mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 04:16:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Emi
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Emi  (Prebrano 16668 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : četrtek, 26.06.2008 : 12:27:38 »

Lanabela, če jih je več, potem je hormonske težave za izključit. Najbolj verjetna je garjavost in mikrosporija (ki obstaja tudi v vseh mogočih oblikah, ne samo v "tipični").
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #46 : četrtek, 26.06.2008 : 14:08:59 »

Potem bo še najbolje, če rečem, da so verjetno garje. Če bom omenila mikrosporijo, se jih bodo znebili preden jih bo videl veterinar. V enem naselju sem videla tri, v drugem pa dva. Prej pa še nikoli nobenega takega. Tipična mikirsporija pa ni. So lastniški (oziroma taki, ki zanje očiitno nekdo skrbi), žal pa ne vem čigavi točno so. Hvala!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #47 : petek, 27.06.2008 : 22:17:32 »

Ker večina mačk hoče ven in uide, če le ima priložnost.
(...)
Moje muce še vedno hočejo ven.
(...)
 In ker niso vajene življenja zunaj, se tak pobeg po vsej verjetnosti ne bi dobro končal.



moje izkušnje niso take. nekateri (mnogo njih) izrecno ne želijo ven. običajno taki, ki pridejo s ceste starejši od 3 mesecev, tako da se česa od svojega ''življenja prej'' še spomnijo, pa fejst zdelani.

menim, da mačke nimajo dobrih izhodišč, tudi če so skotene zunaj in nikoli imele stika s človekom. dokler jih ljudje namenoma považajo, ščuvajo nanje pse in jih obstreljujejo, jim ne kaže dobro, saj se proti takim zadevam nobena mačka ne more ubranit. na take zadeve jih izpuščanje ven ne more pripravit. tle so notranje mačke, ki pobegnejo ali od nekdaj zunanje mačke izenačene...

in dokler to folku ne bo jasno... bomo brali take zgodbice.

ampak sej je samo ena mačke, kajne? kaj se bi sekirali zaradi tega?
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Emi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines