je mimogrede že velikoo napisano o tem), ker se nam resnično ne da ponavljati iste stvari ves čas.
In pa z zakonom je tudi prepovedano pariti mešance.
Če imate radi  svojo psičko se za parjenje ne boste odločili.
Logiran
Bojstr
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #5 : torek, 22.04.2008 : 09:42:54 »

Se opravicujem samo sm nou na temu forumu tako da bi te prosil ce mi poves kje je to napisan glede parjenja.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #6 : torek, 22.04.2008 : 09:44:35 »

Bojstr, če je edini razlog za paritev to, da želiš imeti še enega psa, bi ga morda lahko posvojil iz zavetišča, ki so prepolna. Saj lahko tudi tam najdeš mladička, kakšnega bulčka če si ga želiš. Ker tvoja lepotička ne bo skotila le enega mladička. Kaj pa ostali? Vsi prijatelji, ki ti sedaj zatrjujejo, da bi takoj vzeli enega od njih, morda takrat ne bodo izpolnili obljube, če pa imajo resno želo po psu.. saj veš - zavetišča delajo krepko preko svojih kapacitet!
Samo mnenje.
Logiran
Bojstr
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #7 : torek, 22.04.2008 : 09:48:29 »

Sm ze pomisliu na zavetisce samo sm pol neki slisu o temu da je za psico dobr met vsaj eno leglo v zivljenju.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : torek, 22.04.2008 : 09:50:24 »

To so zastarele ideje, včasih so res trdili tako. Pozanimaj se malo, preberi vse kar najdeš tu na forumu in boš sam videl, kaj je najboljše za tvojo psičko.
Jaz navijam za sterilizacijo, čim prej in za posvojitev iz zavetišča.
Lp
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #9 : torek, 22.04.2008 : 09:51:42 »

pa kje vam takšne zastarele informacije Tongue
psico na sterelizacijo.
kakšni mladiči?! ne verjemite v sto let stare viže Roll Eyes

Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #10 : torek, 22.04.2008 : 10:13:26 »

Vidim, da sta ti že odgovorili  Smiley  Več o tem pa si lahko prebereš v temi nakup psa.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #11 : torek, 22.04.2008 : 10:55:37 »

Doma imamo dve mešanki sterilizirani. Tudi sama grem velikokrat v zavetišče sprehajati pse. Moj prijatelj je iz zavetišča vzel mešanko s pit bullom in je zelo zadovoljen. Tudi sama sem mnenja, če se nekdo ne  odločil za psa z rodovnikom, da gre v zavetišče po kužka-ti so cepljeni, sterilizirani,kastrirani in verjemite mi, tak kuža vam bo zelooo hvaležen.. Bojstra pa sem čisto tako vprašala, če jo bo dal pariti.
Pa še nekaj.... če bo šla na sterilizacijo, ima manj možnosti, da zboli za tumorji na mlečnih žlezah in maternici. Naši psički sta bili vedno v pesjaku in na sprehodu na povodcu...zato nismo razmišljali o sterilizaciji. Potem se je pa začelo... prvo pri eni- tumor..takoj operacija, čez dva meseca še pri drugi. Sterilizacija sama sploh ni velik strošek v primerjavi z zdravljenjem in bolečino psičke. Vendar sta že po dveh tednih veselo tekali naokoli. To nas je vse v družini izučilo...če bomo še kdaj imeli psičko brez rodovnika obvezno na sterilizacijo. Strinjam se tudi z Takodo...vsi, ki ti sedaj obljubjajo, da bodo vzeli mladička....takrat bo vsak našel izgovor, da ga ne bo vzel.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #12 : torek, 22.04.2008 : 11:03:15 »

Doma imamo dve mešanki sterilizirani. Tudi sama grem velikokrat v zavetišče sprehajati pse. Moj prijatelj je iz zavetišča vzel mešanko s pit bullom in je zelo zadovoljen. Tudi sama sem mnenja, če se nekdo ne odločil za psa z rodovnikom, da gre v zavetišče po kužka-ti so cepljeni, sterilizirani,kastrirani in verjemite mi, tak kuža vam bo zelooo hvaležen.. Bojstra pa sem čisto tako vprašala, če jo bo dal pariti.
Pa še nekaj.... če bo šla na sterilizacijo, ima manj možnosti, da zboli za tumorji na mlečnih žlezah in maternici. Naši psički sta bili vedno v pesjaku in na sprehodu na povodcu...zato nismo razmišljali o sterilizaciji. Potem se je pa začelo... prvo pri eni- tumor..takoj operacija, čez dva meseca še pri drugi. Sterilizacija sama sploh ni velik strošek v primerjavi z zdravljenjem in bolečino psičke. Vendar sta že po dveh tednih veselo tekali naokoli. To nas je vse v družini izučilo...če bomo še kdaj imeli psičko brez rodovnika obvezno na sterilizacijo. Strinjam se tudi z Takodo...vsi, ki ti sedaj obljubjajo, da bodo vzeli mladička....takrat bo vsak našel izgovor, da ga ne bo vzel.
No super da tako razmišljaš. Se mi je zdelo da želiš da bi psico paril, glede na to, da si naštela pasme in mešance s katerimi bi psico lahko paril.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #13 : torek, 22.04.2008 : 11:12:45 »

ne, ne...na živce mi grejo ljudje, ki želijo pariti pasme, ki so v družbi kako bi se izrazila "stigmatizirane" in jih imajo določeni le zato, da se z njimi postavjajo, če me razumeš. Ne pomislijo pa na samo zdravje psa... npr... preozka glava glede na volumen možganov, razne dedne bolezni, možganska kap, itd. Strokovno vzrejo pasemskih psov) je treba prepustiti rejcem.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #14 : torek, 22.04.2008 : 11:21:24 »

Mislim pa, da je bojstr dobil že kar nekaj mnenj in se bo lažje odločil. Priznajte pa, da je psička simpatična in upam da tudi zdrava.
Tisti, ki imamo mešančke in jih nismo sami mešali, nismo nič krivi...edino, kar je treba poskrbeti je sterilizacija, kastracija.
No...ima kdo od vas, ki ste pisali kakšnega mešančka?
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mesanka Bucka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines