mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:17:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer  (Prebrano 42960 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #90 : torek, 20.05.2008 : 18:56:05 »

Moj, v petek kastriran, upam da tudi ne bo. Je tik pred kastracijo lepo zmarkiral lastnika psičke NO (tak fajn po taboljši trenirki), ki je bila ravno po gonitvi. Nisem vedla kam se naj skrijem. Sem se mu tolkokrat opravičla, da sem bila že sama sebi tečna, čeprav je razumel, ker se spozna na muhe psov.
No Skoki tema je tvoja  Roll Eyes
Jaz sem Klaja kastrirala tudi zato,ker se je mlajši sestri pridružila mala koker španjelka in vem, da je še vsaj pol leta ne bo kastrirala.
Klaj pa je že zdaj temeljito ovohaval njen izločen urin. Bolje preventiva, pa baje bo bolj priden  Smiley -res sem večni optimist  Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #91 : torek, 20.05.2008 : 19:21:03 »

Preprečiti pa ga moram v vsakem primeru, ali ne?

Da.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #92 : torek, 20.05.2008 : 19:29:35 »

Po kastraciji se nekaj časa (nekateri tudi več kot dva meseca) še vedno vedejo tako, kot prej. Prepreči, ne glede na to, kaj mu roji po glavi, pa je.
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #93 : sreda, 21.05.2008 : 06:59:22 »

Brihten pes je dojel, da se tega ne počne! Smiley stražim pa še vedno (za vsak slučaj, če se slučajno ne dela Cool)...
Se mi je pa zdelo hecno, ker je bilo to prvič, da sem ga videla kogarkoli ali karkoli naskočit. Ponavadi njega v Tivoliju med igro poskušajo naskakovati samci, pa tisto tudi preprečimo ali mi, če smo dovolj hitri, ali pa jih "nahruli" kar sam...
odkar se je končno vrnil Skokijev "fotr" je pri nas zelo hecno - fanta sta non-stop skupaj; Skoki izdajalec! najprej se je obnašal grozno - pokazal je vse česar naj se ne bi počelo in lajal še bolj kot ponavadi, sedaj pa Larsa uboga tako kot mene, samo pri komunikaciji imata malo jezikovnih težav!
lp, maja Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #94 : nedelja, 25.05.2008 : 15:14:19 »

Skoki je lovski pes čuvaj samo takrat ko njemu paše!
Danes me je, ko sem ga peljala na lulanje v park napadla sraka - s polnim šusom se mi je zabila v glavo (podoben občutek kot da te nekdo z likalnikom po glavi) Shocked in on... še opazil ni, da sva napadena...
Reklamacija!!!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #95 : nedelja, 25.05.2008 : 15:59:16 »

(podoben občutek kot da te nekdo z likalnikom po glavi) Shocked

A te je že kdaj kdo z likalnikom po glavi, da veš kako je? Tongue Wink

Drugač je pa zihr Skoki to imel zmenjeno s srako in je samo opazoval tvojo reakcijo, da te ima naštudirano za takrat, če bo kdaj res kaj narobe, da bo vnaprej vedel kaj pričakovat od tebe, da bo lahko primerno odreagiral Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #96 : nedelja, 25.05.2008 : 20:04:00 »

Ojej, mar bi bila raje pri nas na varnem v pesjaku  Grin.
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #97 : nedelja, 25.05.2008 : 21:10:38 »

Sraka?! Shocked  Kakšen šampon uporabljaš, da se ti glava tako sveti? Grin

Policaj Skoki si je pa vzel fraj vikend, hehe...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #98 : nedelja, 25.05.2008 : 21:16:28 »

Skoki je lovski pes čuvaj samo takrat ko njemu paše!
Danes me je, ko sem ga peljala na lulanje v park napadla sraka - s polnim šusom se mi je zabila v glavo (podoben občutek kot da te nekdo z likalnikom po glavi) Shocked in on... še opazil ni, da sva napadena...
Reklamacija!!!

Seveda ni opazil, da sta napadena-ker nista bila! Napadena si bila samo ti.  Roll Eyes Tongue Wink Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #99 : ponedeljek, 26.05.2008 : 10:07:58 »

 Grin Grin
a uporabljaš šaumo Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #100 : četrtek, 29.05.2008 : 14:56:43 »

Maja danes sem pa Skokija videla s sivolasim moškim na srehodu, tam ob Večni poti,okrog 8 zjutraj. Se je ravn srečal s še enim psom in se hotel igrati Smiley Prisrčen kuža Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #101 : četrtek, 29.05.2008 : 16:10:51 »

Maja danes sem pa Skokija videla s sivolasim moškim na srehodu, tam ob Veèni poti,okrog 8 zjutraj. Se je ravn sreèal s še enim psom in se hotel igrati Smiley Prisrèen kuža Smiley

nisem čisto ziher, da je bil Skoki Cheesy
mi smo šli ob 8h v Tivoli - skupaj s tamalo psičko; gremo vsak dan; Skokija ima na štriku fant (se trudi biti "taglavni gazda" in moram reči, da mu gre kar dobro), Vannico pa jaz! Odhar ju sprehajamo skupaj je Skoki postal še bolj priden - tudi kar se tiče drugih psov, je manj jezen nanje; tamala ga vztrajno napada, on to tolerira in tako okoli skačemo dobro uro in pol... potem pa obvezno čofotanje v bazenčku - domov na zajtrk in potem spat! zeloooo spat! Tongue
najbolj je pa od vsega smešno, ker ga tamala čisto v vsem posnema - če on je travo, jo tudi ona, če on kaka, gre tudi ona, tudi veverice je danes že poskušala preganjat... samo še čakam dan, ko bo dvignila tačko in se polulala Roll Eyes
lp, maja

pa še ena stvar je: spet je začel rahlo šepati - levo zadnjo nogo drži zelo trdo; tako da mu jo Lars dvakrat na dan nežno zmasira, pa tudi pazimo malo, da se ne igra preveč divje (skoki, valanje...) - vsa pozornost namenjena tački pomaga, pa tudi precej uživa ob masaži... tala lupčke vsepovprek Kiss če ne bo kmalu bolje ga bom peljala k fizioterapevtki, ker mi res ni jasno zakaj je spet slabše...
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #102 : petek, 30.05.2008 : 08:32:27 »

ker ga tamala čisto v vsem posnema - če on je travo, jo tudi ona, če on kaka, gre tudi ona, tudi veverice je danes že poskušala preganjat... samo še čakam dan, ko bo dvignila tačko in se polulala Roll Eyes
lp, maja


eh nič novega... naša Lora je ravno tako mela za družbo v odraščanju sosedovega nemšega ovčarja, pa je zčela taco dvigovati Smiley sam je pogruntala da je bolj preprosto če počepne Smiley Sicer pa sedaj Čipka posnema Loro in vse kar povoha, poje, pogleda, pokaka, polula ta velika, more še ta mala Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #103 : petek, 30.05.2008 : 08:55:50 »

Hehe, enako je pri nas. Psica opazuje psa, in vse naredi tako kot on. Lula z dvignjeno taco, označuje, je ravno tako živahna, kot on, s tem, da se je še maček začel obnašati po pasje  Grin je kar iz pasjih skled, pije iz pasje posode (ki je večja, kot on  Grin ), Bučku liže ušesa, Bučko pa njemu  Grin Svašta vidiš  Roll Eyes Grin
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #104 : nedelja, 01.06.2008 : 08:26:12 »

..lepo vas je brat
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines