mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:40:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer  (Prebrano 42970 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #165 : torek, 19.08.2008 : 14:05:53 »

Sicer že malo mimo, ampak vseeno;
Èe želiš psa varovati v hribih, je ponavadi najboljša kaka zelo dobra oprtnica, ki ima zadaj roèaj za roko. Ruffwear bi lahko imel kakšno tako zadevo, glavno pa je, da šivi brez problema zdržijo težo psa.

ne, ne sploh ni mimo! Smiley
od ruffweara stvari sem si pogledala in bomo šli probat - šivi bi morali biti ok, ker ima glede na "ogromen" prsni koš majhno telesno težo.
se z vsem kar si napisal strinjam - zaenkrat smo še pri učenju terenov; vse počasi in previdno - rabim pa nekaj v čemer ga bom lahko nesla (nahrbtnik) ko naletimo na težave (že stopnice so zanj lahko problem) in bi bila raje ziher, kot da se kje matramo!
Lp, Maja
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #166 : petek, 22.08.2008 : 20:01:22 »

danes se je spet izkazal Smiley (pokam od ponosa)
mala Vanna je bila danes sterilizirana. in ko je prišla domov se je Skoki obnašal kot najboljša bolniška sestra, zdravnik in terapevt v eni osebi. igračke je pospravil, pa gledal jo je med jedjo (sicer ga je zelo skrbelo, da mu bo vse pojedla - ajdovo kašo s svežimi sardelami ima zelo zelo rad) in ji brčice polizal šele ko je nehala jesti (včasih že vmes poskuša Cheesy). a ni zlat?

lp, maja Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #167 : sobota, 23.08.2008 : 10:33:01 »

Smo itak vedli, da je iz ta pravega testa. Cheesy  Pozdravčke njemu in Vanni od prijateljic, pa hitro okrevanje ta mali!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #168 : ponedeljek, 25.08.2008 : 12:38:12 »

mi smo ravno od veterinarja. smo bili pri dermatologinji in od danes naprej začenjamo z uvajanjem novih živil - najprej ga čaka 10 dni kravjega sira Tongue Tongue Tongue! potem pa kurje meso, skuta, korenje... - računam, da bomo nekje do novega leta približno vedeli kaj sme in česa ne.
drugače je ok - dlaka, ušesa, koža... sem zelo vesela, mala pa žal ni ok Sad - ne prenaša notranjih šivov in ima kontrolo v petek, če se rana prej ne odpre (ji dajemo antibiotike). Skoki torej špila bolniško sestro, pa tamale se rahlo boli odkar ima "satelit" tako da je pri nas prav smešno in predvsem pasje. Smiley
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #169 : nedelja, 07.09.2008 : 17:53:45 »

Joooj, Skoki, Grin Cheesy!Rdeča barva ti pa res paše!Pravi mali maneken in pustolovec, vidim...Uživaj še naprej!!!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #170 : sreda, 10.09.2008 : 06:35:15 »

Živjo Smiley,

ker je treba od nečesa tudi živet, je Skoki včeraj prvič odšel v službo... Ker jo še "gradimo" je pomagal predvsem pri sortiranju odpadkov - kaj je za pojest, kaj ni, in kaj je samo za razkopat, kaj za zgrist... (pa kaj je FUUUUUJ Angry je tudi hitro dojel). Tudi na prezentaciji se je obnašal zelo primerno in je arhitektu med prezentacijo sledil kot senca in se trudil biti čisto v centru pozornosti - imel je občutek, da je ta-raztegljiv meter, s katerim je kar naprej krilil, sigurno za pojest Tongue! Vrhunec je pa prvi dan službe dosegel, ko smo šli na drug konec mesta na sestanek - v pisarni na tleh je bila za pasje obiskovalce čist prava pasja kost in velika skleda vode. Kost si je vljudno sposodil (jo ob odhodu vrnil brez kakšnekoli nejevolje) in tudi božati so ga smeli/morali vsi. Ja, Skoki ima službo! Je naš predstavnik za stike z javnostmi in mu gre super!
(bi pa on sigurno rajši bil varnostnik, samo kaj ko je mama šefica in ne pusti Cheesy)

Lp, Skoki Kiss + familija Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #171 : sreda, 10.09.2008 : 06:45:08 »

Srečno na novem delovnem mestu Skoki  Kiss
Maš pa hudo šefico, ampak red pa mora bit, knede Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #172 : sreda, 10.09.2008 : 07:55:26 »

A se meni samo zdi al je tu gor vse več psov, ki mora delat  Shocked Roll Eyes Grin
Skoki upam, da bo vsaj plača dobra. Saj veš kako pravijo: žlahta je kot raztrgana plahta  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #173 : sreda, 10.09.2008 : 07:57:59 »

ja, je treba delat, ne pa okol ga srat... Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #174 : sreda, 10.09.2008 : 08:29:35 »

Skoki upam, da bo vsaj plaèa dobra. Saj veš kako pravijo: žlahta je kot raztrgana plahta  Wink

kaka plača Cheesy Cheesy Cheesy zastonj mora delat! samo ga ne moti preveč, ker ve kaj ga čaka ko zares začnemo.... veliko slastne hrane Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #175 : sreda, 10.09.2008 : 08:37:27 »

On je plačan v čohanju in pozornosti - najbolj cenjena valuta pri psih Wink (poleg hrane seveda Tongue)

Skoki, velik užitkov na šihtu ti želim pa kakšen fajn dopust si vmes privošči Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #176 : sreda, 10.09.2008 : 08:43:37 »

Skoki, a si se zmenu a plačan odmor - sej veš malica pa to?
Ti res pripada veš, kar vztrajaj...
No, pa glede na to, da imaš štiri tačke, ti pripada tudi sprehod po malici.
Zdej sem pa že kot kakšna sindikalistka, he he...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #177 : sreda, 10.09.2008 : 08:50:18 »

 Grin  Grin Grin bomo drugo leto v posvojitvenih pogodbah našli novo točko:
x.) v primeru, da mora vaš posvojenec hoditi v službo, mora imet pravico do: odmora, plačanega sprehoda, osebnega pobiralca kakcev, brezplačne dostave malice in priboljškov, frizerja in pedikure vsaj enkrat na mesec, pa na zobarja ne smemo pozabit... Roll Eyes

Skoki, a si se zmenu a plaèan odmor - sej veš malica pa to?

on tudi za sestanke misli, da so malica... v bistvu bi on samo jedel v službi, če bi bilo po njegovo - pa malo lajal pa red delal! Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #178 : sobota, 13.09.2008 : 15:55:49 »

Skoki se vedno bolj "pogovarja" z mano in z Larsom - danes se je v šoli tudi z drugimi... tega prej ni počel... in seveda nimam pojma kaj mi hoče povedat Roll Eyes

včasih je grulil samo ko sem ga žgečkala po trbuščku; zdaj pa se "pogovarja" takole:
- ko ležimo na kavču in se crkljamo vedno bolj gruli, godrnja in sopiha
- tudi, ko kaj hočem od njega (npr. sedi) me gleda in nekaj razlaga - gruli in zavija
- z Larsom se tudi menita: tamali ga vedno med prigovarjanjem stera v kuhinjo po kak priboljšek
- med igro z Vanno gruli, brunda, sopiha, pogrkuje....

skratka, vedno bolj mi je podoben in kar naprej nekaj razlaga Wink
sem razmišljala, da je to mogoče zaradi tega, ker mu ne pustim lajati, pa se poskuša na ta način izražat Huh

ima kdo kaj izkušenj s pasjo "govorico"

lp, maja Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #179 : sobota, 13.09.2008 : 16:10:12 »

Miško ima tudi strašno velik repertoar glasov in mi razlaga in razlaga, da je že čisto upehan. Ampak, če ga vzamem v naročje in se pocrkljava, je potem v redu. Mislim, da pripoveduje, da me je pogrešal, ker je najbolj zgovoren, ko me dalj časa ni doma.

Sčasoma pa si postanejo psi in lastniki popolnoma podobni, to je itak znano.
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines