mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:52:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: briard - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: briard - čvek  (Prebrano 54095 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
bionda
gost
« Odgovor #30 : torek, 15.04.2003 : 23:21:56 »

HVALA ZA OPIS PASME BRIARD.Z OPISOM SEM ZELO ZADOVOLJEN.  Wink
Logiran
BD
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #31 : sreda, 21.01.2004 : 12:17:56 »

Zanimam se za pasmo briard. Vem, da v Sloveniji ni ali pa je zelo malo legel in zato prosim vse, ki bi vedeli za kakšno leglo, da mi sporočite oz. da mi pomagate priti do kakšnih rejcev.
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #32 : sreda, 21.01.2004 : 12:51:17 »

BD,
o briardu je ze bilo govora... Tuki:
http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=5;action=display;threadid=226;start=0

Lp Wink
Logiran
BD
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #33 : sreda, 21.01.2004 : 14:49:25 »

To sem si vse že prebrala, rada bi izvedela za kakšna nova legla, ker bi si psa nabavila spomladi
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #34 : sreda, 21.01.2004 : 16:15:30 »

A si se povezala s Sabelo (to je nick na tem forumu)? Na tisti strani, ki ti jo je Sally napisala, je omenila, da naj bi imeli marca letos mladiče...

Lp jana
Logiran
sasa
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #35 : sreda, 28.01.2004 : 14:32:14 »

Pozdravljeni!

Na žalost že tako dolgo nisem bila na mojpes.net-u, da sem že pozabila svoje geslo in tako nisem več Sabela, ampak Saša Grin
Torej, moja psica se na žalost še ni gonila. Čakamo...

Lep pozdrav,
Logiran
BD
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #36 : sreda, 28.01.2004 : 14:36:58 »

Saša, hvala za sporočilo. Če bi mogoče vedeli za kakšne mladiče briarda, se mi prosim oglasite. to pasmo si zelo želimo, vendar nisem vedela, da je tako težko priti do mladičev pri nas.

lep pozdrav
Logiran
sasa
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #37 : sreda, 28.01.2004 : 15:16:19 »

Pri nas že verjetno tri leta ni bilo nobenega legla, imam pa naslov ene psarne iz Zagreba (imajo zelo lepega samca-črne barve (sem si ga ogledala na razstavi, takrat so pričakovali tudi mladiče)). Ker imam naslov doma (trenutno sem v službi), vam naslov sporočim zvečer, seveda če vas zanima.

LP, Saša
Logiran
BD
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #38 : četrtek, 29.01.2004 : 07:37:27 »

Bi prosila za naslov. Mi gremo v soboto na razstavo v Vrtojbo, tam bo na razstavi briard iz Italije oz. iz Gorice. Upam, da bomo kaj izvedeli.

Hvala in lep pozdrav, Barbara
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #39 : četrtek, 29.01.2004 : 08:51:03 »

...imam pa naslov ene psarne iz Zagreba (imajo zelo lepega samca-črne barve (sem si ga ogledala na razstavi, takrat so pričakovali tudi mladiče)). Ker imam naslov doma (trenutno sem v službi), vam naslov sporočim zvečer, seveda če vas zanima.
Psarna iz Zagreba katero omenja Sasa je verjetno "****". Lastnik je g. ***, njegov e-mail naslov je ****Le zakaj mislite, da sem omenjala na zacetku te teme ze odprto temo o briardih... Roll Eyes Tam je namrec ze vse to bilo napisano tako da sem te podatke le copy-pasteala. Tongue Smiley

Sicer pa ce komu pride prav... Izbrskala sem na netu, da se je 06.11.2003 v Italiji skotilo 11 malih briardkov in sicer 4 crni (2 samcka & 2 samicki) ter 7 rjavih (4 samcki, 3 samicke). Za vec informacij:
**
***
***
****
****
(ce kdo potrebuje pomoc v italijanskem jeziku se lahko obrne name... Wink)
Logiran
sasa
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #40 : petek, 30.01.2004 : 09:28:28 »

Ja res sem mislila na psarno ***in sicer je njihova telefonska št. *****
Logiran
Desire
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #41 : petek, 30.01.2004 : 10:02:05 »

Zdi se mi, da so v Zagrebu prodali že vse mladiče (ampak najbolje je preveriti).
Mi bomo verjetno imeli leglo briardov, vendar še ne letos -psička je še premlada. Smiley
Saša, s katerim samcem pa boste parili? Bodo mladiči rodovniški?
L.p.
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #42 : sobota, 18.12.2004 : 20:22:32 »

Pasme ne poznam prav dobro. Spomnim se da je "učitelj" v pasji mali šoli pri nas imel 8 let starega psa te pasme Briard pa je pes zelo učljiv saj ga je vadiltelj naučil dati pet (give me five) ali kako že?!? Nekako tako. Pa pes ni dal navadne tačke, pa da bi udaril, ampak prav zares profesjonalno udaril!
Kako kaj pri isaknju psa? Želim vam veliko sreče!
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #43 : četrtek, 30.12.2004 : 14:08:59 »

Tudi jaz imam samca te pasme. Star je tri leta in je res zelo učljiv, zna pa biti tudi precej svojeglav in vedno hoče imeti prav. Najprej smo ga nameravali imeti za vzrejo, potem pa se je začel agresivno vesti do nekaterih samcev in zato smo se premislili. Saj ne bi hoteli, da bi bili njegovi potomci agresivni in bi potem to sčasoma postala lastnost te pasme. Ko smo mi iskali mladiča te pasme, smo imeli srečo. Saj so imeli ravno takrat v Pivki leglo. Od takrat nisem zasledila, da bi imel kdo v Sloveniji mladičke. Ali pa se motim? Res me zanima, če je v Sloveniji mogoče dobiti briarda?
Tisti, ki ste skrbniki teh kužkov, ali pa se zanimate za to pasmo, se oglasite, ker me zanimajo vaše izkušnje s temi psi.
lp
Logiran
ursa
gost
« Odgovor #44 : sobota, 15.01.2005 : 20:00:08 »

vesela novička danes sem vidla v ljubljani dva briarda Cool Cheesy Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: briard - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines