mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:09:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čipka
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čipka  (Prebrano 20002 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #105 : sobota, 21.02.2009 : 19:10:43 »

Ojoj, Čipka, konkurenca, a si vidla hudo slikco od Patapižu mal viši gor  Grin Grin Grin,hitr en pustni fotosešn zorganizirat  Cheesy...
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #106 : sreda, 19.05.2010 : 14:22:12 »

No da se vam na hitro mal javim....

Moja šefica pa njen neki-neki sta se preselila... in ker se je moja ta druga šefica oz. jest ji pravm babica, moj pa zmaj al pa tašča, spuntala... sem zdej "pes brez doma". Uglavnem...

Šefica prav, da ve da je mal zagustils časom... pa služba, pa šola, pa mal premal časa zame. Babica je pa jokala k sm šla s šefico. In pol so te moji človki sklenil neki čemur se reče kompromis.

Tko da me šefica pobere v petkih po službi in me pelje nazaj k babici v ponedeljek zvečer al pa torek zjutraj.... čez tedn sm pa pr babici. Pa pravjo moji da ni tok hudo, so se prej zmenil:
1. Čipa ne sme izsiljevat (v tem sm že skori kraljica ratala pr dediju)
2. Čipa ne sme spat na postl (še šefica mi ne pusti)
3. Čipa to, Čipa ono....

No tko da čez vikende z mojo zmešano šefico uživam, sam k bi vi vedl kakšne privilegije mam pa jest pa babici.... uf, toj pa lajf! K šefica je kdaj mal stroga, pa s tistmu klikerjem maha... sej je ql, sam jest bi bl po svoje... Smiley Babi ni tok stroga, sam jo pa morm poslušat, ker drugač ni al priboljškov al pa lupčkanja. Tko da ...

Vsi dragi prijatelji... UŽIVAM 100 na uro Smiley

PS.: Mami a bo kakšen family piknik spet, šefica prav da bi šli lahk spet mal bruhat po avtu Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #107 : sreda, 19.05.2010 : 14:27:24 »

PS.: Mami a bo kakšen family piknik spet, šefica prav da bi šli lahk spet mal bruhat po avtu Cheesy

    Lohk bi bil, ja. Čaki bom najprej lepo vreme naročila, da ne bomo spet mokri kot miši, potem pa sporočim.
Mama Čopi pošilja en velik koš  Kiss Kiss Kiss!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čipka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines