mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 01:57:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer  (Prebrano 43400 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #105 : nedelja, 01.06.2008 : 08:29:34 »

ups  Shocked

..lepo vas je brat  Grin. Skoki je nujno potreboval svojo temo ter vse kar zraven paše.  Cheesy

R. 
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #106 : ponedeljek, 02.06.2008 : 07:23:12 »

Vprašanje: Koliko hitro je vaš mali frajer pogruntal, da lahko špila policaja??
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #107 : ponedeljek, 02.06.2008 : 09:09:27 »

Vprašanje: Koliko hitro je vaš mali frajer pogruntal, da lahko špila policaja??

 Grin Grin Grin
saj v bistvu ne sme špilat policaja! ga še vedno zalivamo... reveža...
je pa lajat začel šele po nekaj časa - prvi teden je bil tih ko miška;

ima dneve, ko je priden - tih kuža; in dneve, ko je treba porihtat cel svet (recimo včeraj je bil tak dan Roll Eyes) in laja tudi ko leži na mojem trebuhu in spi!

drugače pa smo pogrunatli kako revežu pripraviti sladoled, da ne bo trpel, ko ga vsi ostali jemo: zmrznjen kozji jogurt s koščki nektarine Tongue Tongue Tongue ... in potem tako uživa, da ga je res veselje gledat!
Logiran
ulabong
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #108 : ponedeljek, 02.06.2008 : 13:22:34 »

hehehe  Cheesy
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #109 : ponedeljek, 02.06.2008 : 17:50:41 »

Zmrznjen kozji jogurt z nektarinami?? Grin ;DSkoki, frajer, a ti sploh veš, da si v "nebesih"(na zemlji hvalabogu)Huh
Majas, a boste vi v bodočnosti kakšno pasjo slaščičarno odpiral, pa je Skokec "poskusni zajček"?? Grin Grin...Bomo z veseljem prišli na sladoled! Wink
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #110 : torek, 03.06.2008 : 10:50:13 »

Naša je ugotvila, da zna lajat (smo že mislili, da je mutav pes Wink)... pa me ja sam zanimalo...

 Grin

a nektarine skokiju zmiksaš? ker tole se sliši ful dobro Smiley da olajšaš pasje poletje... priznam, da skokiju skoraj vsi zavidamo, ko beremo kako uživa
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #111 : sreda, 04.06.2008 : 14:52:48 »

a nektarine skokiju zmiksaš? ker tole se sliši ful dobro Smiley da olajšaš pasje poletje... priznam, da skokiju skoraj vsi zavidamo, ko beremo kako uživa

ok - recept (sam ne me hecat, da ga sračkam preveč okrog tega svojega psa sram):
nektarine morajo biti trde, ampak zrele (bog ne daj da bi bile kisle!) - narezat jih je treba na majčkene koščke in zmešat s kozjim jogurtom; zadevo zmrznemo (ni zahteven recept Wink)
... in potem Skoki to družno z malo Vanno pomlati v parih sekundah - če se "vštuli" kak košček, ki ne odgovarja Mr. Skokijevim zahtevnim merilom, ga pljune ven in ga lahko poje tamala...
drugače bom pa poskusila še z ribjim sladoledom (sem gledala neke japonske recepte in bi se čisto dalo prilagoditi na kozje proizvode)... sliši se prav super smrdljivo in sigurno bo šlo v slast!
lp, maja
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #112 : sreda, 04.06.2008 : 15:00:11 »

Maja, lahko odpreš posebno podtemo na mojpes forumu: slastni recepti iz Skokijeve zakladnice
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #113 : sreda, 04.06.2008 : 15:26:59 »

Maja, ampak ti si pa res faca Cheesy

Sedi skupaj z vami za mizo pri jedi? Tongue

To so pa res prava pasja nebesa Cheesy Bi bila kar z veseljem na Skokijevem mestu Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #114 : sreda, 04.06.2008 : 15:41:01 »

Mu je pa res sekira v med padla, hehe. On pa v sladoled Grin
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #115 : sreda, 04.06.2008 : 15:55:23 »


drugače pa smo pogrunatli kako revežu pripraviti sladoled, da ne bo trpel, ko ga vsi ostali jemo: zmrznjen kozji jogurt s koščki nektarine Tongue Tongue Tongue ...

Zavetišče Horjul na podlagi zgornjega navedka in še nekaterih ostalih v tej temi izrečenih dejstev, v zvezi z "zadevo Skoki", močno razmišlja o razširitvi posvojitvene pogodbe. Takšnole trpljenje pač ni za nikamor  Roll Eyes Tongue


 
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #116 : sreda, 04.06.2008 : 17:15:53 »

 Grin Grin Grin
Skoki bi se strinjal z obtožbami o trpinčenju, če bi ga vprašali, ker ni prav nič fino pri nas, če njega vprašate: "Kako lahko en navaden mali mladič dobi hrano 3x na dan, on pa, ki je taglavni največji najnevarnejši pes pa samo enkrat???" (priboljški ne štejejo, zajtrk tudi ne)

Sedi skupaj z vami za mizo pri jedi? Tongue


ne. je pa na tleh zraven nas - ponavadi leži na moji nogi ali pa buli v mojega fotra Roll Eyes samo on NE fehta - samo družaben je Cheesy

kuhali bomo pa več po mojih izpitih - in potem nujno na kak piknik prinesem kaj na probo! Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #117 : sreda, 04.06.2008 : 22:01:57 »

Urgentno apeliram na vodjo zavetišča!
Skoki več kot očitno trpi zaradi hude preobremenitve s pozornostjo, posladki in še čim - prosim, Smetka, poskušaj mu čimprej urediti še kakšno družbo, da se bo vse kar ga tare, porazdelilo na dva, lahko tudi na tri dele. Tako bi mu vsaj malce olajšala življenje...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #118 : četrtek, 05.06.2008 : 17:59:31 »

... da ga ne bom vedno samo hvalila...
danes je moj preljubi Skoki ukradel iz "špajze" cel paket suhih ribic; napadel smeti v kuhinji in iz še enih smeti (tudi doma) ukradel ogromno kost in z njo paradiral po hodniku!
le kje se je tega naučil???

pa še nektarine krade - če ne Vanni iz ust ali meni iz roke, pa ukrade peško na koncu...
sraka mala tatinska Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #119 : sreda, 11.06.2008 : 18:00:06 »

Končno smo pogruntali, kako se da Skokija prepričat, da ne laja! Treba ga je dat na čoln in vozit okrog, pa je tih ko miška Grin še na okrogle boje in frfotajoče galebe se je le potihem razburjal... pa v mojem naročju seveda!
Pri nas se bijejo boji za solato - berivka je zakon! Danes je dokazal, da je tudi podvodni pes - tauhal je palčke... Cheesy, čofota tudi rad (samo v sladki vodi, morje ni kul)...
pa še nekaj slikic iz morja - žal so večinoma notranje, ker zunaj imamo vedno preveč dela s palčkami, igračami, metuljčki... da bi si upali kaj vzeti v roke...
Skoki je medtem odkril, da bo, ko bo velik postal ginekolog, Vanna bo pa zobozdravnica! Meni pa zihr ne bo dolgčas...
http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/12444344/?os=12444425
http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/12444344/?os=12444525

pa še link do novih slikic: http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/12444344/
lp, maja
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines