mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:04:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mesanka Bucka
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mesanka Bucka  (Prebrano 12442 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #15 : torek, 22.04.2008 : 11:31:10 »

zalarjeva...še enkrat sem prebrala, kaj sem takoj, ko so bile objavljene slikice psičke napisala...in res je tako zgledalo, kot da namigujem, s kom bi jo lahko paril...ne, ne. Samo, velikokrat, ko je pes že mešan med dvema pasmama, poskusijo mešati z eno izmed njih, nato pa prodajajo pse, češ da so čistokrvni, močnejše konstrukcije,... kar sem že zasledila v tistem koncu, s katerega je ta psička. Pa še nekaj... tudi jaz sem nova na forumu...moj namen ni kogarkoli kritizirati, pametovati, obrekovati...rada pa podam mnenje in lastne izkušnje in preberem tudi mnenja drugih.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #16 : torek, 22.04.2008 : 11:42:09 »

Bojstr, tvoja sporocila so popolnoma neberljiva, zato bodo v bodoce vsa nadaljna izbrisana, v kolikor bodo v njih manjkala locila, velike zacetnice in pol crk v besedah. Tukaj pisemo slovensko. Ko se bomo srecali v gostilni, mi je vseeno, kako govoris.
Ko bos napisal o svoji psicki tako, da se bo dalo brati, ti lahko odgovorim tudi kaj v zvezi s parjenjem mesancev, oz. o nesmislih, izkoriscevalstvu in zasluzkarstvu (tudi zelja po leglu zaradi tega, da bi dobili mladica, je dolocene vrste zasluzkarstvo) pri takem pocetju.
Logiran

ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #17 : torek, 22.04.2008 : 12:08:06 »

Bojstr, a si kaj zasledil...? Mama tvoje psičke se prodaja. Kako pa to? Jim ne služi več? Upam, da bo našla primernega lastnika.
Logiran
tika
midi
***
Sporočil: 182



« Odgovor #18 : torek, 22.04.2008 : 12:39:12 »

uglavnm tale bucka je prov kjut!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #19 : torek, 22.04.2008 : 15:03:25 »

Mislim pa, da je bojstr dobil že kar nekaj mnenj in se bo lažje odločil. Priznajte pa, da je psička simpatična in upam da tudi zdrava.
Tisti, ki imamo mešančke in jih nismo sami mešali, nismo nič krivi...edino, kar je treba poskrbeti je sterilizacija, kastracija.
No...ima kdo od vas, ki ste pisali kakšnega mešančka?
Luštna psička je, priznam! Nisem rekla da ni, omenila sem samo, da mi ni všeč, da bi jo paril, glede na to, da je mešanka. Tudi sama imam mešanca, kastriranega. Ne mislit, da imam kaj proti mešancem, pes je pes-imam rada vse po vrsti. Ne zagovarjam, oziroma sem zelo proti parjenju mešancev. Prav tako proti parjenju sicer čistokrvnih nerodovniških psov.
Je pa lepa psica ja in bo verjetno zelo lepa ko odraste.  Smiley
(se mi pa še ni zgodilo, da bi mi bil kakšen pes grd-vsak je po svoje lep. Kakšne pasme so mi bolj pri srcu, kakšne manj)
 Wink
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #20 : torek, 22.04.2008 : 18:24:50 »

Zelo lepa mešanka. Smiley

Jaz sem tudi svojo dala sterilizirat, sicer ko je bila stara 1 leto, ravno zaradi tega, da jo imam lahko brez skrbi spuščeno. In drugim psom ne pusti, da bi jo ovohavali tam dol, kar rep med noge in gre. Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : torek, 22.04.2008 : 20:45:44 »

Samo za trenutek se bom vmesala, ker mi nekako ne gre "po grlu" zapis: "Drugim psom ne pusti, da bi jo ovohavali tam dol, kar rep med noge in gre." Drugi psi nimajo kaj tezit z ovohavanjem "tam dol". Zato smo zraven, da to preprecimo, saj ima vsaka psica, tudi sterilizirana, pravico do miru pred nepostimanimi samci in njihovimi lastniki.
Logiran

mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #22 : sreda, 23.04.2008 : 15:44:26 »

Jaz sem mislila, da ko se srečamo s psom, se psa pač malo povohata.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #23 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:01:44 »

Bučka se je včeraj zvečer izgubila v Tivoliju! Več tukaj: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22624.new.html#new
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #24 : sobota, 18.09.2010 : 10:03:50 »

Prava lepotica Smiley
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mesanka Bucka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines