mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:23:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 176567 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« : sreda, 04.06.2008 : 00:46:44 »

23. decembra 2007 sem šla službeno v Horjul. S skritimi zasebnimi interesi, priznam, ampak tega šefu gotovo nisem razlagala. Da hodim gledat cucke, ker si ga ne upam nabavit. Ker itak midva "nisva resna in še zase nisva sposobna skrbeti, kaj šele za enega psa".  Undecided

Še med službenim delom obiska je moj mož tam v kotu za ograjo opazil en tak fajn smrček, bel s črnimi pegicami.  Cheesy Je bila Polona tako prijazna, da je tisti smrček spustila iz pesjaka, da naju je prišel pošnofat. Ne vem, kaj si je smrček mislil in koliko naju je Polona resno jemala, ko sva rekla, da prideva po smrčkota takoj po novem letu. "Da ji prihranimo novoletno pokanje," sva rekla tisti dan. Huh

Že na poti domov sva imela vse predebatirano, že naslednje dopoldne sva se odpeljala v najbližjo pasjo trgovino in nabavljala ko velika. Taka bejba mora met vse!!!

Par dni sva z možem še en drugemu malo burek prodajala, potem pa je on končno prišel na plano: Zakaj bi čakala do novega leta, takoj ponjo v Horjul!  Cheesy Grin Cheesy

Jaz, človek akcije, takoj primem tulifona v roko, pocingljam Poloni s knedlom v grlu... "Jo je že oddala? Si je medtem premislila, ker sva čudaka? Me bo nadrla, da nisem resna?.." Pa me ni. Dobila sva njen "žegn", da prideva po Pegico takoj.

In danes smo tle. Midva in tale nasmešek Teh dobrih pet mesecev sem vsak dan sproti vesela, da sem šla tisto nedeljo v Horjul.

Vam povem (dobro, tisti, ki to berete, verjetno itak že veste), pes je najboljša stvar. Še celo bolj zdrava sem od kar jo imam. Se dohtarji čudijo, jaz pa ne... heh heh, mam doma čudežno zdravilo v belih nogavičkah.

Letošnje novo leto je Dedek mraz prinesel eno zmagovalno loto srečko.... meni in mojemu možu. Pega si je sicer nakopala na pleča dva posebneža, ma je očitno zadovoljna.

Se trudi, naju potrpežljivo vzgaja, dan za dnem. Prvo lekcijo naju je že naučila: Copate je treba pospraviti, ne morejo kar tako ležati po tleh. Če nisi priden in copat ne pospraviš, pride Pega copatarica in jih odnese...  Cheesy Wink

Hja, Polona, kaj naj rečem. Hvala! Da si Pego obdržala več kot tistih zakonsko kritih 30 dni. Hvala tebi in vsem, ki ste jo rihtali in zrihtali, da je danes tako perfektna.  Roll Eyes Tongue Hvala. Midva sva prava srečkota.

http://tjas.moj-album.com/album/11330302/
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1 : sreda, 04.06.2008 : 00:58:49 »

Eh, da vsaj povezavo na spletni album pravilno prilimam: http://tjas.moj-album.com/album/11330302/
Upam, da mi bo uspelo. Lp
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2 : sreda, 04.06.2008 : 06:18:35 »

 Cheesy Cheesy Bravo Pega! Dobro jih učiš - uživati!

Vsem skupaj vse najlepše!  Wink

Lp polonak
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #3 : sreda, 04.06.2008 : 07:54:59 »

končno! me je vedno matral firbec kaka je vaša zgodba! Pegaica je pa itak taglavna faca Cool
 Kiss od mene in mojega kosmatinca
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4 : sreda, 04.06.2008 : 08:17:57 »

Take zgodbe je lepo brat. Bravo Pegica in še bolj bravo za vaju, "prodajalca bureka"...-ta je dobra.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 04.06.2008 : 08:28:56 »


Hja, Polona, kaj naj rečem. Hvala! Da si Pego obdržala več kot tistih zakonsko kritih 30 dni. Hvala tebi in vsem, ki ste jo rihtali in zrihtali, da je danes tako perfektna.  Roll Eyes Tongue Hvala. Midva sva prava srečkota.

http://tjas.moj-album.com/album/11330302/

Pegici še tistih 30 dni ni pripadalo, ima malo posebno, predvsem pa hudo žalostno zgodbo za sabo. Hvala vama, da sta opazila njen fajn smrček  Wink. Sem prav ponosna na vse tri, že ves čas, odkar ste skupaj.
Logiran

Račka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 04.06.2008 : 09:48:04 »

Pegici in šefici pa enga velicga  Kiss od še večje ( sram) Bigice.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #7 : sreda, 04.06.2008 : 09:53:09 »

Bravo Pegica! Smiley

Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #8 : sreda, 04.06.2008 : 10:12:42 »

Pegica, ne bi mogla bit lepša Kiss



Lp od Maje
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #9 : sreda, 04.06.2008 : 10:14:22 »

"Jo je že oddala? Si je medtem premislila, ker sva čudaka? Me bo nadrla, da nisem resna?.."

  Grin popolnoma nepotrebne fobije Wink

Lp, Maja
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #10 : sreda, 04.06.2008 : 10:30:42 »

Kaj se imate fajn! Pa še prijatelja Horjulčana ima! Rantija od Codex, super!!! D
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #11 : sreda, 04.06.2008 : 10:39:55 »

Super da se mate fajn.
 Smiley
Pegica je pa eno tako krasno bitje Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #12 : sreda, 04.06.2008 : 20:39:26 »

Danes smo šli spet našo horjulsko rit pokazat veterinarju, ker se še kar sankamo...
Med drugim smo se prvič od novega leta dalje tehtali in naša manekenka je shujšala za dva kilogramčka, tako da ima sedaj dobrih 37 kil.
Veterinar pravi, da je točno taka, kot mora biti. Smiley  Očitno tek, rolanje in sprehodi delajo svoje.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #13 : četrtek, 19.06.2008 : 18:02:48 »

Naš Pegolin je bil danes prvič po treh tednih cel dan sam doma - konec dopusta!
In od same togote al pa dolgčasa je našla novo žrtev. Žrtev tokratnih prevzgojnih ukrepov v zvezi s pospravljanjem obuval je njena varuška v času najine odsotnosti oz. njen super drag bel salonar!!! Pa tako dobro so bili zamaskirani pod posteljo  Angry
Jah kaj čem, čevelj je razmesarjen do kovinskega ogrodja, "zanemarjana in osamljena" psina pa z milimi pogledi in tačno prepričuje, da sej ni imela nobenih slabih namenov. "Samo spomnit sem hotela, da je treba pospravljati vse čevlje....," pravi njen angelski smrček  Roll Eyes

Ja nič, bomo šli s teto Kseno v šoping za nove štikle  Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #14 : četrtek, 19.06.2008 : 18:04:08 »

in še "angelski nič kriv pogled"....
Lp, Tjasa
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines