mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 05:27:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer  (Prebrano 43301 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #45 : četrtek, 01.05.2008 : 18:20:57 »

Sploh je pa Roca v zavetišèu že od 1.2. in ne vem zakaj govoriš o njej kot o lahko oddajljivi Tongue Resno, èe ste si všeè in èe sta s Skokijem kolega je samo za zgrabit priložnost. Se bo mogoèe Skoki mal manj drl in policaja šel, èe bo mel doma še eno babo za zrihtat Tongue

ja, v načrtu je, da se bosta spoznala - samo moram počakat na Polono. ne bomo ničesar počeli nahitro! Wink po njenem mnenju, bi lahko Skoki postal še bolj "pogumen" v družbi še enega psa, kar me rahlo straši, ker je že tako ali tako precej, kako naj se izrazim, korajžen. dojenček pride konec maja (mamina pritlikava šnavcerka) in vsi živimo pod isto streho, kar je v bistvu super... samo starši res ne bi še enega psa preden se izselijo... (3 je trop in trop je baje zahtevna zadeva za sfurat Cheesy)
tako da... še vedno delam na tem, da pride k nam še nekdo (čez nekaj časa)!
posvoje upam, da me Roca ne bo počakala in bo že prej našla krasen dom, takega, kot si ga zasluži Kiss
pa nisem jaz tista, ki pravi, da je lahko posvojljiva - moj fant pravi, da je tako lepa, da bo ziher komu kmalu padla v oči!  Smiley (sigurno je to kaka nova zavlačevalna tehnika)

danes se je Skoki naučil vajo "naredi štrudel" (roll-over) - njegovo svaljkasto oblikovano telo je kot narejeno za štrudlanje!!! pa še fino se mu zdi!
ker je bil dan tako uspešen, sem si rekla, pa lajavčka naučim še glas - to pa ni zneslo! a lahko verjamete! pes, ki se dere kot sraka, ne da glasu na ukaz! gleda me in je tiho kot miška sram
naslednjič, ko se bo začel dreti, mu bom rekla "glas!" in upam, da bo utihnil Grin Grin Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #46 : četrtek, 01.05.2008 : 18:47:47 »

No, če bi bila moderator, bi tistole Ro9co dala že kar v arhiv. Tole je že malo sumljivo vse skupaj namreč. Vsekakor, jaz držim pesti.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #47 : četrtek, 01.05.2008 : 18:51:14 »

No, èe bi bila moderator, bi tistole Ro9co dala že kar v arhiv. Tole je že malo sumljivo vse skupaj namreè. Vsekakor, jaz držim pesti.

 Grin Grin Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #48 : sobota, 03.05.2008 : 13:02:02 »

Skoki se je naučil dati tačko!!!!! Cheesy
začela sem se truditi kak dan ali dva po posvojitvi, vmes malo obupala, in sedaj je končno uspelo!
da taco, počasi in zelo zares, pri tem pazi, da se ne prekopicne in me zato močno "prime"...
ker je danes odpadla šola, sva jo imela kar doma in pojedla skoraj celo vrečko suhih ribic Wink
nekatere vaje je povezal med sabo - toko da zdaj dela "okrog" ne da bi šel okrog mene, ampak se zavrti na mestu, nato se vrže po tleh in naredi "štrudl" in me bincne s taco!
pa če on ni talent! Grin Grin
zelo ponosna maja Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #49 : sobota, 03.05.2008 : 13:03:01 »

Bravo Skoki!!! Kiss Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #50 : sobota, 03.05.2008 : 13:06:17 »

hip hip horay. Moj Roki ima najraje, daj levo, pa pol desno, pa pol obe... ker potem dobi kup nagrad... Cheesy
Si bo skoki tudi gor pršu. Pol ti jih bo pa talal tudi, ko ne boš niče rekla. No to je pa pol že podkupovanje  Cheesy
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #51 : sobota, 03.05.2008 : 14:37:21 »

To ti je Skoki dal taco, ker ti je hotel nekaj glede Roce povedat  Cool Tongue Pa kako ne štekaš, no!  Grin Angry Cheesy
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #52 : sobota, 03.05.2008 : 19:31:47 »

Skoki + Roca to je lepo par  Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #53 : sobota, 03.05.2008 : 20:03:12 »

s skokijem sva imela prvi hujši nesprazum Angry Angry
v parku je zagrabil v usto nogo neke že pokojne živali - zdi se mi da srednje vrste ptica (večje bitje od goloba) in ni spustil za nič na svetu; fino  Angry sem v končni fazi zmagala in zadevo odstranila - morala sem ga strest za kravatlc in povzdignit glas (to takoooo sovražim); pogoltnil ni ničesar, je pa imel nekaj časa v ustih in malo je pogrizljal Angry
mene zelo skrbi, če se pes na ta način lahko česa okuži in na kaj moram biti pozorna v naslednjih dneh??
 - res je bebec Angry in to gre jest po tem ko za večerjo dobi nojev zrezek (in to velik) Angry
takoj sem ga zvlekla domov in ga oprala - gofljo natančno, ostalo pa nahitro...
sedaj sva spet "prijatelja" samo me je pa mulc mali res razjezil! (pa bolj kot razjezil prestrašil)
lp, maja
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #54 : sobota, 03.05.2008 : 20:22:13 »

Ej, maja, dobrodošla v klubu! Požreti je potrebno drek, pa crkovino, pa se povaljati v razpadajočih ribah, pa piti lužo, ki je že skoraj živa. To je tako kot kaviar. Mislim, da ne more biti nič hudega, če je pes cepljen in je zantel/pratel.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #55 : sobota, 03.05.2008 : 20:52:43 »

Ja psi taki so. Naš prejšnji se je v hribih enkrat v svež kravjek povaljal, se je ponosno prišel pokazat, od njega je pa kapljalo zeleno pa še puhtelo je Lips Sealed Pa bolj smo se drli da naj neha, z večjim užitkom se je valjal. Isto takrat, ko je kakšno nagravžno stvar hotel pojest.
Z Glu nimam takih problemov, ona na daleč po damsko povoha, s tako ''joj kako je tole nagravžno ampak moram povohat ker me zanima'' faco, kot da bi bila pariški salonski pes. Enkrat je nekaj vzela v gobček, pa je isto sekundo spustila.

Mislim da Skokiju ne bo hudega, samo proti glistam mora dobivat kej če ne veš kaj vse konča v njegovem želodčku Smiley Imajo pa večinoma psi pomojem tak vgrajen lock-mehanizem, ko kaj nagravžnega dobijo v gobec, pa če so še tako dobro vzgojeni.
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #56 : sobota, 03.05.2008 : 21:42:27 »

Kaj pa besedica: "FUJ!" 
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #57 : nedelja, 04.05.2008 : 05:46:19 »

ja, saj moja Lu je tudi žrla svinjarijo, za Skokija sem pa mislila, da je drugačen Roll Eyes če pa fina živu niti vode noče zunaj pit - razen če ni čist potoček ali pa sveža jutnaja rosa, ki jo poliže iz večjega lista Tongue
povelja "Fuj!" ne delava; delava pa "Ne" in "Spusti" - deluje odlično v domačem okolju, zunaj pa ne Angry
spal je v svojem košu - manjši od makovega zrna; vmes pa na ves glas lajal (sosedi so imeli zabavo, on pa ni bil povabljen Cheesy)

lp, maja

Mislim, da ne more biti niè hudega, èe je pes cepljen in je zantel/pratel.

kaj to pomeni? Smiley
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #58 : nedelja, 04.05.2008 : 08:49:12 »

Maja Zantel,Pratel in Dehinel Plus so tabletke, ki odpravljajo notranje zajedalce Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #59 : nedelja, 04.05.2008 : 09:22:10 »

hvala Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines