mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:27:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer  (Prebrano 42996 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« : četrtek, 24.04.2008 : 14:30:39 »

Na pobudo Tarinih "tastarih" sem se odločila, da odprem novo temo namenjeno našemu malemu škratu!  Smiley

Tisti, ki ga ne poznate, si lahko kaj več o njem preberete v arhivu:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,20256.0.html

Za njegove stare znance pa nekaj novic:
Skoki je nazaj s počitnic, jaz pa tudi. Še vedno smo na strogi dieti - ribe, ribe in še enkrat ribe! Celo stanovanje smrdi, pes tudi... Iz Norveške sem mu prinesla pasje priboljške - posušene ribe (večjih in manjših dimenzij), ki jih veselo vlači naokrog (še dobro, da je nehal zakopavat!) in prežvekuje.
Še vedno je precej obseden s svojim izgledom in ga je treba vsaj enkrat na dan zelo skrtačiti Cheesy; tudi zobe bi si vsak dan umival...
Ko ga začnem fotkati pozira! (predvsem kadar leži)
Dobil je plišastega medvedka - vadimo za mladičkico, ki se nam pridruži v drugi polovici maja... družbe se zelo veseli, kajti sam pes (brez pasje družbe ) zeloooo trpi!
Uho se je lepo zacelilo - manjka ga sicer manjši košček, pa precej dlake, ampak mu kar paše - je bolj gusarski na pogled (pa kot sem že rekla, možat) Cool
Trenutno smo v pridni fazi - uboga me sumljivo preveč, tudi laja ne veliko (utihne celo brez pištole)... angelček mamin Tongue, še poleg je danes hodil in tega drugače sploh še ne zna! (meni nič jasno - in to na poti v Tivoli)
Skratka, imamo se super in mali je res faconar!
Slikice bom pa tudi zmontirala (imam nekaj skoraj kičastih) - samo malo moram še vse skupaj preštudirat!

Lp, Maja in Skoki Kiss
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #1 : četrtek, 24.04.2008 : 14:47:52 »

Uho se je lepo zacelilo - manjka ga sicer manjši košček...

Vsak res cool pes mora imeti bojne rane; take na ušesih so pa sploh veliko vredne - kar poglejte risanke s psmi v glavni vlogi; macho pes (oz. glavni junak) nima nikoli lepih celih ušes!  Grin Cheesy
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #2 : četrtek, 24.04.2008 : 15:35:43 »

Jooooj, kok ste luštni  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3 : četrtek, 24.04.2008 : 15:53:50 »

Jaaaa, slikce Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #4 : četrtek, 24.04.2008 : 18:21:09 »

http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/11841328/

pa še malo slikic! lp, od mene in od zaspanca z medvedkom pod glavo Cool
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #5 : četrtek, 24.04.2008 : 18:28:28 »

pa še takole probam (samo da vidim, če znam) Cheesy

[attachment deleted by admin]
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #6 : četrtek, 24.04.2008 : 19:20:47 »

Joj, če to ni najlepši Smiley, najsimpatičnejši Wink, najbolj šponski Cheesy (oprosti, Mara Kiss in vsi ostali lepotci) kuža, ki je kdaj tlačil horjulsko zemljo,a... kaj pravte?
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #7 : četrtek, 24.04.2008 : 21:30:32 »

Joj, Maja - vse že znaš... pa še neverjetno simpatičnega kuža imaš!  Grin
Kaj bi si še več želela (razen še ene kužike - seveda!)
SUPER!  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : četrtek, 24.04.2008 : 22:23:24 »

Joj, èe to ni najlepši Smiley, najsimpatiènejši Wink, najbolj šponski Cheesy (oprosti, Mara Kiss in vsi ostali lepotci) kuža, ki je kdaj tlaèil horjulsko zemljo,a... kaj pravte?

se ne bi mogla bolj strinjat! Cheesy Cheesy (pa še kmalu najbolj razvajen lahko dodamo - se moram malo v roke vzet!)

smo pa končno ugotovili česa se moje pišče boji:
- smetarjev (zelo zelo)
- tekočih stopnic (+ ljudi na njih)
- liftov
- odraslih moških s palico
- policistov (rahlo)
- velikih psov (počasi odpravljamo)

zelo pa ima rad:
- ženske z vozički
- stare ženičke
- otroke (kar brunda in se crklja)
- igračke
- hrano in mene Grin

Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #9 : petek, 25.04.2008 : 10:57:15 »

Ja moram rečt, da je pravi mali car!

Ful sem vesela, da je našel dom, ki bi si ga vsak zaslužil Smiley. Pa en koš  Kiss.
Logiran
Toblerone
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 33


« Odgovor #10 : petek, 25.04.2008 : 11:55:31 »

Skoki je res prava legenda. Me veseli, da tako uživa in da imate alergijo pod kontrolo  Cool Naj mu teknejo ribice  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #11 : ponedeljek, 28.04.2008 : 12:49:33 »

zadnjič je Xena v šoli rekla eno zelo fajn zadevo: moja fina presrana horjulska rit že ne bo na mokrih tleh sedela (če ne čisto tako, pa zelo podobno) - kar je letelo na zvetiščnike, ki pridejo v nov dom in potem postanejo tako fini, da kar boli!

evo, moj primer:
- mokra tla: "nepremočljive čevlje prosim!, sedel pa NE bom, če pa že moram, me boš pa obrisala, a ne? s tamehko brisačko, ker jaz res do sedaj še nikoli nisem po mokrem hodil, pa bom, zate, če me že moram"
- surovo meso: "to kar sama jej, meni prosim speci na žaru, da me ne bo bolel želodček, sem še čisto majhen"
- kavč brez pouštra: "kako naj pa zdaj spim, jaz revček?"
- sedeti zadaj v avtu in to privezan: " Lips Sealed" (moje mesto je na avtu od koder na ves glas lajam)
- kozji sir: "jipi! imam rad, samo naj bo s tartufi, saj veš, tako kot v tisti gostilni, kjer me imajo radi in mi ga vedno dajo, ker vejo da sem revček, pa da imam alergijo"
 
Skoki, dragi, a ti misliš da sem jaz čisto blesava?

pa še malo fotk:
http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/11888888/?os=11889020
http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/11888888/
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #12 : ponedeljek, 28.04.2008 : 13:42:52 »

poznamo, draga Lana, ki je bila garant cestarska bejba kar nekaj časa, se s studom obrne na mokri travi (ej, da bi deževalo, pa bi šla ona ven, haaalo?) in klizne nazaj v bajto. In na pojstli je treba tudi spat na povštru, ne pri nogah ... ah ta naša drama queen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : ponedeljek, 28.04.2008 : 13:56:30 »

zadnjič je Xena v šoli rekla eno zelo fajn zadevo: moja fina presrana horjulska rit že ne bo na mokrih tleh sedela (

Huh, ti maš pa res našpičena ušesa in VSE slišiš, ha ha .... upam samo, da Smetka po prihodu domov ne bo VSEGA prebrala, ker bom za tole izjavo zihr kak "ukor pred izključitvijo" fasala, he he..

Saj moja Xena je tudi prvi dan po prihodu k meni skočila na posteljo, na povšter in zaspala kot angelček. Pa sem PREPRIČANA da je to ena ciganska pesjanka, ki bajte znotraj niti videla prej ni.

lp, Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #14 : ponedeljek, 28.04.2008 : 19:59:28 »

Huh, ti maš pa res našpièena ušesa in VSE slišiš, ha ha ....

bolj kot razmišljam, bolj se mi zdi, da ni bila horjulska, ampak zavetiščniška rit...  Shocked
no, ampak fina, pa presrana je bla pa ziher Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines